Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Atplukdyti kontrabandos nešuliai su išmaniomis
  savadarbėmis petnešomis

                                                                               VSAT nuotr.

    Kovo 18 d. vakarą VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kapčiamiesčio pasienio užkardos pareigūnai patikrino vietovę ties Svetijansko kaimu, nes kolegos baltarusiai informavo, kad šioje vietoje gali būti bandymų gabenti kontrabandą. VSAT pareigūnai Nemuno prieigose už 100 metrų nuo valstybės sienos aptiko 3 ryšulius, apvyniotus polietileno plėvele. Prie jų buvo pritvirtintos savadarbės petnešos. Iš viso ryšuliuose buvo 6000 pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su baltarusiškomis banderolėmis. Tokius krovinius Baltarusijos pusėje kontrabandininkai nuleidžia į upę tikėdamiesi, kad srovė cigaretes nuneš iki Lietuvos kranto, kur bendrininkai jas skubiai ištraukia iš vandens ir išgabena. Teritorijai apžiūrėti ir keliams blokuoti pasieniečiai pasitelkė Druskininkų pasieniečius, kinologą su tarnybiniu šunimi ir policininkus. 
    Netrukus mūsų savivaldybės Didžiasalio kaimo prieigose, už beveik 8 kilometrų nuo įvykio vietos, policininkai sustabdė automobilį „Volkswagen Passat“, kuriuo važiavo 3 asmenys. Mašiną lietuviškais registracijos numeriais vairavo 31-erių metų Druskininkų gyventojas. Vienas iš keleivių, 23-ejų metų gyvenamosios vietos neturintis vyras, jau baustas už neteisėtą disponavimą ginklu, vagystę, nesunkų sveikatos sutrikdymą, sukčiavimą bei kitus nusikaltimus. Dar vienas keleivis, 45-erių metų Lazdijų rajono gyventojas, baustas už turto vagystę ir nusikaltimus valstybei.
   Automobilio apžiūros metu rasti savadarbiai diržai, skirti cigaretėms nešti, neperšlampamos kelnės, maskuojančio audinio drabužiai ir pirštinės. Be to, transporto priemonė neapdrausta valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 8 metų. Sulaikytuosius pasieniečiai uždarė į areštinę. Automobilį vairavusiam druskininkiečiui VSAT pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dėl transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimo. Jam skirta 50 eur bauda. Cigaretės ir automobilis saugomi Kapčiamiesčio pasienio užkardoje.

VSAT inf. 

 


  Į pasalą pateko kontrabandos pasiimti atvykęs Leipalingio
  gyventojas
   Prie sienos su Baltarusija pasieniečiai su įkalčiais sulaikė Leipalingio gyventoją, kuris ne tik į Lietuvos gilumą bandė gabenti 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, bet ir vairavo netvarkingą automobilį.
   Antradienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kapčiamiesčio pasienio užkardos pareigūnai patikrino vietovę ties Lazdijų rajono Vainiūnų kaimu. Nuo šios vietos iki sienos su Baltarusija - maždaug 4 kilometrai. Pasieniečiai jau turėjo žinių iš kolegų Kriminalinės žvalgybos skyriuje, kad čia gali būti bandoma gabenti neteisėtą krovinį.
   Miške po eglišakių krūva Kapčiamiesčio pasieniečiai aptiko 8 ryšulius, prie kurių buvo pritvirtintos savadarbės petnešos. Jas kontrabandininkai naudoja, kad būtų patogiau nešti neteisėtą krovinį.
   Kapčiamiesčio pasieniečiai liko pasaloje. Netrukus jie pastebėjo, kaip į šią vietą atvažiuoja automobilis „Mersedes Benz C200“ su lietuviškais registracijos numeriais. Iš jo išlipęs ir apsižvalgęs vyras nieko neįtarė apie netoliese esančius pasieniečius, todėl čiupo kelis ryšulius ir nunešė juos į mašiną. Kai jis grįžo paimti likusio krovinio, iš tolėliau surengtos pasalos pasirodė VSAT pareigūnai. Jie kontrabandos gabentoją sulaikė.
   Paaiškėjo, kad jis yra 33 metų Leipalingio gyventojas, ne kartą baustas ir dėl savo neteisėtos veiklos gerai žinomas pasieniečiams.
Ryšuliuose pasieniečiai iš viso rado 3000 pakelių cigarečių „Fest“, paženklintų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais. Paaiškėjo, kad 2003 m. laidos automobilis „Mersedes Benz C200” yra išregistruotas.
   Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai Leipalingio gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 4 metų.
   Be to, jam pasieniečiai už transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą skyrė už 15 eurų baudą.
Sulaikytąjį VSAT pareigūnai uždarė į areštinę. Automobilis ir kontrabandinis krovinys saugomi Kapčiamiesčio pasienio užkardoje.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.


PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.