Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Įtariama, jog sutuoktiniai apsinuodijo smalkėmis 
   Gegužės 6 d., apie 14.20 val., Viečiūnų miestelyje, užrakintame iš vidaus name, rasti mirusių 61 metų moters ir 62 metų vyro kūnai. 
   Pagalbą iškvietė sunerimę poros kaimynai. Viena kaimynių pro langą pamatė kambaryje ant grindų gulinčią šeimininkę ir surinko pagalbos numerį. Į nelaimės vietą atvyko ugniagesiai gelbėtojai, policininkai ir kitos tarnybos. Ant savo namuose aptiktų negyvų sutuoktinių kūnų akivaizdžių smurto žymių nėra, įsilaužimo, grumtynių pėdsakų ar kitų ženklų, kurie verstų manyti apie nusikaltimą, neaptikta. Jokių atsisveikinimo raštelių ar kitų požymių, liudijančių savižudybę, nerasta. Būstas, kuriame rasti sutuoktiniai, yra tvarkingas. Vyras ir žmona buvo gerbiami kaimynų ir aplinkinių, gyveno tvarkingai ir svaigalais nepiktnaudžiavo. 
   Dar galutinai neaišku, dėl kokios priežasties juos ištiko mirtis. Įtariama, jog sutuoktiniai, kūrendami krosnį, apsinuodijo smalkėmis. Tačiau tai dar nėra oficialiai patvirtina mirties priežastis – šiuo metu laukiama medicinos ekspertų išvadų. Tiriamos įvairios versijos – smurto, savižudybės, apsinuodijimo. 

„Druskonio“ inf. 

 

 

  Dėl miške sunkiai sužaloto vyro kaltintas druskininkietis
  teismo verdikto nesulaukė
   Druskininkų teismas neseniai nutraukė baudžiamąją bylą, paaiškėjus, kad K.M., kuris buvo kaltintas miške sunkiai sužalojęs žmogų, mirė. Nelaimė įvyko pernai vasarą Vileikių kaime esančiame miške. Kertant mišką, K.M., lengvabūdiškai tikėdamas, kad nuleidžiama pušis nekliudys kitų žmonių, pradėjo automobiliu „Audi A6“ pušį tempti žemyn, dėl ko virsdamas medis kliudė druskininkiečiui padėti atvykusį V.S. ir jį sunkiai sužalojo.
   2021 m. rugpjūčio 20 d., apie 9.50 val., Vileikių kaime, Leipalingio seniūnijoje esančiame miške, Druskininkų savivaldybės gyventojas K.M. vykdė miško ruošos darbus (stačio miško kirtimą). Kartu su juo tuomet darbavosi V.S. ir V.A. Druskininkietis K.M., siekdamas ištraukti benzininiu pjūklu „Husqvarna“ padėjėjo V.S. nupjautą ir į kitus medžius įstrigusią pušį, tempimo virve apjuosė minėtą nuo kelmo nupjautą ir į kitus medžius įstrigusią pušį. Kitą tempimo virvės galą pririšęs prie savo automobilio „Audi A6“ vilkimo kablio, lengvabūdiškai tikėdamasis, kad tempimo būdu nuleidžiama pušis nekliudys kitų asmenų, K.M. pradėjo automobiliu medį tempti, tačiau virsdama pušis kliudė jam padėti atvykusį V.S. Nelaimės metu V.S. buvo sunkiai sužalotas. Tuomet jam medikai nustatė daugybinius sužalojimus: šonkaulių lūžius, plaučių kontūziją, raktikaulio, šlaunikaulių lūžimus, stuburo - kaklo slankstelio lūžimą, abiejų menčių lūžimą ir t.t. Vyrui padaryti sužalojimai buvo įvertinti kaip sunkus sveikatos sutrikdymas. Buvo nustatyta, kad K.M. dėl neatsargumo sunkiai sužalojo žmogų ir šiais veiksmais buvo kaltinamas padaręs nusikalstamą veiką, numatytą BK 137 straipsnio 1 dalyje. K.M. ikiteisminio tyrimo metu savo kaltę pripažino visiškai.
   Nagrinėjant bylą teisme buvo gauta informacija, jog kaltinamasis K.M. šįmet kovo 17 d. mirė. Remiantis tuo, baudžiamoji byla buvo nutraukta. Byloje nukentėjusysis V.S. buvo pareiškęs civilinį ieškinį dėl 15 tūkst. Eur neturtinės žalos ir 5 tūkst. 660 Eur turtinės žalos atlyginimo. Vilniaus teritorinė ligonių kasa savo ruožtu buvo pareiškusi civilinį ieškinį dėl 20 tūkst. 81 Eur žalos dėl nukentėjusiojo gydymo. Nutraukus baudžiamąją bylą dėl kaltinamojo K.M. mirties, nukentėjusiojo V.S. ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos civiliniai ieškiniai palikti nenagrinėtais.

„Druskonio“ inf. 

 

 

  Policijos žinios
GATVĖJE MIRĖ VYRAS SU MUŠTINĖMIS ŽAIZDOMIS 
Gegužės 8 d., apie 15 val., Vytauto gatvėje rastas mirusio 48 metų vyro kūnas su muštinėmis žaizdomis galvoje. Druskininkietis aptiktas netoli nuo daugiabučio namo, kuriame gyveno. Deja, greitosios pagalbos medikams jo atgaivinti nepavyko. Į įvykio vietą atvyko ir policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

SUSIDŪRĖ SU MAŽAMETE 
Gegužės 10 d., po 15 val., Kurorto gatvėje 21 metų vaikinas, važiuodamas dviračiu, susidūrė su 6-mete pėsčiąja, kuri nukentėjo.

PaieškaT-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.