Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Teritorijomis apsikeitė Druskininkų ir Lazdijų policijos
  viršininkai

Gintaras Krasnickas ir Vidmantas Kondrackis / Alytausgidas.lt nuotr.

www.15min./šaltinis alytausgidas.lt
 
   Druskininkų policijos komisariato viršininku tapo Gintaras Krasnickas. Jį Lazdijų rajono PK vadovo kėdėje pakeis pastaruosius 5-erius metus Druskininkų PK viršininkavęs Vidmantas Kondrackis.

   Varėnos PK dar vienai 5 m. kadencijai liko vadovauti Jonas Baliukonis. Taip pat Alytaus apskrities vyriausiam policijos komisariatui (VPK) priklausančiame Birštono komisariate toliau šeimininkaus Rolandas Stiklius, Prienuose – Dainius Janavičius, o pačiam VPK vadovavimą tęs kiek anksčiau iš Druskininkų į Alytų dirbti atvykęs viršininkas Alvydas Jurgelevičius su savo pavaduotojais Raimundu Jaciunsku ir Virginijumi Jaruševičiumi. 
   Viršininkų kėdėmis ir komisariatų teritorijomis apsikeitę G.Krasnickas Druskininkuose ir V.Kondrackis Lazdijuose dirba pirmas 10 dienų. Pasak naujojo Alytaus apskr. VPK Druskininkų PK viršininko G.Krasnicko, pirmiausia tenka susipažinti su kolektyvu, bendruomene, kurorto specifika ir problemomis. Pareigūno teigimu, kurorto policija pasirengusi toliau profesionaliai tarnauti visuomenei, kad vietos gyventojai ir svečiai jaustųsi saugūs, o pareigūnai būtų mandagūs, besišypsantys ir visuomet pasiruošę padėti. „Tikiu, kad Druskininkų policijos pareigūnai visada teisingai padės skyrybos ženklą sakinyje – bausti negalima pasigailėti“, – sakė G.Krasnickas, jo manymu, Lazdijuose palikęs darnų kolektyvą, pareigūnus, žinančius pagrindines rajono problemas, jų sprendimo būdus, taip pat suprantančius savo pagrindinius uždavinius bei siekius. 
   Anot naujojo Lazdijų r. PK viršininko V.Kondrackio, svarbiausi darbai, daryti Druskininkuose, buvo atlikti, o 5 metai kurorto komisariato viršininko pareigose prabėgo labai greitai. Pareigūno manymu, jam dirbant kurorto komisariate buvo pokyčių metas, pradėtas taikyti naujas veiklos modelis, pasikeitė struktūra, keitėsi ir darbo organizavimas, panašu, kad pavyko, mat Druskininkų savivaldybė iki šiol buvo ir yra viena saugiausių ne tik Alytaus apskrityje, tačiau ir šalyje. V.Kondrackį taip pat džiugina ir pasiekti geri rezultatai tiriant nusikalstamas veikas ir vykdant prevencinį darbą, įsteigtos „Saugios kaimynystės“ grupės, įdiegtos vaizdo stebėjimo sistemos, kurios leido gyventojams jaustis dar saugiau. 
Lazdijuose kojas apšylantis V.Kondrackis susipažįsta su jam nauju komisariatu, darbuotojais, planuoja susitikti ir su vietos savivaldybės, valstybinių įstaigų vadovais, išklausyti jų problemas, lūkesčius. „Kartu su kolektyvu ieškosim naujų sprendimų, kaip policijos komisariato veiklą padaryti dar efektyvesnę, kad krašto bendruomenė būtų dar saugesnė“, – taip artimiausio savo penkmečio darbus pradeda naujasis Lazdijų policijos vadovas.

 

  Policijos žinios 
POLICININKAS APGADINO AUTOMOBILĮ 
Šių metų vasario 8 d. Alytaus apskrities VPK suvestinės pastraipoje “ Pranešimai apie ypatingus įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tranautojais” paskelbta apie praėjusių metų gruodžio 17 d., apie 16.20 val., tarnybos metu uniformuoto blaivaus Druskininkų PK vyr. patrulio, kuris vairavo tarnybinį automobilį “VW Transporter“, pažymėtą policijos skiriamaisiais ženklais, sukeltą autoįvykį. Policininkas, Druskininkuose važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į kitą automobilį “VW Golf”, kurį vairavo blaivus D. Ž. Eismo įvykio metu apgadintas tik tarnybinio automobilio galinis bamperis. 

STATYBININKĄ PRISPAUDĖ BETONO PLOKŠTĖ 
Vasario 7 d., apie 10.35 val., Kurorto gatvėje statomame objekte darbo metu susižalojo 37 metų darbuotojas, kurį prispaudė nukritusi betonavimo plokštė. Nukentėjusysis paguldytas į Druskininkų ligoninę.

PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.