Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kriminalai
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Į mišką baltarusiškų cigarečių – kaip į darbą


   Vos už 30 metrų nuo sienos su Baltarusija ties Latežerio kaimu gegužės 30 d. pasieniečiai sulaikė nuolatinį „klientą“ 24 metų druskininkietį, apsikrovusį 8-iais juodos spalvos ryšuliais, kuriuose gabeno beveik 1700 pakelių kontrabandinių cigarečių. Dėl patogumo aštuoni į polietileno plėvelę suvynioti ryšuliai buvo pritvirtinti prie savadarbių naščių. Šis vyras su nelegaliais baltarusiškais rūkalais pasieniečiams šiemet įkliuvo jau 12 kartą. Vien gegužės mėnesį – šeštą. Baudų jis nemoka. Kontrabandininkui nesutrukdo paaiškinime rašyti, kad jis „nuoširdžiai gailisi“ bei žada “pasitaisyti”, bet žodžio nesilaiko. Kurorto gyventojas jau prikaupęs baudų už keliasdešimt tūkstančių eurų, kurių nemoka, o turto neturi. 
   Druskininkų pasienio užkardoje suskaičiuota, kad druskininkietis gabeno 1680 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“, kurių vertė Lietuvoje - 7375 eur.
   Dėl pakartotinio akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką šįkart VSAT pareigūnai druskininkiečiui vėl surašė protokolą. Už tokį administracinį nusižengimą įstatyme numatyta 5 760–6 000 eur bauda. Dar viena bauda, nuo 90 iki 170 eurų, šio cigarečių kontrabandininko laukia už pakartotinį pasienio teisinį režimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą, nes sienos apsaugos zonoje privalomo VSAT leidimo neturėjo.
   Po apklausos Druskininkų pasieniečiai vyrą paleido. Jo administracinė byla Druskininkų užkardoje bus nagrinėjama birželį.

VSAT Komunikacijos skyriaus inf. ir nuotr.

 


Paieška