Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Anykštėno egzekucijoje dalyvavusiam druskininkiečiui
  skirtas laisvės atėmimas
   Keturi vyrai pagrįstai nuteisti dėl anykštėno pagrobimo, kankinimo ir kitų nusikaltimų. Vienas iš ketveriukės narių - Druskininkų savivaldybės gyventojas 40 metų A.S. Lietuvos apeliacinis teismas atmetė jų apeliacinius skundus ir paliko galioti pirmos instancijos teismo nuosprendį, kuriuo jiems skirtos realios laisvės atėmimo bausmės, pranešė prokuratūra.
  
2020 metų gruodį šalia nuošalaus Anykščių rajono kelio buvo rastas gulintis polietileno plėvele apsuktas surištas vyras. Skubiai nugabenus į ligoninę, žmogui nustatyti daugybiniai kūno sumušimai ir galūnių nušalimai, jam buvo sutrikusi kraujo apytaka ir vidaus organų veikla. Teismo medicinos ekspertai vėliau nustatė, kad anykštėnui sunkiai sutrikdyta sveikata. Jeigu jis dar kurį laiką būtų pagulėjęs ant kelio, nebūtų išgyvenęs. Dėl įvykio pradėtą ikiteisminį tyrimą atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.
   Tyrimo metu nustatyta, kad brutaliai iš savo sodybos pagrobtas anykštėnas buvo automobilio bagažinėje nuvežtas į vienam kaltinamųjų priklausančią sodybą Alytaus rajone. Ten pagrobėjai surištą vyrą uždarė į ankštą dėžę, kuri beveik dvi paras stovėjo metalinėje cisternoje. Tuo metu lauke buvo 2 laipsniai šalčio, o žmogus negalėjo net pajudėti. Po dviejų nelaisvėje praleistų parų nukentėjusysis, apvyniotas lipnia plėvele, vėl buvo įmestas į automobilio bagažinę, nuvežtas į Anykščių rajoną ir be batų, surištomis rankomis nuošalioje vietoje paliktas prie kelio.   Atsitiktinai pro šalį važiavusi pora pamatė gulintį žmogų ir paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą. Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyti ir sulaikyti penki 22-39 metų įtariamieji – Vilniaus, Alytaus, Druskininkų, Varėnos gyventojai. 
   Jiems pareikšti kaltinimai kankinant ir itin žiauriu elgesiu sunkiai sutrikdžius anykštėno sveikatą, panaudojus fizinį smurtą ir sukeliant pavojų nukentėjusiojo sveikatai bei gyvybei neteisėtai atėmus jam laisvę. Jie buvo kaltinami šias veikas atlikę veikiant bendrininkų grupėje. Dviem iš jų pareikšti kaltinimai ir dėl palikimo be pagalbos, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei. Dėl atliekant kratas rastų radinių trims iš šių vyrų pareikšti kaltinimai ir dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis neturint tikslo jas platinti, o vienam iš šio trejeto – ir dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu. Pastarasis – anykštėno pagrobimo organizatorius, 34 metų Varėnos rajono gyventojas M. M. Baudžiamąją bylą 2022 metų liepos 7 dieną išnagrinėjęs Panevėžio apygardos teismas šio brutalaus nusikaltimo organizatoriui M. M. skyrė 4 metų laisvės atėmimo bausmę. Sodybos, kurioje buvo laikomas pagrobtasis anykštėnas, savininkui, 40 metų Druskininkų savivaldybės gyventojui A.S. ir 22 metų alytiškiui E. M. skirtos 3 metų laisvės atėmimo bausmės. Alytaus rajone gyvenančiam 30-mečui E. K. skirta 2 metų 10 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Vilniuje gyvenančiam 35 metų V. Ž. teismas skyrė 30 parų arešto bausmę, jos vykdymą atidedant pusei metų. Jie taip pat įpareigoti atlyginti nukentėjusiojo gydymo išlaidas, o iš M. M. buvo nuspręsta valstybės naudai išieškoti 8 tūkst. eurų – jam priklausančio automobilio, kuriuo buvo gabenamas pagrobtas anykštėnas, vertę. Visi nuteistieji, išskyrus V. Ž., pirmos instancijos teismo nuosprendį apskundė Lietuvos apeliaciniam teismui. Šių metų sausio 23 dienos nutartimi nuteistųjų skundai buvo atmesti.

www.delfi.lt, „Druskonio“ inf.

 

 

