Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  „Leipalingio dvaro“ komanda grybavimo čempionate
  laimėjo prizą 
   Kaip žinia, grybavimo čempionato ir grybų šventės išvakarėse, rugsėjo 10 d. naktį, apie 1 val., pradėjo degti ir visiškai sudegė Varėnos kultūros centrui priklausantis Margionių klojimo teatras, gyvavęs nuo 1920 m. Be Varėnos, Merkinės, Marcinkonių ugniagesių komandų, į nelaimės vietą atvyko ir Druskininkų, ir Leipalingio ugniagesiai gelbėtojai. Tiriamos kelios gaisro priežastys - nuo neatsargaus elgesio su ugnimi bei tyčinio padegimo. Į nelaimės vietą atvykęs Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta paguodė, kad legendinis Klojimo teatras bus atstatytas. 
Tradiciniame grybavimo čempionate, kuris nuo Klojimo teatro buvo perkeltas į kitą Margionių vietą, varžėsi 15 komandų. Dėl sausros ir tuokart grybų stokos jos taip pat rinko ir miško šiukšles. Dviejų su puse valandų grybavimo bendras rezultatas – surinkta tik 2 kilogramai 123 gramai grybų bei daugiau nei 55 kilogramai šiukšlių. 
   Daugiausia grybų, vos 540 gramų, aptiko komanda „Grybas grybui grybas“, o daugiausiai šiukšlių, net 24 kg, miške surinko komanda „Dziedo anūkai“. Grybavimo čempionato teisėjai diskvalifikavo daugkartinius jo čempionus – „Kremblių“ komandą iš Trakų rajono Paluknio gyvenvietės, nes jie atsivežė iš anksto pririnktų grybų. Jauniausiojo grybautojo taurė įteikta 6-mečiui Domui, o vyriausios grybautojos apdovanojimą pelnė 81-erių metų Stasė Česokienė. „Šeimyniškiausios komandos“ taurę į namus išsivežė Jakimavičių šeimynos komanda „Grybams – karas“. Šmaikščiausia čempionate pripažinta „Leipalingio dvaro“ komanda, išsiskyrusi savo prašmatniais drabužiais, kurie itin „pritiko“ renkant miške šiukšles.
   Iš sostinės į Varėną specialus Pasakojantis grybų traukinys atvežė net 320 keleivių. Jis savaip priminė 1862 m. rugsėjo 5-ąją, kai prieš 160 metų Varėnoje sustojo pirmasis traukinys ir prasidėjo šio miesto istorija.
   Grybų šventė smagiai šurmuliavo visame mieste – Varėnos legendų ir padavimų parke svetingai kvietė apsilankyti ir vaiskiausiomis spalvomis, skambiausiais garsais ir skaniausiais kvapais viliojo seniūnijų kiemeliai, kuriuose visą dieną vyko krašto kultūros, tradicijų, amatų, kulinarinio paveldo pristatymai. Vasario 16–osios pėsčiųjų gatvė tapo Pramogų ir žinių alėja, prekybos mugė šurmuliavo gretimose gatvėse ir nusidriekė pagrindine Vytauto gatve beveik per visą miestą. 
   Šventėje dalyvavo garbių svečių – Lietuvoje reziduojantys užsienio šalių ambasadoriai ir ambasadų darbuotojai, svečiai iš užsienio šalių ir iš kitų respublikos savivaldybių, kuriuos su varėniškiais sieja draugystė. Na, o Didžiojoje scenoje Legendų ir padavimų parke vykusios koncertinės programos su legendinių grupių „Rednex“ (Švedija) ir „La Bouche“ (Vokietija) koncertais supavydėjo netgi šalies didmiesčių žiūrovai. 

„Druskonio“ inf. 


Šmaikščiausia čempionate pripažinta „Leipalingio dvaro“ komandaRūtos Averkienės ir Romo Sadausko-Kvietkevičiaus nuotraukos


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.