Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Kultūra
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Druskininkų politikas ir verslininkas atsidūrė teisiamųjų
  suole – kaltinami kyšininkavimu

                                                            Manto Jokubausko nuotr.

Mantas JOKUBAUSKAS, www.delfi.lt

   Liepos 26 d. Kauno apygardos teismas pradėjo baudžiamąją bylą, kurioje Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos Druskininkų skyriaus vedėjas Andrius Augustinavičius ir Druskininkų verslininkas Egidijus Vasilius yra kaltinami kyšininkavimu.
   A.Augustinavičius kaltinamas tuo, kad būdamas valstybės tarnautoju ir turėdamas įgaliojimus vertinti naujai pastatytų pastatų būklę, vizualiai neapžiūrėjęs, kas yra privaloma, už 200 eurų kyšį patvirtinto Klonio g. 4 UAB „Druskininkų perlas“ pastatyto namo užbaigimo aktą – ty. priėmė kyšį už neteisėtą veikimą vykdant įgaliojimus. 
   Vyras taip pat kaltinamas dėl to, kad bandymas nuslėpti paimtą kyšį, iš E. Vasiliaus priėmė pinigų kvitą, kuriame nurodyta tikrovės neatitinkanti informacija, neva jis sumokėjo UAB „Druskininkų perlas“ direktoriui 500 eurų avansą už maltą betoną. 
   E. Vosylius kaltinamas tuo, kad būdamas UAB „Druskininkų perlas“ direktoriumi ir siekdamas patvirtinti pastato užbaigimo aktą, neapžiūrėjus pastato, tiesiogiai pasiūlė ir davė 200 eurų kyšį A. Augustinavičiui. 
   Nekilnojamo turto bendrovės direktorius taip pat kaltinamas dokumentų klastojimu, klaidingu apskaitos tvarkymu bei už tai, kad siekdamas nuslėpti duotą kyšį, nurodė nenustatytoms darbuotojoms, nesuvokusioms apie jo daromą nusikaltamą veiklą, išrašyti krovinio važtaraštį – per du kartus pristatyti 31 kubinį metrą malto betono į A. Augustinavičiaus namų valdą bei tai užregistruoti buhalterinėje apskaitoje. 
   Kaltinamojo A. Augustinavičiaus advokatas prieš prasidedant bylos nagrinėjimui pateikė prašymą atleisti jo ginamąjį nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą A. Augustinavičiaus žmonai Loretai Augustinavičienei bei taip pat skirti ekspertizę, įrodant, kad skalda tikrai buvo vežama į A. Augustinavičiaus sodybą. Teismas šiuos advokato prašymus prijungė prie bylos medžiagos. 
   A. Augustinavičius dėl jam pateiktų kaltinimų prisipažįsta iš dalies – vyras teigė, kad iš E. Vasiliaus paėmė pinigus, tačiau to veiksmo nevertina kaip nusikalstamos veikos bei taip pat neigia bandymą nuslėpti kyšininkavimą. 
   E. Vasilius taip pat neslėpė davęs kyšį A. Augustinavičiui, tačiau visus kitus jam inkriminuojamus kaltinimus – kategoriškai neigė. 
Abu kaltinamieji sutiko duoti parodymus tik tada, kai bus apklausti visi su byla susiję liudininkai. Kitame posėdyje numatyta liudytojų apklausa. 
   A. Augustinavičius – žinomas Druskininkų savivaldybės politikas. 2015-ais metais jis kandidatavo į Druskininkų savivaldybės tarybą visuomeninio rinkimų komiteto „Druskininkai“ sąraše. Verslininkas E. Vasilius Druskininkuose vadovauja UAB „Druskininkų perlas“, nekilnojamojo turto ir statybų bendrovei, pardavinėjančiai kotedžus šalia Vijūnėlės parko, Klonio gatvėje Druskininkuose. E. Vasiliaus pavardė ir kontaktai taip pat nurodomi ir prie Leipalingyje (Druskininkų savivaldybė) įsikūrusių svečių namų bei kavinės „Liepų alėja“ rekvizitų.

 

  Skenduolio kūną aptiko prie Baltojo Bilso ežero kranto
   Praėjusį savaitgalį, liepos 29-ąją, Leipalingio seniūnijos Černiauskų kaime, Ežerų gatvėje, prie Baltojo Bilso ežero, vyriškiai alkoholiu smaginosi. Nežinia, kas šovė galvon vienam iš jų, t.y. 41 metų leipalingiečiui T.V., kuris apie 22 val. užsimojo ežerą perplaukti. Ant kranto kilo sąmyšis, pasipylė pranešimai policijai ir ugniagesiams gelbėtojams, narams, jog žmogus nuskendo. Juolab ant kranto jo drabužiai liko, o kitapus ežero išplaukiančio niekas nematė. Savaitės pradžioje šalies žiniasklaida pranešė, kad skenduolio paieškos metu Baltojo Bilso ežere buvo atlikta žvalgyba, panaudota narų įranga, tačiau skenduolio ilgai nerado. Pagaliau rugpjūčio 1 d., apie 12 val., Didžiasalio kaime, 20 m nuo Baltojo Bilso ežero kranto, 1 m gylyje, aptiktas ilgai ieškoto T.V. kūnas.
   Būtent nuo šio atvejo pradėjome pokalbį su Druskininkų ugniagesiais gelbėtojais apie liepos mėn. gelbėjimo darbus. Žaibai ir griaustiniai, kurie praėjusį mėnesį dažnokai talžė, mūsų savivaldybės teritorijoje gaisrų nesukėlė. Jų priežastimi dažniau būdavo asocialių žmonių abuojumas. Antai liepos 9 d. apleistame triaukštyje Veisiejų g. 17, kur nuolatos benamiai apsistoja, atliekos degė, kitądien jie degantį laužą prie Vytauto g.5 paliko. Mūsų ugniagesius gelbėjimo darbų virtinė užplūdo po atmintinos liūties liepos 17-ąją, kai iki pat vidurnakčio užgriuvusius ant mūsų savivaldybės kelių medžius šešis kartus šalino. Pasak gelbėtojų, padidintas gaisrų pavojus dėl sausros miškuose jau praėjęs – dabar mūsų gamtoje vyrauja antros klasės gaisringumo pavojus. Galbūt užsitęsusios kaitros poveikį žmonėms gelbėtojai pajuto dažniau nei įprasta padėdami greitosios medicinos pagalbos darbuotojams? Gelbėtojai atsakė, kad medikų prašymų nepadaugėjo. Liepos 24 d. po 1 val. nakties medikų globon buvo perduotas 23 metų vaikinas, rizikingai sėdėjęs ant tilto per Nemuną turėklų Veisiejų gatvėje. 

„Druskonio“ inf. 

 


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.