Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Alytaus policija nuslėpė, kad Druskininkų administracijos
  direktorė partrenkė pėsčiąją
Vilma DANAUSKIENĖ, www.delfi.lt 

   Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai nutylėjo apie įvykį, į kurį papuolė komisariato laikinojo viršininko Alvydo Jurgelevičiaus žmona, Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, o įvykio liudininku buvo pats policijos komisaras. 
   Dar šių metų gegužės 5 dieną, apie 17 valandą 30 minučių, Druskininkų mieste, šalia Druskonio ežero esančiame pėsčiųjų ir dviratininkų take, buvo partrenkta ir sužalota per 80-metį perkopusi druskininkietė. Moterį kliudė ją aplenkti norėjusi dviratininkų pora. Po susidūrimo su transporto priemone garbaus amžiaus senjorė greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo nuvežta į Druskininkų ligoninę, iš čia – pervežta ir paguldyta į aukštesnio lygio Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. 
   Šis įvykis nuo žiniasklaidos ir visuomenės buvo nuslėptas. Apie jį, pasak Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vadovo Ramūno Matonio, nebuvo informuotas ir Policijos departamentas. Tik po to, kai gegužės 15-ąją DELFI pradėjo domėtis įvykio aplinkybėmis, Alytaus AVPK atstovai bandė žurnalistus įtikinti, kad į policijos suvestines įvykis neįtrauktas, nes „tuo metu nebuvo pradėtas ikiteisminis tyrimas“. „Į suvestines patenka tik tie pranešimai, kai pradedamas ikiteisminis tyrimas dėl galimai nusikalstamos veikos. Šiuo atveju tokio tyrimo pradėta nebuvo“, - sakė Alytaus AVPK atstovė spaudai Kristina Janulevičienė. Pasak policijos atstovės, susidūrimas įvyko tuomet, kai ta pačia kryptimi kaip pėsčioji važiavusi Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė V. Jurgelevičienė „bandydama aplenkti priešais ta pačia kryptimi ėjusią pėsčiąją, su ja susidūrė“. Pasak K. Janulevičienės, tai įvyko, kai pėsčioji pasisukusi išėjo į dviratininkės lenkimo kryptį. 
   Oficialiai teigiama, kad moterį partrenkė ne paties policijos komisaro A. Jurgelevičiaus, bet jo žmonos V. Jurgelevičienės vairuojamas dviratis. 
   Druskininkų policijos komisariatui vadovaujantis Vidmantas Kondrackis DELFI sakė, kad šis faktas nekėlė abejonių, nes esą buvo apklausti įvykio liudininkai. Paklaustas, kokiais atvejais, kai būna įvykio metu sužalojamas asmuo, policija pradeda ikiteisminį tyrimą, V. Kondrackis sakė, kad šiuo atveju buvo priimtas sprendimas dėl aplinkybių patikslinimo. Tokiam patikslinimui pagal įstatymą duodamas dešimties dienų terminas. Jis baigėsi šiandien, gegužės 15-ąją. 
   Keistas sutapimas, kad dar apie 14-ą valandą šiandien skambinant Alytaus AVPK atstovei, K. Janulevičienė teigė nieko negirdėjusi apie įvykį iš viso ir pažadėjo situaciją išsiaiškinti. Susisiekti su pareigūne pavyko tik prieš pat darbo pabaigą. K. Janulevičienė teigė, jog šiandien, gegužės 15-ąją, Druskininkų prokuroras Arūnas Bundonis priėmė nutarimą atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą dėl pensininkės sužalojimo. „Nutarimo atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą motyvas yra tai, kad nebuvo nustatyta nusižengimo aplinkybių“, - sakė K. Janulevičienė. Alytaus AVPK atstovė patikslino, kad tokį Druskininkų prokuroro nutarimą šiandien dar patvirtino ir Lazdijų rajono prokuratūros prokurorė Lina Eviltienė. Taip pat K. Janulevičienė atsakė, kad niekam dėl įvykio nebuvo surašytas ir administracinės teisės pažeidimų protokolas. 
   DELFI žiniomis, nukentėjusiosios druskininkietės dukra dirba Druskininkų savivaldybės biudžetinėje įstaigoje „Druskininkų švietimo centras“. Ši įstaiga pavaldi Druskininkų savivaldybei, kurios administracijai vadovauja V. Jurgelevičienė. 
   Druskininkuose gyvenantis laikinasis Alytaus AVPK viršininkas A. Jurgelevičius iki paskyrimo į Alytaus AVPK viršininko pavaduotojus dirbo Druskininkų PK viršininku. Pagal dabartines pareigas A. Jurgelevičius kuruoja Alytaus AVPK atliekamus ikiteisminius tyrimus. Į apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas vyriškis laikinai paskirtas po to, kai jo pirmtakas, buvęs Alytaus AVPK viršininkas Česlovas Mulma, po rinkimų buvo pakviestas į buvusio generalinio komisaro ir buvusio vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio vadovaujamą Vyriausybę. Č. Mulma čia užima vidaus reikalų viceministro pareigas.  Policijos žinios
IEŠKO ŽVEJOTI IŠĖJUSIO IR DINGUSIO 50-MEČIOGegužės 8 d., apie 16 val., iš namų Leipalingio seniūnijos Panemunės kaime žvejoti išėjo ir iki šiol negrįžo Arūnas Jakimonis.
50-metis vyras - apie 175 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, praplikęs. Apranga: žalios, baltos ir mėlynos spalvų džemperis, juodos kelnės, žali guminiai batai. 
A. Jakimonio ieško gausios Druskininkų ir Alytaus policijos pareigūnų pajėgos. Asmenis, žinančius A.Jakimonio buvimo vietą ar galinčius suteikti tyrimui reikšmingos informacijos apie dingusiojo buvimo vietą, prašome informuoti Druskininkų r. PK Veiklos skyriaus vyresnįjį tyrėją Mantą Kupčinską tel.: +370 700 65540 arba Bendruoju pagalbos telefonu – 112. 

SMURTAS ŠEIMOSE NESILIAUJA 
Gegužės 16 d., apie 16 val., Gailiūnų kaime 34 metų neblaivus (1.75 prom. alkoholio) vyras smurtavo prieš savo 31 metų neblaivią (1.82 prom. alkoholio) sutuoktinę. Gegužės 8 d. Jovaišių kaime, Seiros g., vyras smurtavo prieš savo sutuoktinę. Įtariamieji uždaryti į areštinę.

PERĖJOJE PARTRENKĖ SENUKĄ 
Gegužės 15 d., apie 8 val. 30 min., Druskininkuose, M. K. Čiurlionio g., automobilio „Nissan Primera“ 66 metų vairuotojas, artėdamas prie nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos, nesulėtino greičio, nesustojo prieš kelio ženklą “Pėsčiųjų perėja” ir partrenkė per ją ėjusį 81 metų vyrą. Pėsčiasis paguldytas į Druskininkų ligoninę dėl galimo galvos smegenų sutrenkimo.

PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.