Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Trijų druskininkiečių mirties priežastis aiškinasi teismo
  medicinos ekspertai 

Namas Sveikatos g.16, kur aptikti trys mirusių žmonių kūnai 

   Lapkričio 22 d., apie 12 val., Druskininkuose, apleisto namo Sveikatos g. 16 skirtinguose kambariuose, rasti 3 mirusių žmonių kūnai. 
   Pirmiausia kaimynų iš Sveikatos g. 16 pasigedo netoliese gyvenanti moteris, kuriai įtarimų sukėlė kone savaitė plačiai atvertos gretimo namo durys be jokio žmonių judėjimo ir garsų. Įėję į namą Sveikatos g. 16 kaimynai aptiko be jokių gyvybės ženklų ant sofos sėdintį 48-erių metų Nerijų Viščinį, čionykštėj sodyboj nuo gimimo augusį ir gyvenusį. Iškviesta policija kitose atskirose patalpose aptiko mirusius 52 metų vyriškį ir 59 metų moterį, kurie šiuose namuose buvo apsistoję. 52 metų vyriškį vardu Rimas į savo gimtuosius namus Sveikatos g. 16 Nerijus priėmė gyventi daugmaž prieš 8-erius metus, o 59 metų moteris vardu Laima čia apsigyveno daugmaž prieš 4-erius metus. Visus šiuos tris asmenis vienijo pomėgis alkoholiui, nors moteris vis ketindavo jo atsisakyti ir apsigyventi normalesnėmis sąlygomis nei apleistame name Sveikatos g. 16, kur nebuvo nei elektros, nei vandens, nei tualeto. Moteris ragino keisti gyvenimo būdą ir savo sugyventinį Rimą, tačiau atsako nesulaukė, tad apsiprato su įprasta alkoholiko kasdienybe. Ir Laima, ir Rimas turėjo šeimas, vaikų, tačiau priklausomybė alkoholiui visa tai sujaukė. Rimas uždarbiaudavo tvarkant miškus, tačiau gautus pinigus pasiglemždavo ta pati priklausomybė alkoholiui. 
   Nerijus po sesers ir tėvo mirčių, kurias įtakojo ta pati žudanti priklausomybė alkoholiui, gimtuosiuose namuose Sveikatos g.16 gyveno vienas, šeimos nesukūrė, niekur nedirbo. Pastaruoju metu jis kaimynams pasiskųsdavo dėl sveikatos problemų. Ramaus būdo Nerijų sušelpdavo kaimynai ar pažįstami, pats apsirengdavo naudotais rūbais, kuriuos konteineriuose palikdavo „Eglės“ poilsiautojai. Prieš 8-eris metus priėmė gyventi benamį „nuomininką“ Rimą, vėliau jo moterį Laimą. Jie, pasak aplinkinių gyventojų, didelių problemų kaimynams nesukeldavo, nors policijos pareigūnai užfiksavę iškvietimus į šią apleistą sodybą dėl girtavimo, triukšmo, barnių, netgi smurto. Netoliese esančio devynaukščio gyventojai pasiskųsdavo policijai, kai namo Sveikatos g.16 kieme būdavo užkuriamas didesnis laužas ir aplink pasklisdavo dūmai. 
   Policijos pareigūnai aiškinasi šio kraupaus įvykio aplinkybes. Pirminiais duomenimis, ant mirusiųjų kūnų išorinių smurto žymių nėra. Pradžioje kilo įtarimų, jog visi trys asmenys galėjo mirti apsinuodiję smalkėmis arba išgėrę kokio nors neaiškaus skysčio, tarkim, nekokybiško pilstuko. Kadangi namo gyventojai nesišildė kūrendami krosnį, viena iš galimų mirties priežasčių - apsinuodijimas neaiškios kilmės ir sudėties skysčiu. Tačiau kol kas tai tik spėlionės, o tikslią trijų žmonių mirties priežastį privalės nustatyti teismo medicinos ekspertai. Vyksta ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

„Druskonio“ inf.

