Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Praėjusiais metais Druskininkuose daugėjo santuokų,
  įregistruotos trys poros dvynukų 
   Druskininkų Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus pateikta praėjusių metų statistika rodo, kad 2022-asiais kurorte daugėjo santuokų - jaunavedžiai iš visos Lietuvos ir toliau rinkosi savo santykius įteisinti Druskininkuose. Iš 207 kurorte susituokusių porų, 101 pora atvyko iš kitų Lietuvos savivaldybių.
   Druskininkuose susituokė 32 mišrios poros, t. y. vienas iš jaunavedžių buvo užsienio pilietis. Santuokos sudarytos su Egipto, Vokietijos, Airijos, Ispanijos, Prancūzijos, Brazilijos, Argentinos, Olandijos, Portugalijos, Italijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Latvijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos piliečiais.
   122 poros santuoką registravo jų pasirinktoje vietoje, iš jų 110 jaunavedžių meilės priesaikai rinkosi išpuoselėtos aplinkos Druskininkų miesto muziejų. 
   2022 metais daugiausiai santuokų buvo įregistruota penktadieniais ir šeštadieniais. Daugiausiai santuokų buvo įregistruota rugsėjo 10 dieną.
   Praėjusiais metais mažėjo santuokų nutraukimų: 2021-aisias jų registruota 65, o 2022-aisiais – 49.
   2022 m. Teisės ir civilinės metrikacijos skyriuje buvo sudaryti 162 gimimo įrašai: įregistruota 81 berniukas ir 81 mergaitė. Iš jų – net trys poros dvynukų.
   Praėjusiais metais populiariausi mergaitės vardai buvo Kamilė, Luka, Sofija, Amelija, Jorė. Taip pat populiarūs buvo Patricijos, Gabijos, Paulinos, Liepos, Emilijos, Iglės, Saulės, Gabrielės, Augustės ir Luknės vardai. Tarp druskininkiečių pasirinkimų buvo ir įdomesnių bei retesnių vardų: Eida, Rachelė, Rebeka, Ella, Mėja, Dorija, Orėja, Odrė, Matėja, Juna, Abigailė, Naomi, Alantė, Noela.
   Populiariausi berniukų vardai praėjusiais metais buvo Herkus ir Jonas. Taip pat populiarūs buvo Jorio, Mykolo, Leono, Kajaus, Nojaus, Neitano, Ąžuolo, Ado, Adomo, Dominyko, Emilio, Tomo, Marko, Lauryno ir Arono vardai. Berniukai gavo ir rečiau pasitaikančius vardus: Orijaus, Edano, Mairio, Granto ir Ryto.
   Pasak Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr.specialistės Daivos Juonienės, ankstesnės tendencijos, kad druskininkiečiai prisimena ir savo vaikams suteikia lietuviškus vardus, išlieka – vaikams suteikta Jono, Ąžuolo, Jurgio, Motiejaus, Benedikto, Jogailos, Adelės, Eleonoros, Mildos ir Stefanijos vardai.
   „Pastebime, kad ryškėja ir dar viena tendencija – tėvai nori suteikti užsienyje gimusiems vaikams arba vaikams, kurių vienas iš tėvų – užsienio pilietis, dvigubus vardus: Teodoras Emilis, Kasparas Erikas, Tommy Rokas, Najla Ella, Mella Rose, Emilija Skye, Zara Elizabeth, ana Elena Jone, Andrea Mari,” – sakė D. Juonienė.

Parengta pagal Druskininkų savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus informaciją

 


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.