Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Teismas sumažino „Eglės sanatorijai“ skirtą baudą 
  5 kartus iki 25 tūkst. eurų
   Vilniaus apygardos administracinis teismas iš dalies patenkino akcinės bendrovės „Eglės sanatorija“ skundą ir nuo 125 503 Eur iki 25 100,6 Eur sumažino jai Aplinkos apsaugos departamento paskirtą ekonominę sankciją už sunaudotą vandenį, rašoma teismo pranešime žiniasklaidai.
   Ši ekonominė sankcija buvo skirta už tai, kad pareiškėja 2018–2020 m. naudojo gėlą vandenį neturėdama Lietuvos geologijos tarnybos leidimo naudoti žemės gelmių išteklius, taip pat netinkamai deklaravo sunaudotą mineralinį vandenį.
   „Pareiškėja teismo prašė panaikinti Aplinkos apsaugos departamento sprendimą skirti ekonominę sankciją arba šią sankciją sumažinti. Išgaudama požeminį vandenį be leidimo, sanatorija pažeidė teisės aktus, todėl jai apskaičiuotas mokėtinas mokestis taikant didesnį mokesčio tarifą dauginant iš koeficiento 10“, – paaiškinama pranešime.
   ”Teismas atkreipė dėmesį, kad atlikto patikrinimo metu nebuvo nustatyta, kad pareiškėja pažeidimą – išgauto vandens kiekio nedeklaravimą ir nesumokėjimą – būtų padariusi tyčia ar būtų turėjusi tikslą nuslėpti išgaunamo požeminio vandens kiekį.
   „Tai suponuoja išvadą, kad bendrovė neturėjo jokios tyčios nuslėpti išgautą gamtos išteklių kiekį ir taip išvengti pareigos laiku sumokėti mokesčius valstybei. Imperatyvių reikalavimų aplinkos apsaugos srityje nevykdymas šiuo atveju nelaikytinas sąmoningu“, – teigiama pranešime žiniasklaidai.
   Teismas nusprendė, kad sankcija, taikant 10 kartų didesnį mokesčio tarifą, yra pernelyg griežta, neproporcinga padarytam teisės pažeidimui ir dėl to neteisinga.
   Teismo įsitikinimu, įvertinus laikotarpį, per kurį nebuvo deklaruoti gamtos išteklių kiekiai ir nemokėti mokesčiai, mokesčio sumą, nustatytos ekonominio poveikio priemonės tikslui pasiekti nagrinėjamu atveju minėtą mokestį už nedeklaruoto išgauto požeminio vandens išteklių kiekį proporcinga ir teisinga apskaičiuoti taikant koeficientą 2. Šis sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

ELTA inf. 

 

 

  Druskininkų policininkų tyrimas pripažintas geriausiu
  apskrityje 
   Artėjant Kriminalinės policijos dienai Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Alytaus apskr. VPK) buvo organizuotas Geriausio policijos pareigūnų tyrimo konkursas. Šio renginio metu komisijos vertinimui buvo pristatyt keturi tyrimai. Alytaus, Druskininkų, Lazdijų ir Varėnos pareigūnų atlikti tyrimai buvo labai skirtingi, tačiau kiekvienas savaip įdomus ir išskirtinis.
   Spalio 20 d. iš Alytaus apskr. VPK Kriminalinės policijos padalinių vadovų sudaryta konkurso komisija vieningai sutarė, kad Geriausio policijos pareigūnų tyrimo vardas šiais metais atitenka Druskininkų PK Veiklos skyriaus pareigūnų atliekamam ikiteisminiam tyrimui.
   Druskininkų pareigūnai pristatė tyrimą dėl sukčiavimo būdu pavogtų paspirtukų. Š. m. kovo 20–21 d. Druskininkų mieste esančiuose nuomos punktuose keli asmenys, pateikę suklastotus asmens dokumentus, išsinuomojo elektrinius paspirtukus bei plačiaratį dvivietį skuterį, o numatytu laiku jų negrąžino.  Nukentėjusieji patyrė daugiau nei 2500 eurų nuostolį. Buvo atlikta išsami daug darbo valandų pareikalavusi kamerų (miesto, viešbučių, įmonių ir privačių asmenų turimų kamerų) analizė.    Vieno kruopštaus pareigūno darbo dėka, analizuojant įstaigos vidaus stebėjimo kameros įrašus, šoniniame vaizde (pro stiklines įėjimo duris matomas vaizdas) buvo pastebėtas automobilis, kuris priklausė vagystes vykdžiusiems asmenims. Toliau į tyrimą įtraukus ir kitų sričių bei apskričių pareigūnus paaiškėjo, kad įtariamieji vykdė analogiškus sukčiavimus ir kituose miestuose, pavyzdžiui, Klaipėdoje. Asmenys yra Vilniaus gyventojai ir puikiai žinomi policijos pareigūnams. Jų sulaikymą vėliau vykdė Vilniaus apskr. VPK pareigūnai ir du iš trijų įtariamųjų šiuo metu yra suimti.  Įtariamieji buvo sulaikyti, kai sukėlė sumaištį Vilniuje ir stabdomi nestojo Vilniaus pareigūnams bei priešinosi sulaikomi. Druskininkų policijos pareigūnai atskleidė didesnio masto sisteminius nusikaltimus vykdžiusius asmenis, kurių atžvilgiu ikiteisminius tyrimus dėl nusikalstamų veikų tęsia Vilniaus apskr. VPK pareigūnai.

