Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Po sulaikymo – laikinas nušalinimas nuo pareigų
   Kaip jau rašyta praėjusią savaitę, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos agentai balandžio 3 d. sulaikė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Druskininkų skyriaus vedėją Andrių Augustinavičių. Taip pat sulaikytas kyšį valstybės tarnautojui davęs vienos UAB direktorius E. V. Sveikatos apsaugos ministerija „Druskoniui“ patvirtino, jog A.Augustinavičius yra nušalintas nuo pareigų nuo balandžio 5 d. iki gegužės 5 d. Kauno miesto apylinkės teismo nutartimi.
   STT agentai balandžio 3 d. sulaikė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Druskininkų skyriaus vedėją A.Augustinavičių. Taip pat sulaikytas kyšį valstybės tarnautojui davęs vienos bendrovės direktorius E. V. Abiem asmenims pareikšti įtarimai. Jų darbo vietose ir gyvenamosiose patalpose buvo atliktos kratos. 
   Pasak naujienų portalo www.delfi.lt, pirminiais duomenimis, 54-erių metų valstybinės įstaigos filialo vadovas A. Augustinavičius įtariamas iš vienos Druskininkų bendrovės direktoriaus paėmęs kyšį. Pinigai esą buvo duoti ir paimti už tai, kad A. Augustinavičius suderintų ir pasirašytų verslininkui reikalingus dokumentus – statybos darbų užbaigimo aktą, paties objekto realiai neapžiūrėjus. 
   A.Augustinavičius – žinomas Druskininkų savivaldybės politikas. 2015 m. jis kandidatavo į Druskininkų savivaldybės tarybą visuomeninio rinkimų komiteto „Druskininkai“ sąraše. A. Augustinavičius yra ir vietos verslininkų suburto Druskininkų klubo narys. Šiam klubui priklauso ir savivaldybės meras R.Malinauskas. 
   Kokia pinigų suma galimai buvo duota A.Augustinavičiui kaip kyšis ir už kurio konkrečiai objekto statybų užbaigimo aktą, bylą tiriantys pareigūnai kol kas neatskleidžia. Į klausimą, kokios sulaikytiems druskininkiečiams buvo skirtos kardomosios priemonės, Generalinė prokuratūra „Druskoniui“ atsakė, kad dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo – skyrimo įtariamiesiems ikiteisminį tyrimą kontroliuojantis prokuroras į teismą nesikreipė.“ Įtariamiesiems skirtos švelnesnės kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti“, - nurodė Generalinė prokuratūra.
   Sveikatos apsaugos ministerija „Druskoniui“ patvirtino, kad A.Augustinavičius šiuo metu yra laikinai nušalintas nuo pareigų: „Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Alytaus departamento Druskininkų skyriaus vedėjas A.Augustinavičius yra nušalintas nuo pareigų nuo balandžio 5 d. iki gegužės 5 d. Kauno miesto apylinkės teismo 2017 m. balandžio 5 d. nutartimi. Jo pareigas NVSC direktoriaus įsakymu pavesta laikinai vykdyti Druskininkų skyriaus vyriausiajai specialistei Stasei Malokviejienei“. 
   „Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pabrėžia, kad ligoninių, poliklinikų, Sveikatos ministerijai pavaldžių įstaigų vadovams taikomi aukščiausi skaidrumo reikalavimai, jie turi būti nepriekaištingos reputacijos. Todėl, ministro nuomone, darbas su prasižengusiais vadovais sunkiai įsivaizduojamas“, - „Druskoniui“ pabrėžė ministro patarėja Lina Bušinskaitė-Šriubėnė.

„Druskonio“ inf.


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.