Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Dujų ataką prieš policininkus surengęs druskininkietis
  išvengė kalėjimo, bet turės susimokėti
Vytenis MIŠKINIS, teisėsaugos aktualijų žurnalistas, 15min.lt

   Triukšmadarį Druskininkuose atvykę raminti pareigūnai patyrė rimtus cheminius akių nudegimus, kai buto duris atidaręs vyras jiems į akis ėmė purkšti ašarines dujas. Šią bylą išnagrinėjusi Druskininkų teisėja nusprendė už pareigūnų užpuolimą Linui Keraišiui skirti lygtinį laisvės atėmimą, taip pat jam teks sumokėti sužalotiems policininkams 5,5 tūkst. eurų.
   L.Keraišis praėjusių metų liepos 21-osios naktį vienas namuose girtavo ir garsiai klausė muzikos. Jį bandė raminti patys kaimynai, tačiau bergždžiai, vyras į raginimus netriukšmauti atsakė keiksmais, šūkavimais ir durų daužymu. Neapsikentę triukšmo kaimynai iškvietė policiją. Atvykusiems pareigūnams duris atidaręs L.Keraišis buvo pristatytas į policijos komisariatą, kur jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir skirta bauda už ramybės drumstimą.

Pareigūnus pasitiko dujų ataka 

   Tačiau vyras išvadų nepadarė, grįžęs namo jis ir vėl visu garsu paleido muziką. Netrukus į buto duris vėl pasibeldė policija. Tik šįkart triukšmadarys nebuvo nusiteikęs su jais bendrauti draugiškai. Jis griebė dujų balionėlį ir atidaręs duris iškart juo ėmė purkšti pareigūnams į akis. „Labai supykau“, – teisme aiškino L.Keraišis. Maždaug 10 sekundžių trukusi netikėta dujų ataka pareigūnų neišmušė iš vėžių. Vienas iš policininkų papurtė užpuoliką elektrošoko prietaisu „Taser“, o kai šis nukrito, surakino vyrą antrankiais.
   Dėl šio užpuolimo pareigūnai gana rimtai nukentėjo, jiems nustatyti 1-ojo laipsnio cheminiai akių ragenų nudegimai. Teisiškai tokie sužeidimai kvalifikuojami kaip nežymus sveikatos sutrikdymas. 

Laisvės atėmimo išvengė 

   Stojęs prieš teismą L.Keraišis gailėjosi dėl įvykdyto nusikaltimo ir jau buvo atlyginęs pareigūnų gydymo išlaidas. Anksčiau neteistam vyrui, gimusiam 1978 metais, Alytaus apylinkės teismo teisėja Leonora Jakubauskienė skyrė 1 metų ir 4 mėnesių lygtinę laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant 2 metams. Per šį laikotarpį jis įpareigotas dirbti, taip pat artimiausius metus nevartoti alkoholio bei atlyginti žalą. Gailisi dėl įvykdyto nusikaltimo. Savanoriškai Valstybinei ligonių kasai atlygino žalą, patirtą už pareigūnų gydymą. Policininkai prašė jiems atlyginti ir dėl užpuolimo patirtą neturtinę žalą, vienas jų prašė 3 tūkst. eurų, kitas – 2,5 tūkst. eurų. Teismas nusprendė tenkinti civilinius ieškinius.
   „Teismo įsitikinimu priteisiant nukentėjusiems pareigūnams tokias neturtinės žalos sumas, bus išlaikyta nuteistojo ir nukentėjusiųjų pareigūnų interesų pusiausvyra. Tai atitinka teismų suformuotą praktiką panašaus pobūdžio baudžiamosiose bylose“, – rašoma nuosprendyje.


 

  Firminiai akiniai kainavo 100 valandų darbo globos
  namuose
   Druskininkuose tokios istorijos seniai neteko girdėti: žmogus į teisiamųjų suolą sėdo dėl noro turėti kietai atrodančius akinius nuo saulės.
   Istorija apie aistrą madingiems daiktams mūsų kurorte nutiko praėjusių metų vasarą, o taškas joje buvo padėtas visai neseniai. Druskininkietį Audrių (vardas pakeistas, - red.p.), vidury baltos dienos iš optikos parduotuvės nugvelbusį „Tommy Hilfiger“ akinius nuo saulės, teismas nuteisė lygtinai ir įpareigojo 100 valandų atidirbti senelių globos namuose.
   Druskininkietis Audrius į M.K.Čiurlionio gatvėje esantį optikos saloną įžengė praėjusių metų rugpjūčio 6 d. popietę. Parduotuvės darbuotojai jis iškart pasirodė įtartinas. Moteris, tuomet bendravusi su su kitais klientais, kaipmat suprato, jog kažkas su juo ne taip - vyro žvilgsnis buvo nepastovus, jis dažnai ją stebėjo. Pardavėjos nuojauta neapgavo. Netrukus ji pamatė, kad nepažįstamasis atsistojo prie stendo, kuriame buvo išrikiuoti vardiniai akiniai nuo saulės. Vienus akinius vyriškis pasiėmė į dešinę ranką ir pradėjo muistytis. Moteris iškart pastebėjo, kad jis į savo kelnių dešinę kišenę skubiai kyštelėjo naujuosius akinius, o kaire ranka lyg niekur nieko į stendą padėjo savo senuosius. Nieko nelaukdama, pardavėja prišoko prie jo. 
   „Padėk mano akinius į vietą“, - liepė jam pardavėja. „Aš padėjau,“ - iššvokštė jai Audrius. „Savo pasiimk, o mano padėk atgal“, - griežtai pasakė jam moteris, sukdama išėjimo durų link, kad galėtų pakviesti apsaugos darbuotoją. Tuo tarpu Audrius, supratęs, kad pėdos svyla, bandė prasibrauti pro pardavėją, tačiau ji, ištiesusi ranką, tarpduryje bandė jį sustabdyti. Moteris visomis jėgomis mėgino nustumti vyrą atgal į salono patalpas, o kita ranka uždaryti duris, kad Audrius nepabėgtų iš parduotuvės. Vyriškiui bandant ją nustumti, moteris nepasidavė - griebė vagišių už marškinėlių. Kadangi Audrius už ją buvo stambesnis, be to, ir fiziškai stipresnis, vyrui pavyko išsprūsti iš pardavėjos rankų. Atidaręs salono duris, spruko laukan kaip kiškis, prieš tai išmetęs ant grindų nugvelbtus „Tommy Hilfiger“ akinius ir dar ant jų užmynęs. Parduotuvės teigimu, sugadintų akinių vertė siekė 159 eurus. 
   Iš optikos parduotuvės išslydęs vagišius nuskuodė Veisiejų gatvės kryptimi. Apsaugos darbuotojai iš karto iškvietė policijos pareigūnus. Šiems atvykus, buvo parodytas vaizdo įrašas. Pareigūnai ilgai netruko išsiaiškinti, kad kietu biču su vardiniais saulės akiniais panoro atrodyti jiems jau iš ankstesnių savo nuotykių žinomas personažas – šešis kartus teistas druskininkietis. Kaip teisme pasakojo didvyriškai su vagiu besigalynėjusi moteris, tuomet jis jai negrasino, tačiau iš Audriaus elgesio, gestikuliacijos matėsi, kad jis kažkuo apsvaigęs. 
   Druskininkų teismas, įvertinęs šį Audriaus pasirodymą, jam skyrė vienerių metų laisvės apribojimo bausmę be intensyvios priežiūros, įpareigojant jį dalyvauti elgesio pataisos programoje; per laisvės apribojimo laikotarpį neatlygintinai išdirbti 100 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliais, nusenusiais ar kitais pagalbos reikalingais žmonėmis.

