Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  R.Malinausko bičiulis Ž.Pacevičius pasijuto apšmeižtas
  knygoje apie Grybauskaitę

Ž.Pacevičius (viduryje) šių metų kurorto šventės valdžios balkone

   Praėjusią savaitę knygynuose pasirodžiusi knyga apie prezidentę Dalią Grybauskaitę „Nustokim krūpčiot” sukėlė aistras. Buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Žimantas Pacevičius ėmė piktintis, esą knygoje šmeižiamas ir pareiškė svarstantis galimybę bylinėtis teisme. Ž.Pacevičius, kaip žinia, yra pažįstamas veidas Druskininkuose, dažnai matomas šalia R.Malinausko miesto šventėse. 

   Neseniai pasirodžiusioje knygoje apie Prezidentę dėmesio skirta ir R.Malinausko bičiuliui, buvusiam STT vadui Ž.Pacevičiui. „D.Grybauskaitės pirmosios kadencijos pradžioje net Specialiųjų tyrimų tarnyboje kova su korupcija vyko su išlygomis, o teisėsaugos institucijų savarankiškumas buvo gana deklaratyvi sąvoka. Ne mažiau iškalbingi nei oligarchų pageidavimai buvo ir tuometinio STT vadovo klausimai: ką galima „liesti“, ko negalima, kaip laikytis valdančiųjų atžvilgiu? Nes taip buvo įprasta? „Taip, tuo metu buvęs vadovas iš tikrųjų, mano nuostabai, atėjo teirautis. Aš buvau įsitikinusi, kad teisėsauga dirba savarankiškai ir nebijo politikų, bet pamačiau, kad ji buvo gerokai prigąsdinta arba patyrė nuolatinę įtaką. Be jokios abejonės, iš karto man buvo aišku, kad šitas vadovas antrai kadencijai nebus siūlomas”, – rašoma knygos ištraukoje.
   Ž.Pacevičius žurnalistams dėstė, jog jis prezidentės neklausė „ką galima liesti?“, o kad nesieks antros kadencijos nusprendęs pats ir apie tai informavęs prezidentę.
   „Man, tikriausiai, mažiausiai apmaudu, pikta. Tai aš dabar iš tikrųjų galvoju galbūt reikės kažkokių priemonių imtis ir kitokių, ne tik žiniasklaidą informuoti. Būtent teisinių priemonių, ar čia nebus šmeižtas kažkoks ar panašiai. Čia, matyt, siekiama vis dėlto susireikšminti prezidentės kovą su korupcija, aišku, ji buvo ir tikrai mus palaikė. Manau, kad čia norėjo parodyti prezidentės tvirtą ranką ir panašiai“, – žiniasklaidai aiškino buvęs STT vadovas.
Paklausta dėl buvusio STT vadovo kaltinimų šmeižtu knygos autorė, prezidentės patarėja Daiva Ulbinaitė atsakė, kad skaitytojų pareiškimų nekomentuojanti. 
   STT Ž.Pacevičius vadovavo 2007-2012 metais. Buvusio STT vado ir R.Malinausko bičiuliški santykiai Druskininkuose seniai buvo vieša paslaptis. Ž.Pacevičius dažnai lankydavosi kurorte, šalia R.Malinausko sėdėdavo įvairiuose valdžios renginiuose. 2015-ųjų rudenį Druskininkuose kilus privilegijų sveikatingumo centre „Aqua“ skandalui, žurnalistai užfiksavo R. Malinausko susitikimą su buvusiu STT vadu vienoje Vilniaus kavinėje. Naujienų portalo žurnalistai tuomet bandė sužinoti, apie ką jo dalyviai kalbėjo. „Apie tai mes nekalbėjome. Aišku, apie problemas irgi kalbėjome, turbūt tokie dalykai niekam nėra malonūs, bet šiaip buvo klausiama, kaip šeimai sekasi, ką darysime toliau“, - tuomet aiškino Ž. Pacevičius.
   Tikruosius susitikimo tikslus Kurorto radijui tada pavyko išsiaiškinti paprastesniu būdu - pasižiūrėjus į Druskininkų savivaldybės mero R.Malinausko 2015 m. spalio 21 d. darbotvarkę. Ten buvo parašyta: „Susitikimas Vilniuje dėl kai kurių opozicijos narių priklausomybės sovietinėms struktūroms ir žurnalistų teistumo“.

„Druskonio“ inf. 


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.