 

 

  Nustatyti viešojo intereso pažeidimai dėl Rusijos piliečių
  neteisėtai įsigytų sklypų Druskininkuose
   Kauno apygardos teismas paskelbė sprendimą, kuriuo patenkino Kauno apygardos prokuratūros prokurorės, ginančios viešąjį interesą, ieškinį ir pripažino negaliojančiomis penkių žemės sklypų Druskininkų savivaldybėje pirkimo-pardavimo sutartis ir taikė restituciją.
   Byloje nustatyta, jog atsakovai Rusijos Federacijos piliečiai, žinodami, jog LR Konstitucija ir LR Konstitucijos 47 straipsnio 3 dalies įgyvendinimo konstitucinio įstatymo nuostatos draudžia subjektui, kuris neatitinka Lietuvos pasirinktos europinės ir transatlantinės integracijos kriterijų, nuosavybės teise įsigyti žemę, ją įsigijo statytinio asmens – žemės ūkio bendrovės (toliau – ŪB) vardu, kuri tikėtina ir buvo įkurta tik šiam tikslui pasiekti.
   Visų bylos aplinkybių kontekste nustatyta, jog pagrindinis ŪB įsteigimo tikslas buvo Rusijos piliečiams, prisidengiant juridiniu asmeniu, įgyti Lietuvos Respublikos žemę.
   Nors bendrovė oficialiai nurodė, jog pagrindinis jos veiklos objektas yra bitynas, bičių auginimas, bičių produktų gavyba bei realizavimas, surinkti duomenys parodė, kad bendrovė deklaruojamos veiklos nevykdo, o pajamų nėra gavusi. Valstybinės mokesčių inspekcijos patikrinimo metu taip pat nenustatyta, kad ši bendrovė vykdytų deklaruojamą ar kitą veiklą, kuriai reikalingi nuosavybės teise įsigyti žemės sklypai.
Kadangi sudarytiems sandoriams dėl ginčo žemės sklypų ir jų dalių perleidimo negali būti taikomos sandorių, kuriuos šalys iš tikrųjų turėjo galvoje, taisyklės, nes tokie sandoriai prieštarauja imperatyvioms įstatymo nuostatoms, todėl yra niekiniai ir negalioja, prieštarauja viešajai tvarkai ar gerai moralei bei yra apsimestiniai sandoriai, todėl teismas juos pripažino negaliojančiais nuo jų sudarymo momento.
   Teismas, vadovaudamasis sąžiningumo ir teisingumo principais, pritaikė modifikuotą restituciją – žemės sklypus ir jų dalis grąžino fiziniams ir juridiniams asmenims, iš kurių šie žemės sklypai buvo įgyti. Už įgytus žemės sklypus sumokėtos atitinkamos pinigų sumos buvo užskaitytos kaip valdymo ir naudojimosi, laikotarpiu nuo pripažintų negaliojančiais sandorių sudarymo iki teismo sprendimo įsiteisėjimo, pardavėjams priklausantys už žemę mokesčiai. Šis sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

„Druskonio“ inf.

 

 

