Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Rinkimų prievaizdai užkirto kelią 22 kandidatams
  Druskininkuose: labiausiai nukraujavo valstiečiai 
   VRK neregistravo daugiau kaip pusės tūkstančio kandidatų savivaldos rinkimams. Druskininkuose rinkimų prievaizdų sprendimu labiausiai apkarpytas valstiečių sąrašas – išbraukta net 19 pavardžių.
   Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sausio 17 d. nusprendė išbraukti iš rinkimų sąrašų maždaug pusę tūkstančio kandidatų į savivaldos rinkimus kaip neatitinkančių Rinkimų kodekso reikalavimams. VRK duomenimis, iš daugiau kaip 14 tūkst. pretendentų maždaug 500 kandidatų pareiškiniai dokumentai pateikti neteisingai – dalis politikų nepateikė privačių interesų, turto, pajamų deklaracijų, dalis nepateikė savo nuotraukų bei biografijų.
   Lietuvos mastu daugiausiai kandidatų prarado Tautos ir teisingumo sąjunga. Per 150 šios politinės jėgos kandidatų pateikė netvarkingus dokumentus – dešimtys partijos politikų vietoje savo nuotraukų VRK pateikė ramunių, kaktusų, vyno taurių, gamtos peizažų nuotraukas, didžioji dalis neužpildė kandidatų biografijų. Iš rinkimų išbraukti ir beveik 70 Darbo partijos kandidatų, per keturiasdešimt partijos „Laisvės ir teisingumo“, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS), beveik keturios dešimtys Lietuvos žaliųjų partijos kandidatų.
   Druskininkuose labiausiai nukraujavo valstiečiai – iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Druskininkų skyriaus sąrašo išbraukta net 19 pavardžių. Šiam skyriui vadovauja Donatas Mizaras. „Nuosaikiosios opozicijos“ atstovu dabar save vadinantis D.Mizaras anksčiau buvo aktyvus mero politinis oponentas, bet, kaip juokiasi žmonės, „į Malinausko tikėjimą atsivertė“ po nesėkmingo pasirodymo 2015 m. savivaldos rinkimuose su R.Pakso partija, tapęs valstiečių-žaliųjų atstovu. 
   VRK sprendimu Druskininkuose aptrupėjo Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) – iš šios partijos Druskininkų sąrašo ištraukti 2 kandidatai. Rinkimų prievaizdai vieną kandidatą išbraukė iš Lietuvos socialdemokratų partijos sąrašo.
   Kaip nurodyta VRK sprendimo priede, didžioji dalis išbrauktųjų su Druskininkų rinkiminiu maratonu turi atsisveikinti dėl nepateiktų biografijų. Ar minėtų partijų atstovai dėl šio VRK sprendimo bandys laimę teisme, paaiškės netrukus.
   Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks šių metų kovo 5 d.

„Druskonio“ inf.


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.