Birželio 6 d. Alytuje įvykusioje Nacionalinėje Trečiojo amžiaus universitetų universiadoje dalyvavo apie 500 senjorų iš 20-ies Lietuvos universitetų, nuo Druskininkų iki Biržų.
Atvykusius senjorus universiados atidaryme pasveikino Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, pasidžiaugęs, jog Nacionalinė Trečiojo amžiaus universitetų universiada - nuostabi galimybė senjorams įrodyti, kad gyvenimas nesibaigia sulaukus garbaus amžiaus.
Po atidarymo prie Alytaus sporto centro arenos senjorai pasiskirstė pagal aštuonias sporto rungtis: stalo tenisą, krepšinį, futbolą, helpongą, plaukimą, smiginį, šaškes ir šachmatus. Tuo pat metu Putinų gimnazijoje varžėsi palaikymo komandos.
Universiados dalyviai, aprimę nuo sportinių emocijų bei laukdami varžybų rezultatų, ragavo dzūkiškų vaišių bei klausėsi merginų grupės Bel Canto ir kapelos Diedukai nuotaikingo koncerto. Apdovanojimų ceremonijoje pirmiausia įteikti universiados organizatorių diplomai dalyviams, dovanos vadovams ir medaliai atskirų rungčių nugalėtojams. Auksinius čempionų medalius pelnė du druskininkiečiai Rita Diurbenko futbolo varžybose ir Vytas Lastovka helpongo rungtyje. Prizininkais tapo mūsiškiai - Jonė Bagvilienė helpongo, o Valdas Dabravolskas plaukimo rungtyse.
Trečioji vieta pagal surinktų taškų skaičių atiteko Druskininkų TAU komandai. Kadangi Alytaus ir Medardo Čoboto TAU komandos surinko vienodą taškų kiekį, nugalėtojais tapo alytiškiai, nes jų komandoje buvo vyriausias amžiumi asmuo. Medardo Čoboto TAU tapo sidabrine komanda. Alytaus TAU komandai nugalėtojų taurę įteikė praėjusios universiados nugalėtojos Druskininkų TAU komandos vadovas
V.Lastovka.