Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Verslo nesėkmių indeksas: įvertinta ir padėtis
  Druskininkuose
   Ką tik pasibaigę 2022-ieji Lietuvos verslui atnešė 37 proc. daugiau bankrotų, 4 proc. gausiau įmonių, likusių be personalo ir 3,9 proc. mažiau naujų verslų nei užpernai. Negeras tendencijas demonstruoja dar vienas su nesėkmėmis susijęs parametras – regiono įmonių skola „Sodrai“, tenkanti vienai veikiančiai įmonei. Labiausiai įsiskolinę pasirodė esą Druskininkų ir Birštono verslai. Apie tai skelbia įmonių kreditingumą vertinanti tarptautinė kompanija „Creditreform Lietuva“.
   „Jau ketvirti metai Lietuvos verslas atsparumas išbandomas tai pandemija, tai karantinu, tai karu, tai sukilusiomis kainomis ir ekonomine krize, – sako įmonių kreditingumą vertinančios tarptautinės kompanijos „Creditreform Lietuva“ direktorius Saulius Žilinskas. – Ir jei karantinų metu galiojo bankrotų moratoriumas, o verslui buvo siūlomos įvairios valstybės pagalbos priemonės, dabar pagalbos gerokai mažiau, o verslo negandų tapo daugiau. Ekspertai prognozuoja, kad šiemet jų dar gausės. „Creditreform Lietuva“ analitikai tradiciškai išanalizavo įvairių verslo nesėkmių statistiką ir sudėliojo visas 60 Lietuvos savivaldybių pagal pernai metais patirtas verslo negandas. Buvo naudojamasi Registrų centro, „Sodros“ ir „Creditreform Lietuva“ sukaupta duomenimis“. Geriausia padėtis su bankrotais, areštais bei darbuotojų paliktomis įmonėmis susiklostė Varėnos, Druskininkų, Kėdainių, Joniškio ir Biržų savivaldybėse. 
   Jei imsime tik pernai metais bankrutuojančiomis paskelbtas įmones, didžiausia jų koncentracija šimtui regione veikiančių įmonių buvo Kazlų Rūdos savivaldybėje (7,76 bankroto šimtui įmonių), kiek atsiliko Pakruojo savivaldybė ir Klaipėdos miestas. Apatiniame bankroto reitingo trisdešimtuke taip pat išsirikiavo Vilnius (53), Kaunas (47), Panevėžys (37). Iš kurortų į geresnįjį trisdešimtuką taip pat pateko tik Neringa (7), o trys likę kurortai pasidalino vietas apatiniame. Žemiausiai atsidūrė Druskininkai (57).
   Kadangi Lietuvoje įmonės uždarymas – vis dar sudėtingas procesas, nemažai įmonių, nepavykus verslui, tiesiog paliekamos likimo valiai ir be darbuotojų. Didžiausią našlaitėmis tapusių įmonių koncentraciją „Creditreform Lietuva“ specialistai fiksavo Rietavo, Akmenės ir Zarasų rajonų savivaldybėse. Mažiausiai numestų įmonių registruota Neringoje (2,97), Pagėgiuose ir Birštone. Tarp didmiesčių nepavykusių verslų koncentracija didžiausia Vilniuje (40), Kaune (32). Nors Neringa bei Birštonas pateko į geriausiai nuo įmonių numetimo besitvarkančių regionų sąrašą, o Druskininkai buvo 21-i, Palangai taip nepasisekė – ji užėmė net 55 vietą. 
   Negeras tendencijas demonstruoja dar vienas su nesėkmėmis susijęs parametras – regiono įmonių skola „Sodrai“, tenkanti vienai veikiančiai įmonei. Labiausiai įsiskolinę pasirodė esą Druskininkų ir Birštono verslai, Palanga taip pat atsidūrė 56 vietoje ir tik Neringa puikuojasi 18 pozicijoje. Panašu, kad atsiliepia pandemijos laikai, kuomet mokėjimai „Sodrai“ buvo atidėti, o dabar tenka mokėti ir einamuosius, ir atidėtus mokesčius.

„Druskonio“ inf.


Bendra skola „Sodrai“, tenkanti vienai 2022 m. pradžioje veikusiai įmonei. Grafiko apačioje ir viršuje minimali ir maksimali skolos suma, tenkanti vienai veikusiai įmonei. 
„Creditreform Lietuva“ inf.

 


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.