Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Metų sandūros nelaimingi įvykiai 
   Kaip visuomet, šventines nuotaikas metų sandūroje slopina kriminalinių ir nelaimingų įvykių gausa. Jų buvo apstu ir Druskininkų savivaldybėje. 

Ant ledo rastas negyvas žvejys

   Sausio 4 d., 14.45 val., Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai pagal gautą žinią suskubo gelbėti žvejo, kuris sukniubęs gulėjo ant Neravų tvenkinio ledo, apie 20 metrų nuo kranto. Gelbėjimo rogėmis vyras buvo nugabentas į krantą. Deja, atvykę medikai konstatavo 37 metų vyro mirtį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
   Sausio 2 d., apie 13 val., Trūkiškio g. Snaigupėje automobilis „Alfa Romeo“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto ant stogo. Prispaustų žmonių nebuvo. Ugniagesiams gelbėtojams panaudojus buksyravimo lyną, atverstas automobilis, atjungtas akumuliatorius. Šventiniu laikotarpiu Druskininkų savivaldybėje policija sulaikė už vairo kelis neblaivius įvairiausio amžiaus asmenis. 
G   ruodžio 22 d. vidurnaktį, 00.19 val., Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai iš buto V.Krėvės gatvėje, kilus jame gaisrui, išnešė be sąmonės nukentėjusį vyrą, kuris buvo gaivinamas, kol atvyko greitosios med. pagalbos medikai. Vyriškis buvo išvežtas į ligoninę, o keturi daugiabučio gyvenamojo namo gyventojai buvo evakuoti. Gaisro metu apdegė ir aprūko (5x3 m) kambarys, dvi lovos, spinta, apsilydė televizorius, treniruoklis. Aprūko 3 kambarių buto sienos ir lubos.
   Gruodžio 26 d., po 13 val., PGT pranešta, kad Druskininkų sav., Rasos g.. dega 1 aukšto, medinis, apmūrytas, stogas dengtas šiferiu, individualus gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, namas buvo uždūmintas. Vonios patalpoje (2x2 m) degė elektros instaliacija. Gaisro metu apdegė ir aprūko vonios kambarys.
 
Išgertuvės baigėsi dūriais 

   Pastaruoju metu retokai viešiname smurto protrūkius šeimose bei artimoje aplinkoje, nes tokie išpuoliai vyksta pakankamai dažnai, ypač šventinio svaiginimosi dienomis. Metų sandūros laikotarpiu dėl smurto tarp artimųjų į policiją buvo kelissyk kreiptasi. 
   Gruodžio 26 d., apie 19 val., į Druskininkų ligoninę iš buto Liepų gatvėje pristatyta ir dėl durtinės žaizdos paguldyta neblaivi (2,30 prom.) 40 metų moteris. Neblaivus (2,08 prom.) 42 metų įtariamasis taip pat pristatytas į ligoninę ir, suteikus med. pagalbą, uždarytas į PK sulaikymo patalpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.   Gruodžio 26 d., apie 1 val. 15 min., Vilniaus alėjoje esančios kavinės tualete 28 metų vyriškis sumušė 34 metų vyrą. Netrukus buvo iškviesta policija, smurtautojas nuvežtas į komisariatą ir uždarytas ilgalaikio sulaikymo patalpoje. Dėl sumušimo atliekamas tyrimas, iškelta baudžiamoji byla. Gruodžio 30 d. vidurnaktį Neravų gatvėje kilo konfliktas tarp dviejų bendraamžių 32 metų vyrų, kurio metu vienas smurtavo. Jis buvo uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

