Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Bėgime startavo keliasdešimt druskininkiečių 

Neįgalieji startavo su triračiais


Bėgimo starte


V.Žūsinaitė-Nekriošienė bėgime dalyvavo su vyru Ričardu
                                                        Gintaro Mačiulio nuotraukos 


   Kaip jau kvietėme ir skelbėme, Druskininkams teko garbė birželio 13-ąją pradėti realaus bėgimo sezoną po karantino Lietuvoje. Ilgai lauktieji didieji bėgimai į šalį pagaliau sugrįžo „Perskindol Druskininkai Run“ renginio dėka. Laikantis visų apribojimų, prie Druskonio ežero bėgikai varžėsi 3 km, 5 km, 10 km bėgimuose, 2x5 km estafetėje „Bėk su draugu“. Smalsu pastebėti, kad bėgikų, atvykusių iš visos Lietuvos ir netgi Lenkijos, minioje startavo ir finišavo arti pusšimčio druskininkiečių – tiek vyrų, tiek moterų. Tad mūsų miestelis, kurio gamta palanki bėgioti, prisistatė renginyje gausiu bėgiotojų būriu. Beje, tuo galima įsitikinti ankstyvais Druskininkų rytais. 
   10 km bėgime 60-čiai varžovų vilčių nepaliko olimpietė Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė, finišavusi per 36 min. 12,3 sek. 2-ąją vietą užėmė Loreta Kančytė – 36 min. 43 sek. 3-ias liko tarp vyrų geriausiai pasirodęs Andrius Ališauskas (37 min. 28,3 sek.). Iš 10-ies šioje rungtyje dalyvavusių druskininkiečių geriausią rezultatą pasiekė Andra Tamašauskaitė (44 min.00,5 sek.), finišavusi 11-a. Vienodu rezultatu ir 12-ąja vieta pasidalino druskininkiečiai Povilas Trainavičius ir Robertas Česnulis. 
   „Labai smagu po tiek laiko vėl varžytis su konkurentais. Tikrai buvo šventiška nuotaika ir labai geros emocijos. Kiekvienos varžybos yra svarbios sportininkams, nes jos yra pasiruošimo svarbiausiems startams dalis. Varžybose reikia tinkamai psichologiškai nusiteikti, todėl su kiekvienu bėgimu būna lengviau. Taip pat varžybose gali save labiau „paspausti“. Tokie renginiai bėgikams būna labai gera treniruotė“, - kalbėjo V.Žūsinaitė- Nekriošienė. Ji pripažįsta, kad Druskininkai bėgikams yra labai palankus miestas. 
   „Kai buvau maža, Druskininkuose gyveno mano močiutė, todėl man yra labai geras jausmas ten būti. Visada čia jaučiuosi kaip namuose. Patys Druskininkai yra nuostabūs, čia yra daug bėgimo trasų. Bėgdama pagalvojau, kad trasa labai įdomi, su įkalnėmis ir nuokalnėmis, bėgi visada gamtoje. Tiesiog fantastika. Manau, kad varžybos Druskininkuose turi labai didelį potencialą. Čia visada labai smagu tiek bėgioti, tiek pailsėti“, - pridūrė V. Žūsinaitė-Nekriošienė.
  5 km bėgime dalyvavo apie 20 druskininkiečių. Aukščiausią vietą iš jų, 13-ąją, užėmė Domantas Nedzinskas (20:35.9). Druskininkietė Monika Cimakauskaitė finišavo 22-a (23:59.4), Aurimas Gudaitis (23-ias), Ignas Abečiūnas iš Latežerio (24-as) ir t.t. 
   Bėgimo trasoje aplink Druskonio ežerą vyko ir 2x5 km estafetė „Bėk su draugu“. Joje dalyvavęs Druskininkų-Klaipėdos duetas Egidijus Sereičikas ir Kęstutis Bikas užėmė 4 vietą – 37 min. 55 sek.
   Virtualaus etapinio Druskininkų bėgimo lyderiai varžėsi finaliniame 3 km bėgimo etape. Moterų grupėje druskininkietė Audronė Radzevičienė užėmė 4 vietą, vyrų grupėje 2-ąją vietą laimėjo druskininkietis Domas Miciulevičius (10.38,4). 
   „Labai smagu, kad po trijų mėnesių pertraukos vėl visi susitikome. Bėgikai patyrė puikiais emocijas, o mes, organizatoriai, taip pat buvome pasiilgę šios veiklos. Mane tai labiausiai sužavėjo neįgaliųjų, kurie 1 km trasoje startavo su triračiais, startas. Juos tiek starte, tiek finiše gausiais aplodismentais palaikė 5 ir 10 km bėgimų dalyviai. Gera matyti tų žmonių laimingas akis ir džiaugsmą. Labai smagu, kad žmonės integruojasi. Jie irgi tokie patys žmonės, kurie pasiilgo bendravimo, susitikimo su bendraminčiais. Tai man paliko didžiausią įspūdį“, - pasakojo renginį organizuojančios asociacijos „Sporto renginiai“ vadovas Evaldas Martinka. 
   Tuo tarpu visi, kurie negalėjo arba nespėjo sudalyvauti gyvame bėgime, gali savarankiškai įveikti norimą distanciją virtualiame 
„Perskindol Druskininkai Run 2020“ renginyje birželio 15-21 d. Registracija vis dar vyksta. Finišavus „Perskindol“ Druskininkų virtualiame bėgime ir pateiktus rezultatą, nurodytu paštu bus išsiųstas medalis. Visiems dalyviams, kurie užsiregistruos ir įveiks pusmaratonio bei maratono nuotolius, kartu su dalyvio medaliu papildomai gaus renginio marškinėlius bei kitas rėmėjų dovanas.
Primename, kad „Perskindol“ Druskininkų bėgimo ir Trakų pusmaratonio renginių ciklui jau yra pagamintas specialus bendras medalis, atspindintis konkretų renginį bei renginių ciklą, ir yra padalintas į dvi dalis. Finišavus viename iš minėtų renginių ir paskelbus savo rezultatą pagal šių taisyklių tvarką, jūs gausite konkrečiam renginiui skirtą medalio dalį.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.