Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Ieškos naujo gaisrininkų vadovo 
   „Bus skelbiama atranka į laisvas Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pareigas“, - „Druskoniui“ patvirtino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie VRM.
   Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas lapkričio pradžioje informavo „Druskonį“, kad Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pareigas nuo 2017 m. rugpjūčio 15 d. tarnybinio būtinumo atveju (laikinai) eina vidaus tarnybos majoras Juozas Vitkauskas, Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Budinčios pamainos vadas.
   Š.m. rugpjūčio 31 d. BNS pranešė, kad „po Vidaus reikalų ministerijos Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus pradėto tyrimo iš pareigų atleistas Druskininkų priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos (PGT) viršininkas Sigitas Matulevičius“.
   Vidaus reikalų ministerija tuomet informavo, kad „atleidžiamas iš tarnybos pareigūnas pasiprašė pats, sužinojęs apie atliekamą patikrinimą“. 
   „Tyrimo metu paaiškėjo, kad ugniagesiams buvo nurodoma atlikti įvairius ūkio darbus: pristatyti tam tikras statybines medžiagas į viršininko namus, plauti asmeninius vadovų automobilius ir kt. Buvęs viršininkas tikino, kad pasitaręs su budinčių pamainų pareigūnais, bendru sutarimu nutarė, kad remonto darbus patalpose pareigūnai atliks ne užsiėmimų metu. Tai buvo laikoma „ūkio darbais“, kurie numatyti Druskininkų PGT vidaus tvarkos taisyklėse. S.Matulevičius pabrėžė, kad niekas nebuvo verčiamas šiuos darbus atlikti“, - nurodoma BNS pranešime. „Ugniagesių darbas nėra glaistyti, dažyti sienas ir kloti plyteles. Taip pat įstaigų pastatai nėra ir viešbučiai. Džiaugiuosi, kad bendruomenė jaučia pokyčius, nebijo nors ir anonimiškai pranešti apie negeroves. Turime tos drąsos rezultatus – realius pokyčius vadovybėje“, – buvo cituojamas vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas. 
   VRM taip pat nurodė, kad „tyrimas buvo pradėtas gavus anoniminį skundą VRM pasitikėjimo linija. Anonimas informavo, kad Druskininkų ugniagesių patalpose teikiamos nelegalios apgyvendinimo paslaugos, ugniagesiai verčiami dirbti remonto darbus, o remdamos ugniagesių viršininkų įkurtą sporto klubą įmonės galimai užsitikrina „gerą priešgaisrinės saugos patikrinimų rezultatą“. VRM Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus pareigūnai aptiko ir ugniagesių nurodytas tarnybines patalpas, kurios, pasak VRM, labiau primena viešbučio kambarius“. 
   „Informuojame, jog Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM direktoriaus 2017 m. rugsėjo 27 d. Nr. TE-243 įsakymu dėl tarnybinio nusižengimo padarymo pripažinimo ir tarnybinės nuobaudos skyrimo pripažįstama, kad Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Sigitas Matulevičius, 2017 m. rugpjūčio 14 d. departamento direktoriaus įsakymu Nr. TE-196, nuo 2017 m. rugpjūčio 14 d. atleistas iš vidaus tarnybos, remiantis Vidaus tarnybos statuto 62 straipsnio 1 dalies 12 punktu, padarė tarnybinį nusižengimą, už kurį jam turėtų būti skirta tarnybinė nuobauda – griežtas papeikimas“, - nurodoma Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atsakyme. Taip pat pranešta, kad „Alytaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkui Rimui Rūkšteliui už padarytą tarnybinį nusižengimą yra skirta tarnybinė nuobauda – papeikimas“.
   Pasak Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vidaus tyrimų skyriaus viršininko Mariaus Sargevičiaus, „griežtas papeikimas S. Matulevičiui paskirtas PAGD prie VRM direktoriaus 2017 m. rugsėjo 27 d. įsakymu TE-243. Jei jis grįžtų į tarnybą, ši nuobauda jam galiotų 1 metus laiko nuo jos paskyrimo, tačiau su S. Matulevičiumi tarnybiniai santykiai yra nutrūkę“. 
   Po to, kai rugpjūčio pabaigoje Vidaus reikalų ministerija paskelbė informaciją apie baigtą tarnybinį patikrinimą Druskininkuose, viešojoje erdvėje emocingai prakalbo S.Matulevičiaus žmona, save prilyginusi dekabristo žmonai: „tvirtai tikinti vyru, jo teisumu ir įsitikinimais, bet einanti kartu prieš nepalankų vėją nepalankiomis sąlygomis“. „Didžiavausi, didžiuojuosi ir didžiuosiuosi savo vyru, jo profesine kompetencija, patirtimi, mąstymu ir sugebėjimu vadovauti, - rašė Alma Matulevičienė. - Akivaizdu, kad principingas ir reiklus vadovas, turintis savo nuomonę ir ją argumentuojantis, kažkam tampa neparankus. Manau, tuomet ir atsiranda „anonimas“ su tariamom blogybėm, o paskui, kaip sakoma: duok žmogų, o nuodėmių mes jam priklijuosim“.

„Druskonio“ inf.


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui
Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.