Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Dingęs druskininkietis – iki šiol tebeieškomas
   Sausio 12 d., 9.07 val., Merkinės miestelyje policijos pareigūnų prašymu ugniagesiai gelbėtojai Nemuno upėje ieškojo galimai nuskendusio automobilio „Honda Civic“, kurį galbūt vairavo iki šiolei tebeieškomas 34 metų druskininkietis Tadas Vyšniauskas.   Nurodytoje vietoje vykdyta žvalgyba iš valties, naudotas sonaras. 
Policija ėmėsi visų dingusiojo druskininkiečio paieškos priemonių (techninių bei mobiliojo ryšio pasitelkimo), apklausė liudytojus, išžvalgė Druskininkų ir Varėnos savivaldybių miškų masyvus. Po to buvo priimtas sprendimas žvalgyti Nemuno upę prie Merkinės piliakalnio – maždaug toje vietoje ryšys užfiksuotas paskutinį kartą. Vis dėlto paieškos buvo bevaisės.
   Kaip žinia, Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas paviešinęs, kad sausio 7 d. apie 18 val., iš namų, esančių Druskininkuose, Merkinės g., išėjo ir iki šiol negrįžo Tadas Vyšniauskas. Vyras yra 180 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, šviesių kaštoninių plaukų, žalių akių, su trumpoka barzda ir ūsais, ant kairės rankos turi dvi tatuiruotes, vaikšto su ramentu. Jis tikriausiai vilkėjo tamsiai pilkos spalvos ilga žiemine striuke, juodomis sportinėmis kelnėmis, avėjo juodos spalvos žieminius batus.    Dažnai nešioja pilkos spalvos skrybėlę su juoda juostele. Kiek žinoma, asmuo yra neįgalus, sunkiai vaikščiojantis ir dažniausiai iš savo namų vykdavo automobiliu „Honda Civic“. Paskelbus asmens paiešką, taip pat vykdoma ir automobilio paieška. Asmenis, žinančius apie vyro buvimo vietą ar jį mačiusius, prašome skubiai informuoti Druskininkų PK Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Artūrą Glavinską telefonu +370 700 65535 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu – 112. Vyro paieška tęsiama.

„Druskonio“ inf.


Ieškomas Tadas Vyšniauskas                 BNS ir Alytaus VPK nuotr.


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.