Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Poilsiautojos patarimas: „Reikia tiek nedaug – tiesiog
  būkime geranoriškesni vieni kitiems“
   Iš Vitebsko (Baltarusija) į Druskininkus atvykusi Ina po beveik mėnesio čia praleistų atostogų pasakojo susidūrusi su ją įskaudinusiu autobusų stoties kasininkės elgesiu. 
   „Dukra tik per plauką nepavėlavo į Vilnių važiavusį autobusą, nes darbuotoja, kurios keliskart klausiau, nesugebėjo, o galimai tiesiog nenorėjo man nurodyti, kur stovi tas pravažiuojantis Gardino autobusas. Man susidarė įspūdis, kad toks elgesys kilo tik todėl, kad kalbėjau rusų kalba, – pasakojo Ina. - Tądien jaučiausi labai blogai. Tikrai nesu konfliktiškas žmogus ir nedarau problemų iš nieko, bet toks požiūris į žmogų mane sukrėtė. Grįžusi namo, papasakojau šeimininkams, kas nutiko stotyje, o jie patarė pasidalinti savo istorija viešai. Žinau, kad Druskininkuose daugybė žmonių geranoriški, neskirsto poilsiautojų pagal šalis, iš kurių jie atvažiuoja, ir pagal tai, kokiomis kalbomis jie kalba. Bet, kaip sakoma, šaukštas deguto ir medaus statinę sugadina. Todėl noriu nuoširdžiai patarti – gerbkime vieni kitus ir būkime geranoriški, padėkime vieni kitiems“.
   „Buvo birželio 27-oji, ketvirtadienio rytas. Palydėjau dukrą į autobusų stotį – 9 val. ji važiavo į Vilnių autobusu, kuris atvyksta iš Gardino ir sustoja paimti keleivių Druskininkuose. Priėjome prie kasos. Parodžiau jai bilietą į Vilnių, kurį dukra pirko Minske, paklausiau, kur mums laukti autobuso. Kasininkė mums liepė eiti į 1 platformą. Nuėjome prie tos platformos: iškart buvo keista, kodėl mus čia nukreipė, nes platformos priekyje matėsi užrašyta kryptis „Gardinas“, o mums juk reikėjo Vilniaus. Netrukus privažiavo autobusas. Rodau vairuotojui bilietą, o jis ir sakys: ne čia laukiate, jūsų aikštelė kita – eikite į kitą platformą, kur užrašyta Vilniaus kryptis. Jau be penkių minučių devynios, o mūsų autobuso laikas – 9 val. Gerai, kad ta stotis mažytė, keli metrai skiria platformas. Nubėgame į Vilniaus platformą, o ten - joks autobusas nestovi. Vėl atgal – pas kasininkę. Apėmė nerimas: kelios minutės iki devynių, o mes čia blaškomės nežinioje. Iš kasininkės sulaukiame abejingo atsakymo – „Nežinau šito autobuso, aš jums bilieto nepardaviau“. Įsivaizduokite mūsų situaciją, juk esame ne vietinės... Ką dabar daryti? Dukra neišvažiuos laiku į Vilnių, pavėluos į kitą autobusą, jau iš Vilniaus, važiuojantį į Minską, - pasakojo Ina. - Visa laimė, kad su kasininke tuo metu kalbėjosi kažkoks vyras, gal kito autobuso vairuotojas, ar stoties darbuotojas. Jis ir sakys: „Taigi va, šone tas autobusas stovi!“. Mostelėjo mums į autobusą, lūkuriavusį šoniniame stoties įvažiavime, kur atvažiuojantys į Druskininkus autobusai paprastai išleidžia žmones. Jau beveik devynios valandos, mes paknopstom į tą autobusą. Dukra įbėga autobuso vidun ir tą pačią minutę šis pajuda. Mus tąryt išgelbėjo tik atsitiktinumas. O juk kasininkė kaip tik stovėjo netoli lango, veidu į tą autobusą, ji jį puikiausiai matė. Negalėjau patikėti, kaip galima šitaip elgtis su žmonėmis? Išvažiavus dukrai, nuėjau pas kasininkę. Sakau, kodėl jūs taip pasielgėte, juk čia dirbate, žinote visus autobusus ir maršrutus. Ji tik atsuko nugarą, burbtelėjusi „nieko nežinau“. Jaučiausi tikrai įskaudinta. Mąsčiau, kodėl taip su mumis pasielgė, ar dėl to, kad kalbėjom rusiškai?“. 
   “Šis maršrutas, apie kurį keleivė kalba, yra tarptautinis. Minėto maršruto autobusas Druskininkų autobusų stotyje keleivius tik išleidžia, tačiau keleivių įlaipinti važiuojant į Vilnių negali (kabotažinis reisas), todėl maršruto laikas pagal kryptį perone nėra nurodytas. Dirbanti dispečerė, keleivei pasiteiravus, teisingai nurodė Vilniaus krypties aikštelę. Apgailestaujame dėl keleivei kilusių nepatogumų”, - paprašytas pakomentuoti situaciją, atsakymą atsiuntė UAB „Druskininkų autobusų parkas“ direktorius Valdas Večkys.

„Druskonio“ inf.

 


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.