Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Dėl visų išgyventų emocijų tąvakar buvo kaltas ne kas
  kitas, o tik ruduo... 

Kūrėjų vakaro „Ryto“ gimnazijoje dalyviai


Renginio vedėjai Violeta ir Tomas


Mokytoja Laima Zdančiuvienė skaito Erikos Skrėliūnienės eiles


Viktorija skaito novelę


„Rock Rock“ merginų „Rumba“


Šoka „Decima“


Groja Vakaris

Dainuoja Uršulia

Virginijaus Sutkaus, Gabrielės Sinkevičiūtės,
Kamilės Šapašnikovaitės nuotraukos

Ramunė KARLONIENĖ

   „Argi žodis gali būti stebuklingas?“ - tokiu klausimu tradicinį Kūrėjų vakarą „Ryto“ gimnazijoje pradėjo vedėjas Tomas Kemzūra. O žaviosios jo partnerės Violetos Stremencovaitės atsakymas tapo renginio leitmotyvu: „Stebuklingas tiems, kas į jį įsiklauso, pajaučia, pamato ir - patikėkit - stebuklas skleidžiasi kuriančių ir kūrybą mėgstančių žmonių sielose.“
   Spalio 20-osios vakarą į mūsų mokyklos aktų salę susirinko žodžio, muzikos mylėtojai ir kuriantys mokytojai bei mokiniai. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Zdančiuvienė auditoriją sujaudino neseniai Anapilin išėjusios kolegės Erikos Skrėliūnienės eilėraščiais. Ketvirtokė Gabija Januškaitė, meninių skaitymų konkursų dalyvė ir prizinių vietų laimėtoja, gražiai perskaitė auklėtojos Ramunės Karlonienės novelę. Abiturientas Arnas Bozys kaip ir praėjusiais metais privertė atidžiau suklusti, mat jo novelės įtaigios ir jautrios. Arnui praėję metai buvo itin sėkmingi: vaikinas dalyvavo respublikiniame Jaunųjų filologų konkurse. Jam skaityti padėjo Lavija Urbonaitė, puiki skaitovė ir dailininkė. Lavijos personalinė paroda šiuo metu eksponuojama gimnazijos pirmojo aukšto fojė.
   Pirmokės Ūlos Šalengaitės prozą skaitė Ugnė Mikelionytė.
Šiemet ypač džiaugiamės savo muzikantais. Po karantino išsiilgusios scenos gražų šokį sušoko „Decimos“ merginos (vadovė Rūta Dvorkinienė), o „Rock Rock“ kolektyvas (vadovė Birutė Levanaitienė) scenoje sužibėjo su šokiu „Rumba“.
   Trečiokas Vakaris Stankauskas ir jo armonika abejingų nepaliko, o ir vakaro pradžios liūdnas gaidas pavertė rudeniška nostalgija. Gimnazijos naujokė abiturientė Urszulia Urinovič žiūrovams dovanojo savo kūrybos dainą.
   Jos bendraklasis Nauris Pipiras gitara grojo ir dainavo taip pat savo kūrybos dainą. Pirmokas Raigardas Vladimiras Planutis fleita atliko dvi gražias lietuvių liaudies dainas.
   Savo miniatiūras skaitė antrokės Gabija Subačiūtė ir Kristina Leškevičiūtė, o trečiokė Viktorija Gylytė - antrokės Marijos Giliūtės novelę „Prabėgimas“. Viktorija puikiai įsikūnijo į jautrų ir subtilų Marijos kūrinėlio pasaulį.
   Renginio vedėjai Tomas Kemzūra ir Violeta Stremencovaitė šauniai vadovavo kūrėjų paradui ir nostalgija dvelkiančiam rudens vakarui suteikė dar didesnio šarmo.
   Pabaigoje lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rita Gervelienė padėkojo kūrėjams, išdrįsusiems atverti savo pasaulio duris, o gimnazijos direktorė Egidija Vilkienė, visada palaikanti kuriančius žmones, skaitovams, muzikantams ir mokytojoms dovanojo po gražią knygą - gimnazistų nuotraukų albumą.
   Vakario Stankausko baigiamasis akordas fotografuojantis priminė: dėl visų išgyventų emocijų tąvakar kaltas ne kas kitas, tik ruduo.
   Vakaro vedėjų ir dalyvių vardu už gražų kvietimą ir nuotraukas dėkoju dailės mokytojui Virginijui Sutkui, o muzikos mokytojai Ronatai Balkaitienei - už idėjas ir palaikymą, Rūtai Dvorkinienei ir Birutei Levanaitienei dėkojame už ryškiausius vakaro pradžios ir pabaigos akcentus - jų pastatytus šokius.
   Savo ruožtu ačiū tariu vedėjų porai Violetai Stremencovaitei ir Tomui Kemzūrai už ilgą rengimosi etapą ir už gerumą. 

 


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.