Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Z.Streikus mašinai išlaikyti skyrė daugiausiai iš visų
  seimūnų - beveik 7 tūkst.eur parlamentinių išlaidųwww.lrs.lt inf.

   Seimūnas nuo Druskininkų Zenonas Streikus vėl pasižymėjo: per devynis šių metų mėnesius mašinai išlaikyti skyrė daugiausiai iš visų Seimo narių. Apie Z.Streikaus “rekordą” šią savaitę pranešė šalies naujienų portalai.
   Seimūnas nuo Druskininkų Z.Streikus Lietuvoje išgarsėjo ne tik keistais sveikinimais Kovo 8-osios proga, bet ir įspūdingai atrodančiomis parlamentinėmis išlaidomis. Naujienų portalas DELFI, neseniai paskelbęs informaciją apie šįmet, per devynis mėnesius, parlamentarų išleistus pinigus, vėl atkreipė dėmesį į druskininkietį: “Tradiciškai brangiausiai parlamentarams kainuoja automobilių priežiūra, eksploatavimas ir remontas. Nuo šių metų pradžios tam daugiausiai – 6907 eurus – skyrė Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Zenonas Streikus“.
   Seimo narių parlamentinės išlaidos vėl įspūdingos – daugiau kaip milijonas eurų. Per devynis šių metų mėnesius parlamentarai iš viso išleido 1,1 mln. eurų, rodo Seimo Etikos ir procedūrų komisijos ataskaita. Trečio ketvirčio parlamentinės išlaidos – didžiausios šiemet, pirmą ketvirtį panaudota 275 tūkst., antrą – 393 tūkst. eurų. Keturios dešimtys parlamentarų išnaudojo po daugiau nei 10 tūkst. eurų tam numatytų lėšų, tai yra praktiškai maksimalią sumą. Vienas iš šių „lyderių“ – druskininkietis Z.Streikus, spėjęs išleisti 10 tūkst. 766 eur. Du Seimo nariai – premjerė Ingrida Šimonytė ir užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis – parlamentinei veiklai skirtų pinigų per devynis mėnesius neišleido nė cento. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė panaudojo 136, Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen – 643 eurus. 
   „Tradiciškai brangiausiai parlamentarams kainuoja automobilių priežiūra, eksploatavimas ir remontas. Nuo šių metų pradžios tam daugiausiai – 6907 eurus – skyrė Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narys Zenonas Streikus“, - šią savaitę rašė naujienų portalas delfi.lt, pažymėjęs ir tai, jog „tuo metu yra parlamentarų, kurie tam išleido kelis šimtus eurų“.
   Skaičiuojant, kiek ir kam parlamentarai išleido mokesčių mokėtojų pinigų, Z.Streikaus pavardė žiniasklaidai užkliūna ne pirmus metus. „Bene daugiausia transporto priemonei išlaikyti skyrė valstietis Zenonas Streikus – per 8 tūkstančius eurų“, - apie 2019 m. parlamentarų išleistus pinigus rašė DELFI, pridūrus, kad Z.Streikui nepavyko „įveikti“ tik rekordininko Petro Gražulio. Pastarasis transporto priemonės išlaidoms tais metais išleido per 10 tūkst. eurų.
   Kaip matyti iš šių metų ataskaitos, Z.Streikus, mašinos išlaikymui per devynis mėnesius skyręs beveik 7 tūkst. eurų parlamentinių išlaidų, taip pat įsigijo telefoną už 1 tūkst.190 eur, suvenyrams išleido 568 eurus. Druskininkietis taip pat atseikėjo ir 982 eur už viešosios informacijos rengėjų paslaugas. Seimūnas mašinos draudimui deklaravo sumokėjęs 936 eurus. 
   Kaip žinia, parlamentaras Z.Streikus per visą Lietuvą nuskambėjo prieš ketverius metus. Filmuotus sveikinimus kiekviena pasitaikiusia proga į YouTube dėjęs Seimo narys iš Druskininkų buvo tapęs Lietuvos humoristų taikiniu. Kai naujasis Seimo narys į internetą įkėlė savo sveikinimą Kovo 8-osios proga, Z.Streikaus parodija su jo sparnuotais posmais, kad be moterų vyrai taip ir netaptų žmonėmis, o be mylimųjų vyrijos gyvenimas būtų pliokščias, pasirodė humoro laidoje „Dviračio šou“.

„Druskonio“ inf.

 


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.