Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Daugiau nei savaitę ieškotos moters kūnas aptiktas
  Nemune
   Spalio 5 d., po 18 val., policijos pareigūnai paprašė Druskininkų ugniagesių gelbėtojų ištraukti iš Nemuno upės, prie Žaliosios gatvės, už akmenų užsikabinusį moteriškos lyties skenduolės kūną. Kadangi jis buvo prie kranto, valties neprireikė. Moters kūnas, pastebėtas upėje apie 17.45 val., iš upės ištrauktas 18.36 val. 
   Paaiškėjo, jog tai ilgokai, nuo rugsėjo 28 d., ieškotos 70-metės Juzės Milutienės kūnas. Turinti sveikatos problemų moteris rugsėjo 28 d., apie 8 val., išėjo iš sodybos Mizarų kaime ir dingo be žinios. Policija paskelbė jos paiešką, prašydama visuomenės pagalbos. Tinklalapiuose buvo patalpinta jos nuotrauka su išsamiais išvaizdos ir aprangos apibūdinimais. Policija prašė asmenų, galinčių suteikti informacijos apie moters buvimo vietą ar ją mačiusius, apie tai nedelsiant pranešti Alytaus apskrities policijos pareigūnams tel. +370 700 65600 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.
Moters ieškojo viešojo saugumo tarnybos, taip pat Druskininkų PK pareigūnai ir kinologai su šunimis. Paieškai buvo pakeltas ir pasieniečių sraigtasparnis. Spalio 2-ąją moters ieškojo Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, pasieniečiai, miškininkai, seniūnas su seniūnaičiais ir prie jų prisijungę aplinkinių kaimų gyventojai. 
   Nors paieškoms Druskininkų savivaldybėje buvo dedama daug pastangų, tačiau moters nepavyko aptikti. Todėl buvo paskelbta pakartotinė paieška. Vėl buvo kreiptasi į visuomenę bei organizuota masinė paieška. Po daugiau nei savaitės, spalio 5-osios vakare, J.Milutienės kūną iš Nemuno ištraukė Druskininkų ugniagesiai gelbėtojai. Pašnekinti apie kitus gelbėjimo darbus bei gaisrus, su kuriais pastaruoju metu teko susidurti, ugniagesiai priminė du užgesintus gaisrus rugsėjo mėnesį, kai teko kilti į buvusios Nemuno sanatorijos apleisto pastato 3-ąjį aukštą ir ten gesinti, ko gero, benamio uždegtą čiužinį, bei gesinti Ricieliuose, Senojoje gatvėje, paliktą laužą. Be įprastų gelbėjimo darbų gabenti į greitosios pagalbos automobilius ligonius ar šalinti nukritusius medžius, pastaruoju metu ugniagesiams gelbėtojams teko ir neįprasti iššūkiai kopėčiomis pasiekti balkone M.K.Čiurlionio g. 81 įstrigusį kačiuką ar atidaryti duris bute Gardino g. 38 paliktam vaikui. 

„Druskonio“ inf. 

 

  Policijos žinios 
PAVOGĖ TRIS AKORDEONUS 
Spalio 5 d. Druskininkuose, Gardino gatvėje, bendro naudojimo koridoriuje, pavogti 53 metų vyrui priklausantys trys akordeonai. Nuostolis – 1180 eur. 

SMURTAVO PAŽĮSTAMI 
Rugsėjo 25 d., apie 21.30 val., Gailiūnuose prieš 47 metų vyrą smurtavo pažįstami asmenys. 

MOTERIS SUGADINO DURIS 
Spalio 4 d., apie 13 val., Ateities gatvėje moteris sugadino 35 metų vyro buto duris. Nuostolis – 300 eur. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

PAVOGĖ JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ 
Rugsėjo 25 d., apie 12 val., nenustatytos tapatybės vyras, atėjęs į 67 metų moters namus Liškiavos gatvėje, pavogė įvairių juvelyrinių dirbinių už 970 eur.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.