Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Kultūra
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Aistringą potraukį bėgti lėmė genaiSkaistė Lukšytė (kairėje) bėgimo maratonuose

Ramunė KARLONIENĖ

   Ekonomikos bakalauro ir magistrantūros studijas Vilniaus universitete baigusios druskininkietės Skaistės Lukšytės (26 m.) tiesioginis darbas susijęs su tarptautiniais verslo klientais, kuriuos mergina konsultuoja bankininkystės klausimais. Prieš porą metų merginos gyvenimo būde pokyčius lėmė bėgimas.

   - Kaip ir kodėl susidomėjai bėgimu? 
  
- Bėgti patiko visuomet. Tik anksčiau bėgiojau ne itin dažnai – tai buvo atsipalaidavimas ir minčių prablaškymas po sunkios dienos. Prieš porą metų, draugės paraginta, užsiregistravau bėgti 10 km Vilniaus maratone. Drauge bėgant tūkstantinei miniai, patyriau nuostabų jausmą. Taigi pirmasis bėgimas bei artimesnė pažintis su bėgike kolege lėmė tolesnę draugystę su šia sporto šaka.
   - Kokie bėgikų mėgėjų tikslai?
  
- Bėgikų mėgėjų tikslai skirtingi – tiesiog išmėginti savo jėgas, pagerinti asmeninį rezultatą ar pasimėgauti gražiu renginiu, puikia nuotaika.
   - Kodėl būtent bėgimas?
   - Viena vertus, bėgti paprasta, kita vertus – sunku. Tereikia geros avalynės ir didelio noro, be to, bėgimu galima užsiimti bet kur. Vis dėlto ištvermė, sportinis pasirengimas ir ryžtas – būtini. Dėl pastarųjų aspektų pasirinkau būtent šią sporto šaką.
   - Kiek laiko skiri treniruotėms?
   - Ypatingų treniruočių grafiko neturiu. Stengiuosi per savaitę 4-5 kartus pabėgioti ir 2 kartus nueiti į grupinę treniruotę sporto klube. Dažniausiai bėgu apie 10 km ir vieną kartą per savaitę šiek tiek ilgesnę distanciją nei įprastai (nuo 15 iki 22 km). Be to, darau intervalinę treniruotę ištvermei stiprinti ir asmeniniam rezultatui gerinti.
   Aišku, būna, kad bėgti tingisi dėl laiko trūkumo, kitų veiklų, tačiau žinojimas, kad pradėjus bėgti visas tingulys išgaruos ir pasijusi puikiai, suteikia ryžto ir valios.
   - Kaip gyvenime (darbe) padeda fizinė veikla?
   - Bet kokia fizinė veikla suteikia žvalumo, energijos bei jėgų imtis kažko nauja. Po aktyvios fizinės veiklos man daug lengviau susikoncentruoti, įsisavinti naujas žinias; galvoje randasi gerų, naujų idėjų... Juk yra sakoma, kad žmogui bėgant organizmas išskiria laimės hormoną. Bėgimas – mano pomėgis ir užkratas (juokiasi), kuris mane džiugina, o tobulėjimas šioje veikloje bei gerėjantys rezultatai pakylėja. 
   - Gal turi giminaičių - sportininkų aistruolių?
   - Mano tėtis ir nemaža dalis giminės narių sportavo, daugiausia jų – taip pat aistringi bėgikai. Todėl kartais pajuokauju, kad pomėgis bėgti yra jau užprogramuotas mano genuose. 
   - Apie svarbiausias varžybas ir įvertinimus...
   - Svarbiausiomis varžybomis laikau dvejas – tai pirmąjį dalyvavimą masiniame bėgime (jis buvo pradžia, nuo kada pradėjau reguliariai bėgioti) ir pirmą kartą įveiktą pusmaratonį, po kurio dar labiau pradėjau sekti asmeninius rezultatus ir kelti sau didesnius tikslus. 
   Geriausias asmeninis pasiekimas - moterų bėgime, kai finišavau greičiau nei 95 procentai jame dalyvavusių moterų.
   - Tavo gyvenimo credo...
   - Jei sugalvoji tūkstančius pasiteisinimų, kodėl nesiimti ko nors nauja, visuomet pagalvok, ar yra priežastis, kodėl tai nori daryti bei kaip elgtumeisi, jei nebijotum suklysti. 
   - Dėkoju už pokalbį.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.