Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Vandens parkas Vilniuje balansuoja ties išgyvenimo riba, 
  o Druskininkuose – viskas „Rock’n’Roll“?
   „Vandens parkas balansuoja ties išgyvenimo riba ir laukia pagalbos: trumpina darbo laiką, peržiūri kainas“, - apie situaciją vandens pramogų centre Vilniuje praėjusią savaitę pranešė naujienų portalas www.delfi.lt. Tuo tarpu Druskininkų savivaldybei priklausantis akvaparkas bent jau viešai aiškina, kaip čia mums kol kas „nebaisūs jokie vėjai“. Žiniasklaidos kalbinta Druskininkų vandens parko atstovė dėstė, esą „situacija kol kas stabili“.

Trumpina darbo laiką 


   Praėjusią savaitę sporto klubams „Impuls“ pranešus apie 4 baseinų uždarymą, iškilo ir vandens parkų išgyvenimo klausimas. Druskininkų vandens parkas dėl kainų ramus, o Vilniaus „Vichy“ balansuoja ties išgyvenimo riba. Nuo rugsėjo trumpinamas jo darbo laikas, peržiūrimos paslaugų kainos. Apie tai praėjusią savaitę pranešė naujienų portalas www.delfi.lt. 
   „Vichy“ vandens parko vadovas Marius Šiškauskas kasdien dėlioja išgyvenimo ir taupymo planus. „Į išaugusias sąskaitas reaguojame sunkiai, kasdien galvojame, kaip su tuo iššūkiu tvarkytis. Užsidaryti nelabai galime, nes esame pardavę metinių abonementų. Turime dirbti, bet galvojame visokių kitokių energijos sąnaudų mažinimo priemonių. Taupysime kaip ir visi didieji verslai, – delfi.lt pasakojo vadovas. - Kasdien stebime elektros kainų biržą. Užmiegame su tomis pačiomis mintimis, ką reikės daryti, ir pabundame. O dėl šildymo jau pernai verkėme“. 
   „Vichy“ vandens parkas skelbė, kad nuo rudens keičiasi darbo laikas: nuo šiol darbo dienomis, išskyrus pirmadienį, lankytojai galės atvykti nuo 12 val. iki 21 val., o savaitgalį nuo 11 val. iki 21 val. „Trumpiname darbo laiką, kai kuriuos įrenginius rotuojame. Dar bandome išgyventi. Buvome pakankamai suoptimizavę kaštus, bet jie vis tiek išaugo mažiausiai 4 kartus. Elektros tiekėjai siunčia mums pasirašyti sutartis nuo naujų metų, tai ten ir daugiau kartų išaugę. Jau nebeliko būdų, kaip dar sumažinti kaštus bent jau 
perpus“, – aiškino M. Šiškauskas. 
   „Vichy“ vandens parko vadovas minėjo, kad tenka peržiūrėti paslaugų kainodarą, tačiau konkretūs sprendimai dar nepriimti. „Peržiūrinėjame kainodarą, ką daryti kitais metais. Nesinori žmonių išgąsdinti, bet reikia balansuoti ant išgyvenimo ir kad žmonės eitų, nes negali iki begalybės kelti kainų. Negaliu pasakyti konkrečiai nuo kada ir kiek, bet kainų kėlimo neišvengsime“, – pažymėjo M. Šiškauskas. Vis dėlto vasara pardavimų prasme vandens parkui buvo neprasta, tačiau visą uždarbį „suvalgė“ vieno mėnesio sąskaita už elektrą. „Vasara buvo nebloga. Tačiau kai už liepą gauni 3-4 kartus išaugusią elektros sąskaitą, tai viską, ką uždirbai per tris mėnesius, „suvalgo“ vienas mėnuo, įvertinant, kad tos sąnaudos ir prieš vasarą didėjo. Nuo to padidėjimo dar kelis kartus padidėjo. Ir taip be galo“, – vardijo jis. Anot vadovo, atėjus rudeniui, lankytojų srautai drastiškai sumažėja. „Rugsėjį iškart krenta žmonių srautas perpus, tai laba jaučiame. Nuo rugsėjo šąla orai, didėja sąskaitos, o žmonių kiekis mažėja. Toks dvigubas smūgis“, – sakė M. Šiškauskas.

„Dėl kainų ramūs“

   Druskininkų sveikatingumo ir poilsio centre „Aqua“ esantis vandens parkas kol kas neplanuoja užsidaryti. Kaip delfi.lt dėstė centro marketingo ir pardavimų vadovė Jūratė Vaitkevičiūtė, situacija – stabili. Esą buvo geri vasaros rezultatai – liepą ir rugpjūtį sulaukta nemažai lankytojų. „Neplanuojame nei užsidaryti, nei trumpinti darbo laiko. Dabar darbo dienomis grįžome į rudens sezoną, kai atsidarome vidurdienį ir dirbame iki vakaro. Taupome visada ir niekada nebuvome išlaidūs. Trumpalaikių sprendimų irgi nesiimame. Ilgalaikėje perspektyvoje planuojame statyti saulės elektrinę iki 3 MWh“, – pasakojo ji. Anot atstovės, šiuo metu vandens parkas gali būti ramus dėl elektros sąskaitų, o šildymo sezonas didelio nerimo esą neatneš. „Šiuo metu iki kitų metų vasaros turime fiksuotą elektros kainą. Jei ji vienašališkai nebus pakeista, tai didelių iššūkių nekelia. Bet ateityje visko gali būti dėl ne nuo mūsų priklausančių priežasčių. Daugiausia sunaudojame elektros: jos reikia pirtims, beveik visos kūrenamos elektra, nusileidimo kalneliams, tai didžiausia liūto dalis tenka elektros sąnaudoms“, – minėjo J. Vaitkevičiūtė. Druskininkų akvaparko atstovė delfi.lt patikino, kad kainų kelti šiemet nesiruošiama. Anksčiau Delfi ji teigė, kad nuo sausio 1 d. kai kurių paslaugų kainos kilo 1-3 eurais. „Iki vasario turime patvirtintas kainas ir kol kas planuojame su jomis likti“, – minėjo ji. 
   Ar su Druskininkų vandens parko veikla iš tiesų bus taip viskas „Rock’n’Roll“, paaiškės, suskaičiavus metų rezultatą. Kaip jau rašyta anksčiau, savivaldybei priklausanti UAB ,,Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras AQUA” praėjusius metus baigė su 350 tūkst. eur nuostoliu. Vertinant bendrovės vykdomos veiklos segmentus (vandens parkas, viešbučiai, gydykla ir „laikinai administruota“ Snow arena), matyti, kad „didžiausias akmuo po kaklu“ bendrovei yra slidinėjimo trasos: pernai Snow arena atnešė daugiau kaip pusės milijono eurų nuostolį – minusas siekė net 586 tūkst. eur. Nuostolingai 2021 m. dirbo ir gydykla, metus baigusi su 216 tūkst. eur nuostoliu. Savivaldybei priklausančią bendrovę pernai gelbėjo tik vandens parkas (uždirbęs 393 tūkst. eur pelno) ir viešbučiai (59 tūkst. eur pelnas).

„Druskonio“ inf.


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.