Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Druskininkuose sužalota filmo „Nacionalinės medžioklės
  ypatumai“ žvaigždė 

Semionas Strugačiovas, kino filmo stop kadras

Ainis GUREVIČIUS, kriminalinių naujienų redaktorius, delfi.lt

   Savaitgalį Druskininkuose sužalotas rusų režisierius ir aktorius Semionas Strugačiovas. Nelaimė įvyko restorane „Kolonada“, kai jam ant galvos nuvirto garso kolonėlė. Aktorius buvo išvežtas į ligoninę. Druskininkuose S. Strugačiovas svečiuojasi kaip V-ojo tarptautinio Druskininkų vasaros teatro festivalio „Sankryža“ svečias. Sekmadienį vakare jis vakarieniavo restorane „Kolonada“. Policijos duomenimis, padavėja užkliudė laidą ir ant svečio nuvirto garso kolonėlė. Aktorius buvo nuvežtas į ligoninę, bet ten jis medikų pagalbos atsisakė, teigdamas nukentėjo nesmarkiai. S. Strugačiovas policijai pareiškimo nerašė, nes, pasak jo, niekas tyčia sužaloti jo nenorėjo. Gavę tokį paaiškinimą pareigūnai atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą. 
   Lietuvoje kino ir teatro aktorius S. Strugačiovas bene geriausiai žinomas iš filmų „Nacionalinės medžioklės ypatumai“, „Nacionalinės žūklės ypatumai“, „Meistras ir Margarita“.  Druskininkų aplinkosaugininkas įtariamas neteisėtai
  nukasęs Merkio krantą savo kieme 

Merkio upės krante vykdomi darbai      Stop kadras, www.15min.lt

Agnė LIUBERTAITĖ, praktikantė, www.15min.lt 

   Neseniai 15min skaitytoja pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas ekskavatoriumi rausiamas Merkio upės krantas Senojoje Varėnoje. Paaiškėjo, kad tai – aplinkos apsaugos inspektoriaus valdos. Nors jis tikina, kad darbai nerimti ir nereikalauja jokio leidimo, Aplinkos apsaugos departamentas situacijai išsiaiškinti pradėjo tyrimą.
   Teritorija, kurioje atliekami darbai, priklauso Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiajam specialistui Vytautui Butkevičiui. Taip pat ji patenka į Merkio ichtiologinį draustinį. Paklaustas, kokie darbai vykdomi Merkio krante, jis 15min atsakė, kad į upę paprasčiausiai pilamas smėlis. Tačiau vietiniai pastebėjo, kad vykdomi darbai atrodo kiek rimčiau, todėl jiems kilo įtarimas dėl darbų leistinumo. Pats aplinkosaugininkas tokius įtarimus neigė.
   „Ten nėra jokių kasinėjimų. Tiesiog toks plotas, kad nereikia jokių leidimų, nes ten pliažas“, – tikino V.Butkevičius.
   Apie vykdomus darbus nieko nežinojo ir pati Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcija, kurioje dirba V.Butkevičius. „Pirmą kartą girdžiu“, – sakė A.Butkevičiaus tiesioginis vadovas, Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Evaldas Brusokas.

Pradėjo tyrimą 


   Vilniuje įsikūrusio Aplinkos apsaugos departamento atstovai, sulaukę 15min klausimų dėl vykdomų darbų, nuvyko į nurodytą vietą ir pradėjo tyrimą dėl darbų Merkio upės krante.
   Susisiekus su V.Butkevičiumi antrą kartą, jau po to, kai buvo pradėtas tyrimas, jis su 15min kalbėti vengė. Aplinkos ministerijos atstovai patikino, kad Merkio upė prie Senosios Varėnos patenka į Merkio ichtiologinį draustinį. Kiekvienai upei, pasak jų, taip pat nustatoma platesnė ar siauresnė pakrantės apsaugos juosta. Veiklos apribojimai tokiai teritorijai nustatyti Saugomų teritorijų įstatyme ir Vyriausybės nutarimu patvirtintose Specialiosiose žemės ir miško naudojimo sąlygose.
   Aplinkos ministerijos atstovai atkreipė dėmesį, kad teisės aktai numato ir išimčių, kada veikla gali būti leidžiama, tačiau pabrėžė, kad Merkio ichtiologinio draustinio teritorijoje vykdomi darbai turi būti suderinti su Dzūkijos nacionalinio parko direkcija. „Tvarkant vandens telkinius ne saugomoje teritorijoje darbus reikia derinti su Aplinkos apsaugos agentūra. Atsakymą, ar vaizdo įraše matomi darbai vykdomi teisėtai, pateiks tai išsiaiškinęs Aplinkos apsaugos departamentas“, – rašoma Aplinkos ministerijos atsiųstame atsakyme.
   15min susisiekus su Dzūkijos nacionalinio parko atstovais, jie patikino, kad V.Butkevičius dėl jokių vykdomų darbų į parko atstovus nesikreipė ir jų leidimo neprašė. „Jokio prašymo iš jo nesame gavę“, – patvirtino parko atstovai.  Policijos žinios 
PAVOGĖ 25 TŪKST. EUR
Rugpjūčio 9 d., apie 16.40 val., pastebėta, kad iš buto, priklausančio moteriai, Druskininkų gatvėje pavogti 25 000 eur. 

APTIKO VYRIŠKIO LAVONĄ 
Rugpjūčio 10 d., po 20 val., Greitosios medicinos pagalbos telefonu policijai pranešta, kad Druskininkuose rado mirusio vyriškio lavoną, be išorinių sužalojimų.


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.