Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija




Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>



  Futbolininko šventė kurorte baigėsi teisme
   Šią vasarą Druskininkuose vykusios Pasaulio lietuvių žaidynės vienam jo dalyviui baigėsi teisiamųjų suolu. Girtas už vairo kurorte sučiuptas futbolo aistruolis į valstybės biudžetą turės susimokėti beveik 10 tūkst. eurų.

Pastebėjo vingiavusią mašiną


   Liepos vidury kurorte organizuotose Pasaulio lietuvių žaidynėse dalyvavo įvairių sporto šakų entuziastai. Proga atvažiuoti į Druskininkus susiviliojo ir Gintautas (vardas pakeistas, - red.p.), pastaruoju metu gyvenantis ir dirbantis Didžiojoje Britanijoje. Vaikinas žaidžia futbolą, todėl liepos 9 d. specialiai dėl šios progos grįžo į Lietuvą. Čia jis apsistojo pas motiną Šiauliuose. Kadangi savo automobilio Lietuvoje neturi, todėl, norėdamas nuvažiuoti į Druskininkus, mašiną jis pasiskolino iš vaikystės draugo. Taip liepos 13 d. draugo automobiliu „Audi A8“ jis ir atvairavo į Druskininkus, kur apsistojo svečių namuose. Kurorte Gintautas su komanda dalyvavo trijų dienų vykusiame futbolo turnyre. Pralietas prakaitas aikštelėje atsipirko su kaupu: jo komanda laimėjo pirmą vietą. Pergalę vaikinas su komandos draugais nutarė atšvęsti: liepos 17 d. futbolo aistruoliai skambiai kilnojo taures kavinėje prie Nemuno upės. Čia Gintautas su visais gėrė brendį, aišku, jautėsi apsvaigęs. Apie 23.30 val. vaikinas išėjo iš kavinės ir nusprendė, kad dar visai „pajėgus“ į svečių namus parsigauti automobiliu. Tačiau važiuojant tiltu per Nemuno upę, futbolininką ėmė ir sustabdė policijos pareigūnai, kurie jam tada nustatė 2,03 promilių girtumą. 
   Taip Gintauto viešnagės istorija persikraustė į Druskininkų 
teismą. Kaip čia vėliau aiškino pats vaikinas, priežasčių, kodėl, išgėręs alkoholio, jis vis tik nusprendė vairuoti, paaiškinti negali, tačiau supranta, kad pasielgė neatsakingai ir dėl to labai gailisi.
Teisme liudytojo parodymus davė ir Gintautą girtą prie vairo sustabdę policijos pareigūnai. Anot jų, liepos 17 d., apie 23.50 val., ant tilto per Nemuno upę link Veisiejų gatvės jie pamatė priešais jų tarnybinį automobilį atvažiuojantį automobilį „Audi A8“ angliškais numeriais, kuris vingiavo važiuojamojoje kelio dalyje, o vėliau išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą priešais jų tarnybinį automobilį. Sustabdžius mašiną, vairuotojas iš karto pareigūnams prisipažino, jog automobilį vairuoja girtas. Pasak policininkų, vaikinas elgėsi ramiai, kultūringai, atsiprašė už netinkamą savo poelgį. Alkoholio kiekio matuokliu jam buvo nustatytas 2,03 promilių neblaivumas.
   Į liudytojo apklausą Druskininkų policijos komisare buvo kviečiamas ir mašinos Audi A8 savininkas. Patvirtinęs, kad automobilis priklauso būtent jam, o ne Gintautui, vyras pareigūnams papasakojo, kad mašiną pirko prieš dvejus metus Anglijoje aukcione už 4 tūkst. 800 svarų sterlingų. Jis taip pat pripažino, kad automobilį liepos mėn. pradžioje paskolino savo draugui asmeninėms reikmėms. Pasak mašinos savininko, šiuo metu jis yra registruotas darbo biržoje, jam reikia važiuoti pas darbdavius į darbo pokalbius, todėl automobilis labai reikalingas. Būtent dėl šios priežasties mašinos savininkas prašė policininkų jam grąžinti automobilį.

Atėmė teisę vairuoti 2 metus

   Faktą, kad tą naktį Gintautas buvo kaip reikiant apsvaigęs nuo alkoholio, patvirtino ir neblaivumo nustatymo aktas, kuriame užfiksuota, kad „liepos 18 d. 00.13 val. iš kaltinamojo burnos sklinda alkoholio kvapas, jo kalba nerišli, judesiai nekoordinuoti, kaltinamasis eiti tiesia linija – pėda po pėdos – negali“.
Kadangi Gintautas prisipažino padaręs nusikaltimą, tuo pagrindu jam skirtos bausmės dydis buvo sumažintas vienu trečdaliu.
„Kaltinamasis teismo posėdyje patvirtino, kad transporto priemonės savininkas automobilį jam paskolino važiuoti į Druskininkuose vykstančias sporto žaidynes, automobilį skolino ne pirmą kartą ir jokių pažeidimų anksčiau nebuvo padaręs. Apie tai, kad po atšvęstos pergalės automobiliu važiavo neblaivus, automobilio savininkui nebuvo žinoma. Taigi šiuo atveju pripažintina, jog automobilio savininkas neblaiviam kaltinamajam automobilio vairuoti nedavė, jam apie automobilio panaudojimą neblaivaus kaltinamojo nebuvo žinoma, todėl konfiskuoti kitam asmeniui priklausančios transporto priemonės nėra pagrindo. Atsižvelgiant į tai, yra pagrindas išieškoti iš kaltinamojo konfiskuotino turto vertę atitinkančią pinigų sumą“, - nurodė Druskininkų teismas.
   Gintautui pasivažinėjimas Druskininkuose po aplaistytos brendžiu futbolo pergalės baigėsi 2 tūkst. 800 Eur bauda. Jam taip pat uždrausta naudotis teise vairuoti kelių transporto priemones dvejiems metams. Be to, vaikinui buvo priteista į valstybės biudžetą sumokėti ir 6 tūkst. eurų - turto konfiskavimo (automobilio „Audi A8) vertės dalį atitinkanti pinigų suma. 
„Atsižvelgiant į kaltinamajam skirtinų baudžiamojo poveikio priemonių pobūdį, baudos dydį, kaltinamojo turtinę padėtį (jo teigimu, jis per mėnesį uždirba apie 1700 svarų sterlingų (1900 Eur), teikia išlaikymą vaikui kas mėnesį po 290 Eur), nustatytina, jog baudą kaltinamasis privalo sumokėti per keturis mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo dienos“, - nurodė Druskininkų teismas.

„Druskonio“ inf. 


Paieška



T-shit
onita.lt

Žaliuzės

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai






© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.