Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Valdžia panoro informacijos, kas apie ją rašo skundus
   Šių metų pradžioje kai kuriuos Seimo narius pasiekė Druskininkų savivaldybės direktorės Vilmos Jurgelevičienės pasirašytas raštas su prašymu pateikti penkerių metų duomenis apie gautus skundus kurorto valdžios atžvilgiu. Seimo narys, konservatorius Arvydas Anušauskas išplatintame pranešime spaudai teigia nesiruošiantis vykdyti šios zadanijos, R.Malinausko bendražygei pasiūlęs pasiskaityti Konstituciją, draudžiančią persekioti už valdžios kritiką.

  
Kaip rašoma šią savaitę išplatintame pranešime žiniasklaidai, „Sausio 3 d. Seimo narys Arvydas Anušauskas gavo oficialų raštą iš Druskininkų savivaldybės su siūlymu pateikti informaciją apie jam pateiktus skundus / pranešimus Druskininkų savivaldybės, savivaldybės tarybos bei administracijos atžvilgiu už 2013–2017 m. laikotarpį motyvuojant, kad ši informacija reikalinga siekiant apginti minėtų subjektų galimai pažeistas teises.
   Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nario A. Anušausko nuomone, „panašu, kad Druskininkų savivaldybės administracija neskaitė Konstitucijos ir nežino, kad toks prašymas pažeistų pagrindinį šalies įstatymą ir kitus teisės aktus. Konstitucijos 33 straipsniu piliečiams laiduojama teisė kritikuoti valstybės įstaigų ar pareigūnų darbą, apskųsti jų sprendimus bei draudžiama persekioti už kritiką“.
   A.Anušauskas sausio 9 d. atsakyme Druskininkų savivaldybei nurodo, kad naudojasi Seimo statuto 12 straipsnyje nurodytomis Seimo nario teisėmis nagrinėti gautus rinkėjų pasiūlymus, pareiškimus bei skundus. Bet tikrai nesiruošia pažeisti bendrųjų teisingumo, protingumo ir sąžiningumo principų, ir vietoj to, kad piliečiams atstovautų ir padėtų ginti jų interesus bei nagrinėtų gautus skundus, jų padėtį blogintų persiųsdamas skundus ar pranešimus skundžiamiems subjektams“.
   A.Anušauskui pasidalijus šia informacija socialiniame tinkle, paaiškėjo, kad analogišką V.Jurgelevičienės raštą yra gavęs ir Seimo narys Jurgis Razma. Apie tai parlamentaras pranešė feisbuke: „Ir aš buvau gavęs tokį pat paklausimą. Išsiunčiau tokį atsakymą:“ Gerbiamoji administracijos direktore, esu kiek nustebintas Jūsų laiško pobūdžio, reikalaujančio pateikti gautus skundus dėl Druskininkų savivaldybės administracijos bei kitų savivaldybės struktūrų veiklos. Pastebėsiu, kad Seimo narys nėra tapatus Jūsų administracijos padaliniui, kuris gavęs tokį raštą, be abejo, turėtų kruopščiai surinkti ir Jums pateikti visus prašomus raštus. Dėl mane pasiekusių skundų paaiškinu, kad jie perduodami toms institucijoms, kurioms pagal jų turinį privalu juos nagrinėti.   Neabejoju, kad skundus nagrinėjančios institucijos tiek, kiek reikalinga jus informuoti, kad galėtumėte ginti savo interesus, tai padaro, ir nėra pagrindo dar kažkokiems papildomiems informacijos reikalavimams. Tuo labiau, kad gali būti atvejų, kai dėl pareiškėjų apsaugos ar siekiant nesutrukdyti teisėsaugos tyrimams Jūsų informavimas galėtų būti ir ribojamas. Mane pasiekę su Druskininkų savivaldybe susiję skundai iš esmės nagrinėjami dviejose institucijose: teismuose, iš kurių visą reikiamą medžiagą gaunate, bei Seimo Antikorupcijos komisijoje. Dėl pastarojoje nagrinėjamų skundų galite kreiptis į komisijų sekretoriatą bei Seimo archyvą“.
   Druskininkų savivaldybės administracijos rašte prašoma pateikti penkerių metų duomenis apie pateiktus skundus Druskininkų savivaldybės, savivaldybės tarybos bei administracijos atžvilgiu, o jeigu šie skundai persiųsti nagrinėti kitoms institucijoms, prašoma nurodyti, kokioms institucijoms ši informacija buvo pateikta. Esą „ši informacija ir dokumentai reikalingi siekiant apginti minėtų subjektų galimai pažeistas teises“.

„Druskonio“ inf. 


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui
Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.