Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >> Druskininkietei suteiktas nusipelniusios slaugytojos vardas

Gitana Kalinauskienė                                 T.Bauro nuotr., lrytas.lt 

    Balandžio 30 d. Valdovų rūmuose Vilniuje vyko tradiciniai Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojami Nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai. Už atsidavimą profesijai, sunkų ir pasiaukojantį darbą bei išskirtinius nuopelnus sveikatos sistemai sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys garbės ženklus įteikė 26 šalies gydytojams, 27 slaugytojoms ir 22 sveikatos apsaugos darbuotojams. Už nuoširdų darbą ir profesionalumą nusipelniusios slaugytojos vardo apdovanojimas įteiktas ir Druskininkų ligoninės darbuotojai Gitanai Kalinauskienei. 
    Šiais metais, minint jubiliejinę 20-ąją Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerijai garbingam apdovanojimui gauti buvo atsiųsta daugiau nei 300 kandidatų paraiškų iš visos Lietuvos. Taip pat įteikti ir naujienų portalo Lrytas.lt apdovanojimai mylimiausiems medikams, sulaukusiems daugiausia padėkų platformoje „Ačiū medikams“. 
   Nusipelniusių gydytojų ir sveikatos apsaugos darbuotojų vardai suteikiami nuo 2004 metų, nusipelniusių Lietuvos slaugytojų vardai – nuo 2015-ųjų. Per visą apdovanojimų istoriją garbingi Nusipelniusių Lietuvos medikų vardai kartu su šių metų nominantais suteikti 374 gydytojams, 137 slaugytojams ir 420 sveikatos apsaugos darbuotojams. Primename, jog praėjusiais metais Nusipelniusios Lietuvos slaugytojos garbės ženklu apdovanota Druskininkų ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vyr. slaugytoja Vilija Griškaitienė, o nusipelniusio Lietuvos gydytojo vardas suteiktas UAB „Draugystės sanatorija“ direktoriui medicinai Arvydui Balčiui. 

„Druskonio“ inf. 


Paieška