„Druskonio“ inf. 

 

 

  Bauda už nepadorų gestą policininkams 
   Kaip informuoja AlytusPlius.lt, nepadorų gestą policijos pareigūnams rodžiusiam ir jų teisėtų reikalavimų nevykdžiusiam druskininkiečiui už tokį savo elgesį teko atsakyti. Vyro atžvilgiu buvo iškelta administracinių nusižengimų byla, ir teismas jam paskyrė baudą.
   Policijos pareigūnams pagal iškvietimą nuvykus į Druskininkuose gyvenančio vyriškio namus, šis juos pasitiko demonstruodamas tam tikrą pirštų kombinaciją, vertinamą kaip nepadorų gestą. Be to, vyriškis plūdosi keiksmažodžiais, o pareikalavus eiti į tarnybinį automobilį – reikalavimų nevykdė, kiek įmanydamas priešinosi. Tad policijos pareigūnams teko panaudoti dujas ir elektroimpulsinį prietaisą „Taser“. Agresyviai nusiteikusiam vyrui buvo uždėti antrankiai, jis pristatytas į policijos komisariatą. Ten vyriškiui nustatytas 2,36 promilės girtumas.
   Nors vėliau vyras dėl savo veiksmų gailėjosi, už pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą bei reikalavimų nevykdymą atsakyti vis tiek teko. Teismas jam skyrė galutinę subendrintą 220 eurų baudą.

„Druskonio“ inf. 

 

 

  Policijos žinios 
MIRĖ ANT KELIO
Balandžio 3 d., apie 13 val., Leipalingyje, ant važiuojamosios kelio dalies, šalia pėsčiųjų perėjos, aptiktas 79 metų vyriškio lavonas be išorinių smurto žymių. 

APTIKTA NARKOTIKŲ 
Balandžio 6 d., apie 22.45 val., Ilgio ežero stovyklavietėje pas automobilio „BMW“ vairuotoją, 25 metų vyriškį rastas maišelis su žalios spalvos, įtariama, augalinės kilmės narkotine medžiaga. 
Balandžio 2 d., apie 2 val., Gardino gatvėje po sustabdyto automobilio BMW 535 vairuotojo sėdyne rasta kartoninė dėžė, kurioje buvo du plastikiniai paketėliai su viduje esančia žalios spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotine medžiaga.
Balandžio 8 d., apie 24 val., Druskininkuose, automobilių stovėjimo aikštelėje Aušros g. patikrinus automobilį Audi A4, 19-mečio kuprinėje rastas plastikinis maišelis su, įtariama, augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis. Įtariamieji uždaryti į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

VAIRAVO NEBLAIVI 
Balandžio 7 d., apie 2.40 val., T. Kosčiuškos gatvėje patikrinti sustabdžius automobilį Audi A4, paaiškėjo, kad jį vairavo neblaivi (2.08 prom. alkoholio) ir neturinti teisės vairuoti 27 metų moteris. Įvykis tiriamas.

BUTE RADO KŪNĄ 
Balandžio 5 d., apie 13.30 val., policijos pareigūnams patekti į butą Veisiejų gatvėje padėjo ugniagesiai gelbėtojai, diskinį pjūklu nupjovę durų vyrius. Bute rastas vyro kūnas.

SMURTAVO 
Balandžio 7 d., apie 18 val. Vieciūnuose neblaivi (1.73 prom. alkoholio) 29 metų moteris smurtavo prieš 32 metų sugyventinį. Balandžio 1 d., apie 16 val., Ricieliuose neblaivus (1.82 prom. alkoholio) 26 metų vyras smurtavo prieš neblaivią (2.27 prom. alkoholio) 34 metų sugyventinę.

PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.