Kontrabanda plaukia ledo lytimis 

   Gruodžio 20 d. ryte ties Švendubrės kaimu Druskininkų pasieniečiai ištraukė iš Nemuno 4 sandariai supakuotus, tarpusavyje surištus ir kryžiaus formos metaliniu rėmu sutvirtintus rūkalų ryšulius, kuriems panardinti į vandenį ir maskuoti panaudotos statybinės betoninės plytelės. Iš viso į pasieniečių rankas pateko 1 tūkst. 120 pakelių baltarusiškų cigarečių „Fest“. Jų vertė Lietuvoje - daugiau kaip 4 tūkst. eur. Prie krovinio buvo pritvirtintas ir GPS siųstuvas, kurį kontrabandininkai naudoja plaukiančioms cigaretėms sekti.
   Beveik tuo pačiu metu kita pasieniečių grupė ties Švendubrės kaimu, už puskilometrio nuo upės, sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“ baltarusiškais numeriais. Juo važiavo 36-erių ir 38-erių metų Baltarusijos piliečiai, prisipažinę, kad vyksta Nemuno link pasiimti iš Baltarusijos atplaukusių rūkalų. Užsieniečiams po apklausų Druskininkų užkardoje pradėtos administracinės teisenos. 
   Ilgąjį šventinį savaitgalį Druskininkų pasieniečiai Nemune „sužvejojo“ net 9 plaustus su baltarusiškais rūkalais. Iš viso į VSAT pareigūnų rankas pateko beveik 15 tūkst. pakelių cigarečių, kurių vertė Lietuvoje - daugiau kaip 50 tūkst. eur. Vėlų ketvirtadienio vakarą VSAT sraigtasparnio įgula Nemune užfiksavo plaukiančius tris įtartinus objektus. Pasieniečiams motorine valtimi ryšulius ištraukus į krantą paaiškėjo, kad balta polietileno plėvele aptrauktose kartoninėse dėžėse – baltarusiškos cigaretės. Prie visų ryšulių buvo pritvirtinti GPS prietaisai, prie vieno – dar ir mobilaus ryšio telefonas. Net 5-is tokius cigarečių plaustus Druskininkų pasieniečiams iš Nemuno teko traukti šeštadienį ties Švendubrės kaimu. Šįkart kontrabandininkai iš Baltarusijos tarpusavyje surištas gamyklines cigarečių dėžes apdrabstė purvu, ledu bei sušalusio sniego gabalais imituojant upės ledo lytis. Šiems kroviniams sekti kontrabandininkai taip pat panaudojo GPS prietaisus. Devintą rūkalų krovinį Druskininkų pasieniečiai iš Nemuno ištraukė gruodžio 26 d. vėlų vakarą ties Gerdašių kaimu. Gruodžio 30 d. Druskininkų pasieniečiai Nemune užkardė dar du kontrabandininkų mėginimus į Lietuvą atplukdyti baltarusiškų rūkalų. Iš cigarečių dėžių suformuotuose plaustuose, panašiuose į ledo lytis, rasti 4 tūkst. pakelių cigarečių ir GPS prietaisai. Jų vertė Lietuvoje yra daugiau kaip 14 tūkst. eur.


Metų pabaigoje Nemunu iš Baltarusijos plūstelėjo cigarečių kontrabandos srautas                                                VSAT nuotr.

Nuo mūsų miškų iki Europos teismo 

   Kalėdų ir vėlesnėmis dienomis Lietuvoje ir Europoje plačiai nuaidėjo Kūčių vakarą miške prie Kabelių rasto negalinčio paeiti siro istorija. Jį, užsidengusį šilumą sulaikančia plėvele ir gulintį prie eglės, surado savanoriai. Pasak siro, miške praleidusio daugiau nei dvi paras, prieš keletą metų jam trūko Achilo sausgyslė, o dabar sveikatos problemos atsinaujino, todėl jis negali paeiti. 
„Sienos grupės“ savanoriai sirui iškvietė Druskininkų greitąją pagalbą ir pasieniečius. Iki medikų automobilio jis buvo nugabentas neštuvais. Migrantas, Druskininkų ligoninėje praleidęs naktį, buvo išvežtas gydyti į Vilnių. Europos žmogaus teisių teismas jam pritaikė laikinąsias apsaugos priemones ir neleido išsiųsti iš Lietuvos. Savanoriams skirtos administracinės baudos po 100 eurų, nes į pasienio ruožo teritoriją, kur paskelbta nepaprastoji padėtis, asmenų patekimas yra negalimas, išskyrus kelias išimtis. Baudos skirtos 7-iems asmenims: žurnalistui ir 6-iems nevyriausybinės humanitarinę pagalbą teikiančios organizacijos atstovams, iš kurių trys – ne Lietuvos piliečiai. Anot VSAT, apie žmogaus buvimo vietą žinoję savanoriais save vadinantys asmenys panoro patys pirmiau pasiekti nuošalią vietovę miške prie Kabelių bei surengti dar vieną, įtariama, parodomąją „gelbėjimo operaciją“.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.