Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Pasekmės, kai gatvėje partrenkia elektromobilis 
   Šių metų birželio 21 d. į „Druskonio“ redakciją raštu kreipėsi žinomas druskininkietis Vytautas Valentukevičiaus, gyv. M.K.Čiurlionio g., dėl incidento, kuris atsiliepė jo sveikatai:
   „Gegužės 29 d. ėjau iš renginio į namus. Druskininkuose tądien buvo pilnos gatvės svečių. 14.20 val. tik praėjau tiltą per Ratnyčios upę M. K. Čiurlionio gatvėje ir ties gėlynu prieš Registrų centrą gausiame žmonų būryje man į kūną per pečius trenkė keturratis elektromobilis. Tik išgirdau žmonių išgąsčio žodžius ir praradau sąmonę. Nė nepajutau, kaip kniūpsčias nukritau ant žemės. Po kažkiek laiko pajutau, kaip kažkas liečia mano kojas, tačiau nesuvokiau, kas vyksta. Po kiek laiko praregėjau. Aplinkui buvo žmonės, o kokie 3 m nuo manęs į kalną M.K.Čiurlionio gatve riedėjo raudonas elektromobilis. Šūktelėjau, kad jis sustotų, tačiau jis nuriedėjo. Kadangi jis lėtai į kalną važiavo, aš dar kartą šūktelėjau. Kruvinas atsikėliau ir vargais negalais sekiau jam iš paskos. Nuo sankryžos su V.Krėvės gatve elektromobilis dingo už M.K.Čiurlionio gatvės 66-ojo namo. Priėjau, kai elektromobilio vairuotojas jį rakino prie balkono. Paklausiau, kodėl taip kvailai pasielgė su manimi? Jis, net neatsigręžęs, kažką burbtelėjo. Aš nuėjau į namus. Pablogėjus sveikatai, nunešiau į Druskininkų policijos komisariatą prašymą, kad ištirtų šį įvykį. Pokalbis su policijos pareigūnais buvo trumpas: parodžiau mėlynas kojas ir rankas, papasakojau, kaip viskas vyko. Šį įvykį reikia ištirti, kad panašūs atvejai nesikartotų, nes centrinėje M.K.Čiurlionio gatvėje , kur nėra atskiro tako dviračiams, šaligatviais tarp pėsčiųjų zuja dviračiai, elektromobiliai, paspirtukai. Be abejo, šioje centrinėje kurorto gatvėje pėstiesiems yra nesaugu. Policijos pareigūnas paklausė, ar pasidariau kūno sužalojimo abdukciją, ir pažadėjo su elektromobilio vairuotoju iš M. K. Čiurlionio g. 66 pakalbėti bei apie tai mane informuoti, tačiau prabėjo trys savaitės, o atsako jokio. Lankausi pas gydytojus, nes kūnas patyrė sukrėtimą. Dažnai skauda galvą, blogai miegu. Dar nenuslūgo mėlynės ant kojų. Skauda klupstį. Vis dar sunku kvėpuoti rytais ir vakarais. Vis dėlto man greitai sukaks 90 metų“. 
   Tą pačią birželio 21 d. V.Valentukevičiaus pareiškimą „Druskonis“ persiuntė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatui, prašydamas policijos pareigūnų atsakymo. Kadangi ilgokai nesulaukėm jų paaiškinimo, liepos 13 d. darsyk Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatui priminėm V.Valentukevičiaus kreipimąsi, klausdami, kodėl jau daugiau nei 20 dienų nesulaukiam atsakymo į druskininkiečio laišką? Ar apskritai policijos pareigūnai ketina „Druskonį“ informuoti apie šio įvykio tyrimo eigą? Liepos 14 d. iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato gavom atsakymą, kad „dėl minėto atvejo Druskininkų PK buvo pradėta administracinė teisena. Išsiaiškinus aplinkybes ir įvykyje dalyvavusius asmenis, buvo priimtas sprendimas dėl padaryto Kelių eismo taisyklių pažeidimo elektrinės transporto priemonės vairuotojui (g. 1936 m.) pareikšti žodinę pastabą. Su sprendimu, priimtu 2021 birželio 30 d., supažindintas ir į Jūsų redakciją kreipęsis pilietis V.V.“. Druskininkietis V.Valentukevičius „Druskoniui“ aiškino, kad su šiuo policijos sprendimu nebuvo supažindintas nei raštiškai, nei žodžiu. Jam tepaskambinęs policijos pareigūnas užsiminė, jog apklausė elektrinės transporto priemonės vairuotoją. 

„Druskonio“ inf.PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.