Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Sukūrė aprangą patriotiškai nusiteikusiems dviratininkams 

Paulius Sanajevas ir jo skurtos lietuvių dviratininkų aprangos projektas 
Druskininkiečiai dviračių varžybose dalyvauja vis dažniau


Vieni aktyviausių mūsų miesto dviratininkų Aldona Čepanonienė ir Juozas Kišonas


   Jau įprasta Druskininkuose pradėti masiškiausių šalyje dviratininkų varžybų „VW MTB dviračių maratonų taurės“ sezoną.
 
Maratonas, dosnus apdovanojimais 


   Gegužės 20 d. Druskininkų aerodrome vykusio „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ 1-ojo etapo įvairiuose nuotoliuose dalyvavo apie pusantro tūkstančio įvairaus amžiaus sportininkų. Jų bei palaikymo komandų, tradicinės dviračių mugės prekeivių antplūdį mūsų kurortas pajuto nuo ankstyvo ryto. Tai vienas masiškiausių renginių šalyje, kurio trasas link Švendubrės ir Baltarusijos sienos išbandė tiek mėgėjai, tiek profesionalai. Ne vien tėvų emocijų, bet ir vaikų iki 6 metų amžiaus su paspirtukais ir balansiniais dviratukais netrūko trumpoje trasoje. Vaikai nuo 7 metų jau rungėsi daugiau nei 3 kilometrų rate, vyresnieji suko 1, 2 arba 3 ratų distancijas (23, 46 arba 69 km). Kaip įprasta, „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ 1-ame etape Druskininkuose (2-asis etapas vyks birželio mėnesį Vilniuje, 3-ias - Žagarėje, rugpjūtį - Ignalinoje, o rugsėjį – Anykščiuose) aktyviai ir palyginti gausiai dalyvauja šeimininkai druskininkiečiai, susibūrę į solidarią dviratininkų bendruomenę. Kaip jiems sekėsi maratono 1-ame etape? Vaikų iki 10 metų grupėje Emilis Varžaitis užėmė 7-ąją vietą, Kajus Varžaitis – 9-ąją, Argintas Mankevičius – 36-ąją, Milena Juodeškaitė – 2-ąją, Jurga Cijunskaitė – 11-ąją, Neringa Stepanauskaitė – 15-ąją vietas. Savo amžiaus grupėse 16-metis Karolis Griškaitis buvo 27-as, 18-metis Mindaugas Česnulevičius užėmė 6 vietą, 25 metų Povilas Trimailovas pelnė 23 vietą iš 295 dalyvių, 24 metų Viktorija Aurylaitė užėmė 12 vietą, 71 metų Juozas Kišonas – 4-ąją vietą iš 315 dalyvių. 
   Mėgėjų grupėje iš 570 dalyvių 53 metų Valerijus Trimailovas finišavo 61-as, 40 metų Žilvinas Plutulevičius buvo 131-as.  Vadinamoje laisvalaikio grupėje, kur startavo apie 275 dviratininkai, Valdas Dabravolskas pelnė 34-ąją, Artūras Bikulič – 38-ąją vietas. Tai ne visi maratone startavę druskininkiečiai, nes neapsieinama be dviračio gedimų, kurie neleidžia finišuoti. 
   Visuomet „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurė“ dosni apdovanojimais geriausiems sportininkams bei „Sportland“ ar „Bliz“ firmų loterijos laimėjimais. Dviračių mugėje tiek varžybų dalyviai, tiek žiūrovai galėjo išbandyti naujausius gamintojų modelius ar kitas dviračių sportui skirtas prekes. 

