Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Vilniečių pora tapo profesionaliais poilsiautojais
  Druskininkuose 

Žydrūnas ir Audronė Butkevičiai “Eglės” sanatorijoje

   Vilniečiai Žydrūnas ir Audronė Butkevičiai surizikavo sudalyvauti, kaip jie patys sako, „avantiūroje“, ir laimėjo vienus įsimintiniausių gyvenime potyrių. Suaugusią dukrą turinti ir dešimtmetę jaunėlę auginanti pora savaitei tapo profesionaliais atostogautojais Druskininkuose.

Nesitikėjo laimėti


   Sutuoktiniai dalyvavo viešbučių ir poilsio paslaugų e. parduotuvės Noriunoriunoriu.lt bei internetinės personalo atrankos kompanijos „CV-Online“ rengiamame konkurse, kur buvo atrinkti iš daugiau kaip 300 dalyvių. Tiesa, iki tol, kol laimėjo, apie dalyvavimą žinojo tik Žydrūnas, nes anketą užpildė ir organizatoriams nusiuntė nesakęs apie tai žmonai.
   „Pamačiau skelbimą, pasižiūrėjau, kad nedaug reikia pildyti. Užpildžiau, prisegiau mūsų su žmona nuotrauką, išsiunčiau ir užmiršau. Didelių vilčių laimėti neturėjau, nes nei mes modeliai kokie, nei kažkuo išskirtiniai. Užtat labai nustebau, kai sulaukiau skambučio iš organizatorių“, - šypsodamasis pasakojo vyras, dirbantis valstybės tarnautoju.

Fotomodelių darbas paliko skirtingą įspūdį

   Ir jis, ir jo prekybos srityje vadovaujamąjį darbą dirbanti žmona pasakojo mėgstantys keliauti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje ir besistengiantys gyventi gana aktyvų gyvenimo būdą. Bet konkursuose ar panašiuose renginiuose anksčiau nedalyvaudavo, tačiau pastaruoju metu Žydrūnas vis pamėgina laimę šen bei ten. Šiek tiek padvejoję, kaip čia viskas bus, vilniečiai ryžosi šiam nuotykiui.
   Vienas didžiausių išbandymų sutuoktinių laukė vos atvykus į Druskininkuose esančią „Eglės“ sanatoriją. Pačią pirmą dieną čia jų laukė profesionali fotosesija, su pertraukėlėmis trukusi apie 8 val. 
Pora pripažino supratusi, kad pozuoti nuotraukoms yra nelengvas darbas, tačiau reagavo į tai skirtingai. Žydrūnas dienos pabaigoje sakė pajutęs tam tikrą nuovargį, o Audronei šis užsiėmimas pasirodė malonus.

Nustebino pozityvi aplinka

 
Užtat likusias savaites dienas vilniečiai praktiškai netrukdomi galėjo mėgautis poilsiu ir sveikatinimo procedūromis. Laukė vos vienas kitas pokalbis su organizatoriais ir įsipareigojimas dalintis įspūdžiais su žiniasklaida. 
   „Labiausiai nustebino itin pozityviai nusiteikę sanatorijos darbuotojai. Matyti aplink tiek daug šypsenų, optimizmo ir malonaus bendravimo – ne mažiau svarbu nei pačios procedūros“, - tvirtino abu sutuoktiniai.
   Jiems didelį įspūdį paliko ir tai, kad sudarant procedūrų sąrašą buvo atsižvelgta, ne tik į asmeninius jų sveikatos duomenis, bet ir suteikta galimybė procedūras lankyti kartu. Be to, savaitgaliui sutuoktiniai buvo į sanatoriją pasiėmę savo jaunesniąją dukrą ir tai niekaip nesutrikdė sveikatinimosi proceso – kol tėvai negalėjo su ja būti, vaiko priežiūra pasirūpino sanatorija.

Susirūpino sveikata

   Audronei labiausiai patiko šildančios procedūros su purvu ir angliarūgšte. Žydrūnui įsiminė masažai,atliekami specialiu aparatu ir įvairūs aktyvūs užsiėmimai, kurių čia taip pat netrūksta.
   „Anksčiau kažkaip tiesiog negalvojome apie apsilankymą sanatorijoje. Tiesiog gal buvo susiformavęs toks požiūris, kad sanatorija labiau senjorams, vyresnio amžiaus žmonėms, kurie jau turi daugiau sveikatos problemų. Bet kai pajutome, kokią naudą procedūros ir poilsis gali teikti jau dabar“, - sakė sutuoktiniai.

Poilsiaus Lietuvoje ir Latvijoje

   Profesionalių poilsiautojų projektas truks beveik ištisus metus. Kiekvienai porai teks vis kita poilsio vieta Lietuvoje arba Latvijoje.  Poilsio vietoje pora praleis savaitgalį arba visą savaitę ir už tai dar gaus atlyginimą – po 100 Eur kiekvienam.
  Atranka bus vykdoma kas mėnesį į vis kitą poilsio vietą. Konkursą laimėjusios poros poilsio akimirkos bus įamžintos nuotraukose, tad taip jos taps šios poilsio vietos veidu. Poilsiautojai savo įspūdžiais dalysis ir su žiniasklaida.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.