Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Pirmasis pasagos mėtymo ir petankės turnyras 
   Rugsėjo 23 d., Druskininkų turizmo dienų metu, K.Dineikos sveikatingumo parke įvyko pirmasis ir, tikimės, tradicinis dviejų rungčių - pasagos mėtymo ir petankės – turnyras „Pet@Pa Druskininkai 2022“. Šios komandinės varžybos buvo gražiai organizuotos, pastebėtos, nestokojo dalyvių. Turnyras surengtas padedant Druskininkų „Bočių“ draugijai, ypač energingajai jos pirmininkei Zitai Jančiauskienei, bei Druskininkų TAU (Trečiojo amžiaus universiteto) K.Dineikos parko sporto klubo entuziastams, ypatingai naujos sporto šakos petankės puoselėtojui Jonui Burokui. Tuokart informuojame, kad Druskininkuose įrengtas petankės aikštynas, kur gali sportuoti įvairiausio amžiaus žmonės. Pasidžiaugėm ir atgijusia pasagos mėtymo rungtimi bei jos entuziastais Artūru Daugėla ir Druskininkų „Bočiais“. Be abejo, dėkojame šio turnyro organizavimo savanoriams. 
   Na, o pirmojo pasagos mėtymo ir petankės turnyro „Pet@Pa Druskininkai 2022“ nugalėtojais bendroje komandinėje įskaitoje tapo Vytas Lastovka, Rūta Žukauskaitė, Zita Biekšienė; 2-ąją vietą užėmė Jonas Burokas, Liubov Palamarčiuk, Genutė Baublienė; 3-ąją - Elena Mitkienė, Gabrielius Žvirblis, Regina Sabaliauskienė.

Druskininkų TAU inf. 


Pasagos mėtymo ir petankės turnyro „Pet@Pa Druskininkai 2022“ dalyviai


Bendroje komandinėje įskaitoje ir petankės rungtyje nugalėjo Zita Biekšienė, Rūta Žukauskaitė ir Vytas Lastovka


2-osios vietos bendroje komandinėje įskaitoje laimėtojai: Liubov Palamarčiuk, Genutė Baublienė, Jonas Burokas


3-ąją komandinę vietą laimėjo bei pasagos mėtymo rungtyje nugalėjo: Elena Mitkienė, Regina Sabaliauskienė, Gabrielius Žvirblis


Petankės sporto šakos aikštyne K. Dineikos sveikatingumo parke

 

  Bičiuliai „Malūno kalvėje“ 

Vytautas Valentukevičius bičiuliams pristatė savo knygą „Druskininkai auros šviesoje“ 


„Bičiuliai“ sveikina mokytoją Reginą Gvazdaitienę (viduryje) 98-ojo gimtadienio proga

Rita MIKALČIENĖ 

   Druskininkų ,,Atgimimo” mokyklos mokytojų senjorų klubas “Bičiuliai” vis dar gyvuoja. Vasario 15 d. paminėjome klubo ‘’Bičiuliai’’ 16-ąjį gimtadienį, sutikome V.Valentukevičiaus parašytą ir pristatytą knygą ,,Druskininkai auros šviesoje ‘’, apskritai džiaugiamės laiku kartu su bičiuliais. Šie nerimastingi metai buvo turtingi mūsų klubo narių jubiliejais: Veronikai Šatūnienei - 80, Emilijai Žaldokienei - 95,Vladui Jurgioniui - 95, Onutei Balčiūnienei - 80, Juzei Savilionienei - 95, vyriausiajai Druskininkų mokytojai Reginai Gvazdaitienei, nuoširdžiam ir draugiškam žmogui, – 98-eri. Per 16 metų netekome 25-ių mokytojų. Dabar „Bičiulių“ sąraše liko 24 kolegos, ne visi iš jų pajėgia išeiti iš namų, bet širdyje visada kartu.
   Birželio viduryje išsiruošėme į drevinės bitininkystės muziejų Margionyse. Su mumis kartu važiavo ir ekskursiją pravedė buvęs mūsų mokyklos mokinys, žinomas gamtininkas, biomedicinos mokslų daktaras, vienas iš Sengirės fondų kūrėjų Mindaugas Lapelė. 
   Po kiekvieno susitikimo tariamės dėl kitų veiklų, norim pabūti kartu, sužinoti vis ką nors naujo... Mums tai būtina ir vis dar labai įdomu, nes gyvenimo ratas sukasi. 
   Susitikimai rugsėjo mėnesį mums - tarsi naujų mokslo metų pradžios šventė. Šį kartą išvykom į išskirtinę vietą ,,Malūno kalvę“, esančią visai šalia Leipalingio. Mus pasitiko pats kalvis Juozas Kavaliauskas su žmona Ingrida. Buvom sutikti labai pagarbiai - patrankos šūviu. 
   Pagauti pirmojo stipraus įspūdžio žavėjomės viskuo, ką sukūrė talentingas kalvis J. Kavaliauskas. „Malūno kalvės“ erdvėje apžiūrėjome Lietuvos ir užsienio kalvių metalo skulptūras, senuosius kalvystės ir buities įrenginius, įvairius ūkio padargus bei į UNESCO nematerialaus kultūros paveldo sąrašą įtrauktos kalviškos kryždirbystės dirbinių - saulučių - kolekciją. Apžiūrint sodybos ekspoziciją sužinojome kalvystės istoriją. Stebėjomės Juozo ir jo žmonos užsidegimu, jų entuziazmu, nuosavomis rankomis atliktais darbais, darbštumu ir nuoširdumu. Ši kūrybinga ir talentinga šeima turėjo svajonę pastatyti vandens malūną ir jiems pavyko. J.Kavaliauskas susitikimo metu vis kartojo: ,,Svajokite atsakingai, nes svajonės pildosi...
   „Malūno kalvė“ pastatyta istorinėje vietoje, kurioje užkoduoti geležies klodai. Nors surinkta daug eksponatų, tačiau jie vis dar atkeliauja ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Žmonės į šią sodybą atvažiuoja iš smalsumo pamatyti vis dar su senovine įranga besidarbuojantį kalvį, kuris pasakoja įdomias istorijas... Visą ,,Malūno kalvės” sodybą puošia įvairių dydžių ir formų akmenys. Svetingi menininkai mus pavaišino kvapnia čiobrelių arbata ir išlydėjo patrankos šūviu. Lai Juozo ir Ingridos Kavaliauskų svajonės pildosi. Pasidžiaugėm, kad šalia mūsų miesto atsirado dar viena unikali lankytina vieta...
,,Atgimimo” mokyklos mokytojų senjorų klubo “Bičiuliai” nariai su kalviu Juozu Kavaliausku „Malūno kalvėje“

PaieškaT-shit
onita.lt

Žaliuzės

Darbo skelbimai

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Greitas kreditas
internetu

Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.