Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Žmoną sumušęs vyras gimtadienį prisimins ilgam
   Alytaus apylinkės teismo Druskininkų rūmai neseniai priėmė baudžiamąjį įsakymą, kuriuo gimtadienį kovo 11 d. „Grand Spa Lietuvoje“ šventęs ir žmoną tą vakarą prikūlęs sukaktuvininkas gavo 4 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, jam skiriant baudžiamojo poveikio priemonę – privalomą dalyvavimą smurtinį elgesį keičiančioje programoje. 
   Iš Druskininkų į namus poilsiautojai grįžta ne tik pailsėję bei pasisėmę gerų emocijų: kartais kurorte nutinka ir ne visai malonių istorijų, o kai kurios baigiasi net ir teisiamųjų suolu. 
   Rimantas (vardas pakeistas - red.p.) su savo žmona augina du mažamečius vaikus – 10-metį sūnų ir 6-erių metų dukrą. Šįmet kovo 10 –ąją Rimanto šeima atvažiavo į Druskininkus pailsėti. Šeimyna specialiai planavo šią išvyką, mat kovo 11-ąją buvo Rimanto gimtadienis. Atvykėliai apsigyveno UAB ,,Grand Spa Lietuva“ priklausančiame viešbutyje „Lietuva“. Kovo 11 d. šeimos galva gimimo dieną minėjo, smagiai kilnodamas stikliuką. Žmona alkoholinių gėrimų tą vakarą nevartojo. Vakare, apie 20.30 val., viešbučio kambaryje sutuoktinė Rimantą paragino eiti miegoti. Matyt, jubiliatui siūlymas gultis lovon pasirodė gerokai per ankstyvas: Rimantas atsisakė, žodis po žodžio su žmona kilo konfliktas, kurio metu supykęs vyras smogė jai į veidą. Po patirto smurto moteris griebė už telefono ir iškvietė policijos pareigūnus. Tą vakarą gimtadienį šventusiam ir žmonai užvožusiam vyrui buvo nustatytas 1,79 promilių girtumas. 
   Rimantui, gimtadienį neplanuotai užbaigusiam areštinėje, pakvipo rimtais nemalonumais. Baudžiamojo kodekso 140 str. „Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas“ numato, kad tas, kas mušdamas ar kitaip smurtaudamas sukėlė žmogui fizinį skausmą arba nežymiai jį sužalojo ar trumpam susargdino, ir tai padarė savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui, baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. Atsipeikėjęs ir puolęs gailėtis dėl padaryto nusikaltimo, Rimantas prisipažino pakėlęs ranką prieš savo žmoną. 
   Į įvykio vietą tą vakarą nuvykęs policijos pareigūnas tarnybiniame pranešime dėl smurto artimoje aplinkoje užfiksavo, jog Rimanto žmonos veido srityje (kairio antakio srityje) buvo matyti sužalojimai (patinimas). Tą patį patirtino ir greitosios medicinos pagalbos medikai, kvietimo kortelėje įrašę, jog moteriai apžiūros metu nustatyta preliminari diagnozė – kairio antakio sumušimas.
   Druskininkų teismas, įvertinęs, kad Rimantas prisipažino padaręs baudžiamojo įstatymo numatytą veiką, nuoširdžiai gailisi, neteistas, dirba, jam skyrė su laisvės apribojimu susijusią bausmę: žmoną sumušusiam poilsiautojui skirtas laisvės apribojimas keturiems mėnesiams, įpareigojant nuteistąjį per šį laikotarpį dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje. Jam taip pat skirta baudžiamojo poveikio priemonė – dalyvavimas smurtinį elgesį keičiančioje programoje, įpareigojant šią programą išklausyti per keturis mėnesius nuo teismo baudžiamojo įsakymo vykdymo dienos.

„Druskonio“ inf.   Policijos žinios
ARTIMŲJŲ SMURTAS 
Gegužės 17 d., sekmadienį, apie 12.10 val., bute Liškiavos gatvėje žodinio konflikto metu neblaivus (2.46 prom. alkoholio) 49 metų vyriškis, Lietuvos kariuomenės karys, sužalojo savo jaunesnę, 35 metų žmoną. Nukentėjusioji, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 
Gegužės 14 d., apie 18 val., bute Veisiejų gatvėje 48 metų vyras smurtavo prieš savo 77 metų motiną.

PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

T-shit
onita.lt

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2020 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Aurimas A.