„Druskonio“ inf. 

 

 

  Kriminalai
VOGTO AUTOMOBILIO GAUDYNĖS 
  
Spalio 25 d. į policiją kreipėsi 80 metų moteris, kad Šiltnamių gatvėje Druskininkuose pavogtas jos automobilis „VW Golf“. Spalio 26 d. apie 0.45 val. pastebėtą Lazdijų rajone vogtą automobilį bandė stabdyti policininkai, tačiau vairuotojas nepakluso. Gaudynės tęsėsi kelių rajonų keliais, buvo apgadinti du Lazdijų policijos tarnybiniai automobiliai, kol galiausiai „VW Golf“ buvo sustabdytas Marijampolės savivaldybėje, Kalvarijos mieste. „VW Golf“ vairavo girtas (1,17 prom. alkoholio) ir neturintis teisės vairuoti 27 metų vyras. Kartu važiavo irgi girtas (1,76 prom.) 35 metų keleivis. Abu bėgliai uždaryti į areštinę.

SUTRAMDĖ PLĖŠIKUS 
  
Spalio 25 d. apie 1.05 val. į 73 metų vyro namą sodų bendrijoje „Papartis“ Vieciūnuose, išdaužę lango stiklą, įsiveržė trys kaukėti nusikaltėliai. Įsibrovėliai grasino namo šeimininkui ir kartu buvusiam jo 22 metų anūkui, kurie susigrūmė su įsiveržėliais. Plėšikai spruko nieko nepagrobę. Per incidentą nukentėjo namo šeimininkas, kuriam smogta kumščiais į veidą. Įtariamieji, 17-metis, 19-os ir 21-erių metų jaunuoliai, buvo netrukus sulaikyti ir uždaryti į Druskininkų policijos areštinę. Neatmetama, kad plėšikai, vietiniai jaunuoliai, norėjo įbauginti namo šeimininko anūką. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo apiplėšti. Tokiais atvejais baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki 7-erių metų.

KŪNĄ APTIKO KIEME 
   Spalio 23 d. apie 17.10 val. Viečiūnų miestelio viešoje vietoje, kieme, rastas 75 metų moters kūnas be išorinių kūno sužalojimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

SMURTAS GATVĖJE
  
Spalio 20 d. apie 21 val. Gardino gatvėje konflikto metu neblaivus (1.54 prom. alkoholio) 33 metų vyras smurtavo prieš kitą neblaivų (2.15 prom. alkoholio) 26 metų vyrą. Įtariamasis uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.

APTIKTAS SPROGMUO
  
Spalio 19 d. apie 18 val. Druskininkų priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai pranešta, kad Leipalingyje, Sodų gatvėje, aptiktas sprogmuo. Atvykę J.Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad tai sprogmenų liekanos.

DEGĖ PIRTIS 
  
Spalio 18 d. naktį iš medinės pirties Ilgio gatvėje Grūte veržėsi dūmai, todėl buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, kurie konstatavo, jog išorinių gaisro požymių nėra, tačiau vidus buvo pilnas dūmų, nes degė medinė perdanga. Išdegė ir buvo išardyta 4 kv.m medinės perdangos. Aprūko patalpos.

NAMO GAISRAS 
Spalio 25 d. vakare Gerdašių kaime atvira liepsna degė medinis nenaudojamas vienaukštis namas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, dengtas šiferiu, ir medinė perdanga. 

VAIRAVO ĮKAUŠĘ 
  
Spalio 15 d. apie 17.45 val. Leipalingyje automobilį „Peugeot“ vairavo neblaivus (2.22 prom. alkoholio) ir neturintis teisės vairuoti 27 metų vyras. Spalio 16 d. apie 3.40 val. kelio Druskininkai-Leipalingis 2 km automobilį „Toyota Prius“ vairavo neblaivi (2.02 prom. alkoholio) 34 metų moteris.

 


PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.