  Teismas atmetė už poveikį nukentėjusiajam prekybos
  žmonėmis byloje nuteisto vyro skundą
   Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) atmetė už poveikį nukentėjusiam asmeniui prekybos žmonėmis byloje nuteisto vyro skundą.
   Kaip pranešė LAT, T. D. nuteistas už tai, kad, siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už prekybą žmonėmis, per susitikimus 2018 metais Druskininkuose nurodė nukentėjusiam asmeniui paneigti ikiteisminio tyrimo metu duotus jį kaltinančius parodymus ir teisme duoti teisinančius parodymus – liepė sakyti, kad esą užsienį važiavo dirbti, o ne vogti.
   Aukai buvo grasinama, kad jis negalės ramiai praeiti mieste.
Be to, šis asmuo buvo nuteistas už nežymų sveikatos sutrikdymą – už tai, kad jis, veikdamas bendrai su kitu asmeniu, kerštaudamas už ikiteisminio tyrimo metu prekybos žmonėmis byloje duotus parodymus, 2018 metų birželį sudavė nukentėjusiam asmeniui smūgius ir taip nežymiai sutrikdė nukentėjusiam asmeniui sveikatą. Aukai buvo sakoma, kad jis turės grąžinti pinigus, kuriuos įtariamieji išleido advokatams prekybos žmonėmis byloje.
2018 metų vasarį liudyti į Kauno apygardos teismą atvežtas nukentėjusysis dėl daromo poveikio pakeitė ikiteisminio tyrimo metu duotus parodymus.
   Nuteistojo gynėjas kasaciniu skundu prašė panaikinti apeliacinės instancijos teismo sprendimą ir perduoti bylą nagrinėti iš naujo apeliacine tvarka.
   LAT atmetė nuteistojo gynėjo kasacinį skundą ir paliko nepakeistą apeliacinės instancijos teismo sprendimą.
   Juo nuteistam asmeniui paskirta laisvės atėmimo bausmė dvejiems metams dviem mėnesiams, be to, nukentėjusiojo naudai priteistas 1 tūkst. eurų neturtinės žalos atlyginimas.
   Be to, iš nuteistojo T. D. priteista daugiau nei 300 eurų antrinės teisinės pagalbos išlaidų atlyginimo valstybės naudai už nukentėjusiojo advokatės paslaugas.
   Ši Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama. 

Etaplius.lt inf.

 

 

  KRIMINALAI 

ŽUVO VAIRUOTOJA 
Lapkričio 23 d., apie 7.30 val., kelyje Druskininkai-Varėna ties Randamonių kaimu susidūrė vilkikas „Renault“, kurį vairavo 40-metis vyras, ir automobilis „Nissan Micra“, vairuojamas 35 metų moters. Eismo įvykio metu sužalota „Nissan“ vairuotoja išvežta į Alytaus ligoninę, kur apie 9.10 val. mirė. Pirminiais duomenimis, lengvasis automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais atvažiuojančiu vilkiku. 


                                                           Alytaus apskr. VPK nuotr.

CIGARETES SLĖPĖ PO VARIKLIO GAUBTU 
Lapkričio 23 d. anksti ryte VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos pareigūnai sustabdė iš vienos Druskininkų savivaldybės sodybų išvažiuojantį „Volkswagen Sharan“, kurį vairavo 50 metų vietos gyventojas. Neįprastoje ir pašaliniams daiktams pavojingoje vietoje – po variklio gaubtu – VSAT pareigūnai aptiko polietileno maišelių, kuriuose buvo 195 pakeliai cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Vairuotojas prisipažino, kad neteisėtų cigarečių dar turįs namuose ir jas (dar 1 690 pakelių įvairių rūšių baltarusiškų cigarečių) parodė pasieniečiams. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokią nusikalstamą veiką įstatyme numatyta bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų. 

PASIENIEČIŲ ŠUO SUSEKĖ „NUOLATINĮ KLIENTĄ“
Lapkričio 13 d. popietę Druskininkų užkardos pareigūnai su kinologe ir keturmečiu vokiečių aviganiu Timo prie Jaskonių kaimo įtartino vyro pėdsakais sekė apie kilometrą. Netrukus paaiškėjo, kad valstybės sienos ruože neteisėtai atsidūręs apsikrovęs ryšuliais vyras – nuolatinis Druskininkų ir kitų pasienio užkardų „klientas“. 26-erių druskininkietis šį kartą gabeno 15 nestandartinės formos ir dydžio tarpusavyje surištų ryšulių su 1800 pakelių cigarečių „Minsk“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Be to, už pakartotinį pasienio teisinio režimo pažeidimą jam pradėta administracinė teisena ir skirta maksimali bauda – 170 eurų.


                                            VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.