  Dvylika kartų teistas druskininkietis vėl užkliuvo – šįkart
  picerijoje
   Kurorte gyvenantis Algis (vardas pakeistas, - red.p.) gali pretenduoti į bukiausio vagies titulą. Vakarieniaudamas Druskininkuose esančioje picerijoje, vyras sumanė nugvelbti šalia kasos aparato gulėjusį padavėjos mobilųjį telefoną, tačiau vagišiui taip ir nedašilo, kad šiais laikais dauguma įstaigų turi vaizdo kameras. Visu grožiu nufilmuotas nusikaltimo vietoje, Algis policininkų buvo pričiuptas jau tą pačią dieną. 
   Druskininkų teisme neseniai išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje už vagystę vienoje kurorto picerijoje buvo nuteistas kurorte gyvenantis Algis. Į teisiamųjų suolą vyras sėdo jau dvyliktą kartą. 
   Druskininkietis bėdų prisidarė pernai rugpjūčio 28 d. Tądien, 
apie 16 val., jis kartu su pažįstamu nuėjo į kurorte esančią piceriją, kaip pasakojo teisme – „pavalgyti, atsigerti alaus ir gerai praleisti laiką“. Anot Algio, picerijoje jiedu prabuvo apie dvi valandas, ir apie 19 val. išeidinėjo iš kavinės. Eidamas pro kasos aparato spintelę, vyras ant jos pamatė be priežiūros paliktą mobilaus ryšio telefoną „Xiaomi”. Vagišiaus filosofija, žinot, kokia - negi paliksi po akim pasipainiojusį gerą daiktą, nesvarbu, kad ne tavo? Algis lyg niekur nieko čiupo svetimą telefoną, įsidėjo jį į kišenę ir išėjo iš picerijos. Eidamas link namų, sumanė jį apžiūrėti: pavogto telefono dėkliuke rado įdėtą 20 eurų kupiūrą. Aišku, neišmetė ir jos. Pinigai iškart nuslydo į vagišiaus kišenę. Tada Algis nuėmė nuo telefono apsauginį dėklą ir jį išmetė. Grįžęs į namus, vogtą telefoną ir 20 eurų kupiūrą pasidėjo savo kambaryje, ir apie vagystę niekam nepasakojo. 
   Tačiau grobiu vyras džiaugėsi neilgai. Po kelių valandų į duris pasibeldė pareigūnai. Policininkai ėmė klausinėti apie picerijoje įvykdytą vagystę bei nurodė, jog nusikaltimas buvo nufilmuotas picerijoje esančiomis vaizdo kameromis. Algis pagaliau suprato, kad buvo nufilmuotas vagiantis telefoną, todėl vyrui nebeliko nieko, tik prisipažinti įvykdžius vagystę ir atiduoti jiems vogtą telefoną bei 20 eurų. 
   Supratęs, kad vėl įklimpo iki ausų, druskininkietis puolė gailėtis dėl padarytos vagystės, atsiprašė picerijos darbuotojos, kaltę versdamas savo girtai galvai.
   Paaiškėjo, kad nuo Algio nukentėjo toje picerijoje beveik šešerius metus dirbanti druskininkietė. Ji ten dirba vyriausiąja padavėja, įprastai darbo vietoje savo mobilųjį telefoną laiko drabužių kišenėse. Tądien, apie 16 val., moteris skaitė telefone atsiųstas žinutes, tačiau, atėjus klientams, telefoną padėjo į tarpą tarp kasos aparato ir pinigų dėjimo stalčiaus. Tądien apie 19 val., jai būnant prie kasos aparato, prie jos priėjo bendradarbė, klausdama, kodėl jos telefonas išjungtas. Moteris nustebo, pažiūrėjo po kasos aparatu ir pamatė, kad nebėra jos telefono. Ieškojo jo visur, tačiau nerado. Bendradarbė bandė jai prisiskambinti, bet telefonas buvo išjungtas. Tuomet bendradarbė nuėjo pas apsaugos darbuotoją, peržiūrėjo restorano vaizdo stebėjimo kamerų įrašus ir grįžusi pasakė, kad telefoną paėmė picerijoje buvęs vyriškis. Tada buvo iškviesta policija. Tą pačią dieną, apie 21 val., pareigūnai padavėjai pranešė, kad rado vagį bei jos mobilųjį telefoną. Moteris, baigusi darbą, apie vidurnaktį nuvyko į Druskininkų policijos komisariatą, kur policijos pareigūnai jai grąžino visą jos pavogtą turtą – telefoną ir 20 eurų. Taip pat nepažįstamas vyriškis, pavogęs telefoną, jos atsiprašė. 
   Teismas, skirdamas druskininkiečiui bausmę, įvertino ne tik aplinkybę, kad jis apsivogė būdamas girtas, bet ir tai, kad nusikaltimą jis padarė turėdamas neišnykusį ir nepanaikintą teistumą už tyčinį nusikaltimą, t. y. būdamas recidyvistu. Kaip pabrėžta teismo nuosprendyje, druskininkietis yra teistas vienuolika kartų už įvairaus pobūdžio nusikalstamas veikas (vagystes, turto sugadinimus, plėšimus, viešosios tvarkos pažeidimą, neteisėtą laisvės atėmimą, pasipriešinimą valstybės tarnautojui), ne kartą baustas administracine tvarka, tarp jų ir už vagystes, turi galiojančių administracinių nuobaudų, iki pradėdamas atlikinėti laisvės atėmimo bausmę, dirbo. 
   Šiuo Druskininkų teismo nuosprendžiu paskirta bausmė buvo subendrinta su Alytaus apylinkės teismo 2022 m. rugsėjo 5 d. nuosprendžiu paskirta ir su Vilniaus miesto apylinkės teismo 2022 m. gegužės 30 d. nuosprendžiu subendrinta galutine bausme, iš dalies jas sudedant, ir telefoną nugvelbusiam druskininkiečiui nuspręsta skirti galutinę subendrintą bausmę – terminuotą laisvės atėmimą 9 mėnesiams. 

„Druskonio“ inf.

 

 

  KRIMINALAI 
NEBLAIVUS PRIEŠ NEPILNAMETĘ 
Sausio 19 d., apie 20.45 val., gyvenamojo namo virtuvėje Druskininkuose neblaivus (1.45 prom. alkoholio) 45 metų vyras smurtavo prieš 17-metę nepilnametę. Įtariamasis uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.
Sausio 16 d., apie 21 val., namuose Gardino gatvėje 27 metų vyras smurtavo prieš 24 metų moterį. 

SMURTAS GATVĖJE
Sausio 23 d., apie 11 val., Vilniaus alėjoje 31 merų vyras smurtavo prieš 25 metų moterį. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

IŠŽVALGĖ NEMUNĄ PO TILTU 

Sausio 23 d. 9.06 val. Merkinėje ugniagesiai gelbėtojai talkino policijai ieškant galimai įvažiavusio į Nemuno upę automobilio, kuriame gali būti žmogus. Išžvalgyta 250 m ilgio Nemuno upės atšaka po Merkinės tiltu. Automobilis nerastas.

PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.