Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  URM teigia leidusi „Belorus“ sanatorijos darbuotojams
  išmokėti sausio mėnesio atlyginimus, tačiau įstaiga tai
  neigia
Darius MIKUTAVIČIUS, Benas BRUNALAS, 
Gailė JARUŠEVIČIŪTĖ, ELTA

   Dėl Druskininkuose įsikūrusios ir Europos Sąjungos sankcijas patiriančios sanatorijos „Belorus“ netyla ginčai. Nepaisant to, kad Užsienio reikalų ministerija (URM) prieš kelias savaites pranešė leidusi „Belorus“ darbuotojams išmokėti atlyginimus už sausio mėnesį, sanatorijos direktorius Ilja Jepifanovas sako to padaryti dar negalintis. Jo teigimu, darbuotojams atlyginimai nesumokami dėl lėšų trūkumo įstaigos sąskaitose, o gauti daugiau reikiamų pinigų iš Baltarusijos neleidžia, direktoriaus teigimu, būtent Lietuvos užsienio reikalų ministerija.
   Tačiau URM su šia pozicija griežtai nesutinka ir sako apgailestaujanti, kad Druskininkuose įsikūrusią sanatoriją Baltarusijos režimas išnaudoja propagandiniams tikslams. Tai, kad lėšų trūkumas išmokėti atlyginimus darbuotojams už sausio mėnesį vargu ar yra pagrindinė problema, teigia ir Eltos turimi šaltiniai.
   „URM leidimus sanatorijai išmokėti atlyginimus darbuotojams išdavė sausį, kovą bei artimiausiu metu spręs dėl kitų išmokų. Labai apgailestaujame, kad sanatorija iki šiol dar nepasinaudojo suteikta galimybe. Panašu, kad režimas sanatoriją naudoja savo propagandiniams tikslams, o darbuotojų gerovė jam tikrai nerūpi. Lietuvos piliečiai, dirbantys šioje įstaigoje, privalėtų tai labai aiškiai suvokti“, – Eltai sakė ministro atstovė spaudai Vytautė Šmaižytė.
Tuo tarpu I. Jepifanovas tikina, kad sumokėti atlyginimus sanatorijos darbuotojams trūksta lėšų, nes, pasak jo, dalį pinigų turėtų pervesti Baltarusijos valstybė.
   „Sanatorijos sąskaitose nepakanka lėšų sumokėti darbuotojams atlyginimus. Kad sumokėtume atlyginimus už darbą, mums reikia gauti papildomų lėšų iš Baltarusijos Respublikos biudžeto. Neturime banko garantijos, kad šios lėšos mus pasiektų, todėl kreipėmės į Lietuvos URM su prašymu leisti gauti lėšas iš Baltarusijos, kurių trūksta, ir šiuos pinigus išmokėti darbuotojams“, – Eltai teigė I. Jepifanovas.
   „Belorus“ vadovo teigimu, sanatorija jau kelis kartus kreipėsi į ministeriją, tačiau atsakymo vis dar nesulaukia. „Lietuvos URM dėl to pateikėme jau keturias užklausas su prašymais, tačiau ministerija kol kas neleidžia, tyli, svarsto – nežinau, kaip tai pavadinti“, – aiškino I. Jepifanovas.
   „Kai tik turėsime Lietuvos URM leidimą, iš Baltarusijos biudžeto gausime pinigus ir iškart sumokėsime darbuotojams atlyginimus“, – pridūrė jis.
   ELTA primena, kad „Swedbank“ gruodį įšaldė sanatorijos „Belorus” sąskaitas, Europos Sąjungai įvedus ribojamąsias priemones Baltarusijai. Visgi užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas kovo mėnesį Eltai teigė, kad ministerija sanatorijai „Belorus“ padarė išimtį ir leido už sausio mėnesį įstaigos darbuotojams išmokėti atlyginimus, atsiskaityti už komunalines paslaugas bei grąžinti skolą elektroninei parduotuvei „Noriu noriu“. Viceministras tuomet pabrėžė, kad šios išimtys buvo padarytos remiantis nustatytais Europos Sąjungos reglamentais. Jo teigimu, sprendimas dėl šių lėšų atšildymo užtruko dėl to, kad „Belorus“ sanatorija „labai ilgai nepateikė detalizuotų apskaitos dokumentų“. Visgi M. Adomėnas teigė, kad sanatorijai sutvarkius dokumentaciją dėl vasario mėnesio detalizuotos apskaitos duomenų, bus suteiktas leidimas darbuotojams išmokėti atlyginimus ir už šį mėnesį.

 


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.