Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >> Ilgųjų riedlenčių lenktynininkas mokė važiuoti Druskininkų
 vaikus 

Ilgųjų riedlenčių lenktynininkas Š. Rasalas organizacijos „Gelbėkit vaikus“ Druskininkų dienos centre

   „Lietuvos gatvėse jau kone kas trečias žmogus važinėja „longboard‘u“ – ilgąja riedlente. Net Londone tiek nematyti“, – pastebi daugkartinis ilgųjų riedlenčių varžybų nugalėtojas, Anglijos vicečempionas, profesionalus lenktynininkas Šarūnas Rasalas. Daug metų Londone pragyvenęs lietuvis, vienintelis atstovaujantis Lietuvai pasaulio ilgųjų riedlenčių čempionatuose, nusprendė grįžti gyventi į Lietuvą ir pagaliau įgyvendinti savo seną svajonę. 
„Visada norėjau dirbti su vaikais, juos mokyti, padėti prisijaukinti riedlentę ir jos pagalba atrasti visiškai naują pasaulį. Ypač tuos vaikus, kurie galbūt neturi tiek daug galimybių, kaip kiti. Man tai teikia didžiulį džiaugsmą. Kartu tai ir galimybė perduoti savo patirtį ir žinias“, – sako Šarūnas. 
   Neseniai Pasaulio ilgųjų riedlenčių čempionate dalyvavusio Š. Rasalo svajonė pamažu pildosi – rugpjūčio mėnesį lenktynininkas aplankė organizacijos „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus Alytuje, Druskininkuose ir Utenoje, kur apie pusšimtį vaikų mokė saugaus važiavimo ilgąja riedlente pagrindų.
   Š. Rasalas prisijungė prie gražios akcijos, kurios metu prekybos tinklas „Rimi“ padovanojo „Gelbėkit vaikus“ dienos centrams daugiau nei keturiasdešimt ilgųjų riedlenčių bei kelias dešimtis šalmų ir apsaugų riedlentininkams komplektų. Skatinant sveikesnį ir aktyvesnį vaikų laisvalaikį kartu buvo surengtos smagios ir įkvepiančios važiavimo riedlente pamokos, kurių metu dauguma vaikų pirmą kartą atsistojo ant ilgosios riedlentės.
   „Buvo neįtikėtinai gera ir smagu – matyti nuoširdžias vaikų emocijas, atviras širdis ir jų transformacijas. Tai buvo didžiulis gėrio užtaisas, kurį turbūt jausiu dar labai ilgai“, – įspūdžiais dalijosi Šarūnas.
   Susitikęs su vaikais dienos centruose lenktynininkas papasakojo, kuo skiriasi įprasta riedlentė nuo ilgosios riedlentės – pasirodo, pastarosios yra ne tik gerokai ilgesnės, bet ir turi didesnius guminius ratukus, tad jomis važiuojant mažiau jaučiasi grindinio nelygumai ir akmenukai. Be to, vienas esminių skirtumų yra tas, kad ilgąja riedlente galima važiuoti ne tik lygiu paviršiumi. 
   „Ilgoji riedlentė yra kur kas universalesnė ir išmokti ja važiuoti yra daug paprasčiau. Su ja galima daryti viską: važiuoti į parduotuvę pieno ir netgi ant jos šokti – „Youtube“ galima rasti daug video filmukų, kaip tai yra daroma ir mokytis patiems. Dar labai svarbu yra tai, kad čia visiškai nesvarbu jūsų amžius – važiuoti „longboard‘u“ gali ir trimetis, ir šimtmečio link artėjantis senolis“, – tvirtina Š. Rasalas. Jis, beje, tai sako iš savo patirties: kartą Šarūnui važiavimo ilgąja riedlente teko pamokyti 93 metų anglą, kuris jo padedamas pirmą kartą gyvenime atsistojo ant riedlentės ir iš karto sėkmingai pavažiavo ja keletą metrų. 
   Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ dienos centro Druskininkuose socialinė pedagogė 52 metų Nijolė Zdančiuvienė, matydama jau po pirmųjų pamokų ilgąja riedlente smagiai riedančius vaikus, taip pat pasekė jų pavyzdžiu. „Matote, mokytoja, kaip smagu. Jūs važiuojate“, – krykštavo savo mokytoją ant riedlentės matydami vaikai.
   „Man ilgioji riedlentė yra galimybė visą gyvenimą, nepaisant amžiaus, išlikti vaiku. Pamenu, kad nuo mažens svajojau apie riedlentes, nes jos man asocijavosi su laisve, kai pasaulis tampa tavo žaidimų aikštele“, – pasakojo lenktynininkas. 
   Susitikimų metu Š. Rasalas vaikams parodė ir savo ypatingą lenktynininko šalmą, kurį specialiai jam sukūrė jo bičiulis grupės „G&G Sindikatas“ narys Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

„Druskonio“ inf.

 


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.