Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  „Riteriu“ netapusio L.Urmanavičiaus elgesį vertins
  tarnybinės etikos prievaizdai
   Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) kovo 26 d. posėdyje nusprendė tirti Druskininkų savivaldybės tarybos nario, vicemero L.Urmanavičiaus elgesį. Pastarasis į tarnybinės etikos prievaizdų tyrimo taikiklį pateko dėl to, jog pernai balsavo prieš savo konkurentus „Riterio“ nominacijai gauti.

R.Malinausko bendražygio į riterius „neįšventino“

   Besiruošiant pernykštei Lietuvos savivaldybininkų šventei, Druskininkų valdžia taip pat rinko savo pretendentą „Auksinės krivūlės riterio“ nominacijai gauti. Pirmoji “atranka” vyko praėjusių metų rugpjūčio 18 d. savivaldybės tarybos jungtiniame komitetų posėdyje, kuriame R.Malinauskas kandidatu į “Auksinės krivūlės riterius“ pasiūlė savo pavaduotoją Liną Urmanavičių. Sprendimo projekte, dėstant, kodėl R.Malinausko bendražygis būtų vertas šios nominacijos, buvo rašoma, kad tai - „ilgametis, atsakingas, sąžiningas Druskininkų vietos valdžios atstovas, kuris aktyviai dalyvauja ne tik vietos savivaldoje, bet ir dirba stiprinant savivaldą šalies mastu bei įgyvendinant regioninę politiką“.
   “Turiu du pasiūlymus, kad nereikėtų rinktis iš vieno kandidato, – R.Malinauskui baigus dėstyti savo bendražygio nuopelnus, kalbą pradėjo opozicijos atstovas, konservatorius K.Rečkovas. - Pasiūlysiu du mūsų buvusius kolegas, su kuriais praėjusios kadencijos metu ir jums teko darbuotis šioje salėje. Pirmasis mano siūlomas kandidatas – buvęs savivalybės tarybos narys Valdas Trinkūnas, ir antroji kandidatūra – buvęs savivaldybės tarybos narys Vilius Semeška”. 
   “Hahahahaha”, - tuomet ėmė kvatoti R.Malinausko bendražygiai. “Jei taip sugalvojot šaipytis ir tyčiotis iš tarybos narių ir savivaldos, tai, mano galva, planas gerai sugalvotas”, - dar pridėjo R.Malinauskas.
   “Kadangi neabejoju, jog L.Urmanavičius bus patvirtintas kandidatu, noriu paprašyti tų, kas rengs ir teiks Lietuvos savivaldybių asociacijai motyvacinį raštą, kad ten būtinai būtų paminėtas vienas nuopelnas – tai Vijūnėlės dvaro statybos leidimų išdavimas. Būtinai, prašau, kad jis būtų įtrauktas”, - R.Malinausko aplinkai tuomet priminė K.Rečkovas. 
   Kaip ir reikėjo tikėtis, R.Malinausko pavaduotojo kandidatūra surinko visus tarybos daugumos balsus. “Dėl vedimo tvarkos. Aš pastebėjau, kad svarstant klausimą, L.Urmanavičius balsuoja klausime, kuriame jis yra suinteresuotas asmuo. Ar jūs čia nematote interesų konflikto?” - nustebo opozicijos atstovas, išvydęs, kaip R.Malinausko pavaduotojas kilnoja ranką, balsuodamas prieš savo konkurentus atrankoje į “riterius”. 
“Negaliu nebalsuoti prieš Semešką ir Trinkūną! Tikrai negaliu susilaikyt. Aš galiu balsuot prieš”, - rėžė L.Urmanavičius, aiškindamas, kaip “tokie žmonės” negali būti teikiami tokiems apdovanojimams. 
   Praėjusių metų spalio 9 d. vykusiuose šalies savivaldos apdovanojimuose paaiškėjo, kad L.Urmanavičius „riteriu“ vis dėlto netapo. Negana to, R.Malinausko bendražygis dėl to, kad balsavo prieš savo konkurentus „riterių atrankoje“, užkliuvo ir tarnybinės etikos prievaizdams.
   Kovo 26 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė tirti Druskininkų savivaldybės tarybos nario, vicemero L. Urmanavičiaus elgesį. Pastaroji rėmėsi gautu pranešimu, jog „L.Urmanavičius, būdamas pasiūlytas kandidatu „Auksinės krivūlės riteris“ apdovanojimui, nenusišalino nuo klausimo svarstymo ir dalyvavo svarstyme, balsuodamas „prieš“ kitas pasiūlytas šiai nominacijai kandidatūras“.
    „Pareiškėjui kilo abejonė, ar jūs, kaip teigiama, „turėdamas privatų interesą (tapti nominuojamu apdovanojimui asmeniu), ne vien nevykdėte įstatyminės pareigos informuoti apie interesų konfliktą bei pareikšti apie nusišalinimą ir jokia forma nedalyvauti toliau atliekant tarnybines pareigas, tačiau naudodamasis savo, kaip tarybos nario, teise balsuoti, dalyvavote balsavimuose, siekdamas įgyti pranašumą prieš kitus komitetų posėdyje pasiūlytus apdovanojimui asmenis“, - rašte L.Urmanavičiui nurodė VTEK, pridurdama, jog komisijos tyrimo dalykas – jo elgesio 2020 m. rugpjūčio 18 d. jungtiniame savivaldybės tarybos komitetų posėdyje atitiktis Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo nuostatoms. L.Urmanavičius savo paaiškinimus komisijai turėjo pateikti iki balandžio 2 d. 

„Druskonio“ inf.


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.