Iniciatyva Valstybės 100-mečiui 

   „Druskonį“ taipogi sudomino feisbuke paskelbta informacija 
apie 31-erių metų druskininkiečio dviratininko Pauliaus Sanajevo, nuolatinio „VW MTB dviračių maratonų taurės“ dalyvio, iniciatyvą sukurti lietuvišką dviratininkų aprangą. Ši iniciatyva siejama su mūsų valstybės 100-mečiu, kurį minime šiais metais, ir gana įtaigiai pristatoma:
   „Kažkada kunigaikštis susapnavo geležinį vilką, kaukiantį šimtu balsų, - taip atsirado Vilnius. Nuo vienos idėjos ar sapno, jei tikėsime legenda, išdygo nuostabus miestas, šiandien tituluojamas Lietuvos širdimi. Mes irgi kartais svajojam... apie žmogų, skriejantį dviračiu keliais ir miškais. Galbūt jauną, galbūt kiek vyresnį - niekas negali pasakyti, nes matai tik viena - tai laimingas, sveikas žmogus, pasipuošęs lietuviška dviratininko apranga. Galbūt jis mina Vilniaus dviračių takais, galbūt Minesotoje, galbūt Malagoje ar kaime - visiškai nesvarbu. Svarbu tai, kad jis sportuoja ir neša Lietuvos vardą ant savo krūtinės. Pradedam pildyti savo svajonę ir pristatome Jums 
   Pauliaus Sanajevo sukurtą lietuvišką dviratininkų aprangą. Ją įsigydami Jūs ne tik kelyje jausitės patogiai bei saugiai, bet ir paremsite dviračių kultūrą Lietuvoje“. 
   „Druskonis“ savo ruožtu teiraujasi Paulių ne vien apie jo sukurtą dviratininko aprangos dizainą. 
   - Galbūt nuosava profesija – grafikos dizainas paragino tave imtis naujos dviratininko aprangos? Kuo vis dėlto ji kitokia nei įprastas dviratininko triko ir kiti atributai? Kokie tavo sukurto dizaino dviratininko aprangos privalumai? 
   - Iniciatyva priklauso bičiulei dviračių entuziastei Vitai Degutienei, įkūrusiai judėjimą “Minam100”. Vita kreipėsi į mane ir sukūrėme Lietuvos šimtmečiui skirtą aprangą. Jau seniau svajojau apie tokią aprangą su Lietuvos simbolika, kurią mėgėjai didžiuodamiesi vilkėtų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Taigi patriotiškai nusiteikę dviratininkai galės minti patogia, ryškia ir išskirtine apranga.
   - Kokie pokyčiai tavo gyvenime įvyko per tuos dvejus metus, nuo 2016-ųjų, kai paskutinįsyk šnekinome „Druskonyje“? Gal vėl kokią nors šalį pervažiavai dviračiu nuo Pietų iki Šiaurės, kaip buvo Italijoje? Kokiuose svarbiuose tau asmeniškai maratonuose ar varžybose teko dalyvauti? Ar dviračių sportas iki šiol išliko pagrindiniu tavo laisvalaikio pomėgiu? 
   - Šią žiemą praleidau kalnuotoje Gran Kanarijoje, kurią dviračiu išvažinėjau skersai išilgai. Keliai ten įspūdingi. Taip pat su komanda treniravausi žemyninėje Ispanijoje, kur sutikome labai daug sportuojančių lietuvių. Lietuvoje stengiuosi dalyvauti visose plento varžybose. Dviračiai veikiau ne laisvalaikio pomėgis, bet gyvenimo būdas, o dabar vis dažniau tenka su juo susieti ir savo profesiją. Esu sukūręs aprangas dar trims mėgėjų komandoms. 
   - Ko gero, vis labiau įsitikini, jog druskininkiečių dviračių sporto mėgėjų bendruomenė vis gausėja... Vietiniai dviratininkai, dalyvaujantys maratonuose, neatmeta nuosavos komandos, atstovausiančios Druskininkams, galimybės, nors tam reikia rėmėjų. Jei tai įvyktų, matyt, nereikėtų tavęs raginti sukurti mūsų komandos dalyvių aprangos dizainą? Kokią simboliką druskininkiečių dviratininkų aprangoje panaudotum? 
   - Džiugu matyti vis aktyviau ir profesionaliau į šią sporto šaką įsitraukiančius druskininkiečius. Todėl, manau, tik laiko klausimas, kada visi susiburs po viena vėliava. Be abejo, prisidėčiau prie tokios iniciatyvos, o simbolikoje galėtų būti sūrus vanduo - prakaitas, o gal riedantis velnio akmuo?

„Druskonio“ inf.

 


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.