Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Kūrėjų vakaras gimnazijoje
„Jei žmogus geba kurti, jis geba mylėti...“


Kūrėjai po renginio

Ramunė KARLONIENĖ

   “Auksinių lapų spindinti karūna
   Ant jo karališkos galvos, 
   Ir purpurinė skraistė dengia liekną kūną,
   O smilkiny žėruoja spindesys šarmos.“


   Šiais Broniaus Krivicko eilėraščio apie rudenį žodžiais lapkričio 9 d. buvo pradėtas jau tradiciniu renginiu “Ryto” gimnazijoje tapęs Kūrėjų vakaras. 
   Vakaro vedėjai Violeta Stremencovaitė (4b) ir Dominykas Lukošiūnas (3b) sveikino žmones, neabejingus žodžiui, mėgstančius muziką, šokį, ir tuos, kurie atėjo palaikyti savo draugų - renginio dalyvių.
   “Ruduo nėra tik liūdesys. Ruduo yra grožis, - kalbėjo vedėjų pora. - Kūrėjai mūsų kasdienybei suteikia įkvėpimo, o širdžiai - atgaivos. Visai kaip per žemę einantis ruduo…” 

Šokėjai ir dainininkai

   Ir išties vakaras nenuvylė: Rūtos Dvorkinienės “Decimos” merginos - puikūs profesionalaus šokio vakaro pradžios ir pabaigos akcentai - tarsi įrėmino kitus pasirodymus, nukėlė į tikrą meno pasaulį, kur galima svajoti, stabdyti akimirkas, nurimti, įsijausti.
   „Kai pakyla akordeonas, kilojasi net stogai - o kieno - namų ar žmonių - įsitikinkite patys,“ - intrigavo vedėja Violeta, kviesdama klausytis bendraklasio abituriento Vakario Stankausko akordeonu atliekamos dainos.
   Džiaugiamės ir abiturientės Silvijos Miciulevičiūtės suburtos merginų grupės pasirodymu. Silvija sukūrė smagų nuotaikingą šokį, kuris romantiškam vakarui suteikė atgaivos.
   O kanklininkė Gaudenė Dumskytė (3b), tarsi įprasmindama savo gražų vardą, nukėlė į skambančių kanklių pasaulį.
    Antrokė Nora Uzdilaitė abejingų nepaliko: mergina atliko įstabią maestro Vytauto Kernagio dainą, jai akomponavo mokytoja Ronata Balkaitienė. 

Skaitymo maratonas 

    Tikriausiai mažai kas žino, kad pirmieji kūrėjų vakarai buvo visai kitokie - jaukiai susibūrę technologijų kabinete, vakarojo tik mokytojai. Jų tarpe visada buvo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, kurios jau antrus metus nėra kartu su mumis, Erika Skrėliūnienė. Mokytojos Erikos vieną paskutinių eilėraščių perskaitė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Laima Zdančiuvienė.
3c klasės mokinės Gabrielė Sinkevičiūtė, Gabija Miliauskaitė ir Deimantė Marcinkevičiūtė dalijosi savo pirmaisiais poezijos kūrinėliais, o jų bendraklasė Goda Baublytė skaitė trijų gimnazistų - Tito Burbos (3c), Vakarės Trainavičiūtės (2b) ir Smiltės Nikitos Revenkaitės (1d) - eiles. 4b klasės mokinė Viktorija Gylytė pati išrinko ir labai gražiai perskaitė savo literatūros mokytojos Ramunės Karlonienės novelę. 2b klasės mokinys Matas Volungevičius, kaip pats tvirtina, rašo tuomet, kai nori. Draugų paklaustas apie savo kūrybą, Matas išlieka kuklus. Pozos ištrauką iš rašomo teksto („Cinamonas ir gvazdikėliai“) skaitė vaikino bendraklasė Karolina Purvinytė. Į Ūlos Šalengaitės (2a) 
personažo vaiduokliuko pasaulį (novelė „Šokis su vaiduokliais”) nukėlė skaitovė, Ūlos bendraklasė Ugnė Mikelionytė. 
   Druskininkų savivaldybės rašinių konkurso ,,Skambančios spalvų jūros" laureatė, 3b klasės mokinė Gabrielė Akstinaitė perskaitė savo kūrybos miniatūrą ,,Liūdesys". O abiturientės Gabija Dadasovaitė ir Viktorija Gylytė skaitymo maratoną pabaigė savo impresijomis, kurias Gabija sukūrė liūdnuoju karantino metu, o Viktorija išsirinko iš savo nemenko kūrybinių vaizdelių pluošto. 

Dovanojo gimnazistų kūrybos albumus

    „Jei žmogus geba kurti, jis geba mylėti; jei žmogus nėra abejingas šiam pasauliui - argi to negalime vadinti dovana?- renginio pabaigoje kalbėjo Violeta ir Dominykas. - Dėkojame kūrėjams ir mokytojams, skatinantiems, palaikantiems, o kartais įkvepiantiems.“ 
   Abiturietei Violetai Stremencovaitei, vedusiai visus Kūrėjų vakarus, šis - ypatingas, todėl kolega Dominykas sakė: „Dėkojame Violetai, jai šis vakaras rudeniškai liūdnas, nes paskutinis Kūrėjų vakaras mokykloje.“ O ši šmaikštavo: „Ačiū ir tau, Dominykai, kad visada mielai sutinki talkinti ir esi nerudeniškai pozityvus.“
    Vakarą pabaigė gimnazijos direktorė Egidija Vilkienė, visada nuoširdžiai palaikiusi ir nepraleidusi nė vieno Kūrėjų vakaro. Direktorė kūrėjams, skaitovams, muzikantams ir šokėjams dovanojo gimnazistų kūrybos albumus.


Vakaro vedėjai Violeta Stremencovaitė ir Dominykas Lukošiūnas

Karolina Purvinytė skaito Mato Volungevičiaus prozą

Groja Vakaris Stankauskas

Viktorija Gylytė


3c klasės merginos skaito eiles


„Decimos“ šokis


Silvijos Miciulevičiūtės sukurtas šokis

 


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.