Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Nuo pasieniečių sprukę kontrabandininkai vengė užtvaros,
  bet rėžėsi į medį

Įvykio vietoje / VSAT nuotr.

www.15min.lt

   Lazdijų rajone pasieniečių stabdytas kontrabandininkų automobilis atbuline eiga taranavo pakelės medį. Abu juo važiavusius asmenis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė, praneša VSAT.
   Rugpjūčio 3 d. vakare Varėnos rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai ties Lazdijų rajono Masevičių kaimu stabdė lengvąjį automobilį „Subaru Legacy“. VSAT pareigūnai jau turėjo žinių, kad šia transporto priemone gali būti gabenamas neteisėtas krovinys, tad kelią jai pastojo siaurame miško keliuke – ant jo buvo pastatytas tarnybinis visureigis su įjungtais įspėjamaisiais šviesos signalais. „Subaru Legacy“ vairuotojas, priekyje išvydęs VSAT automobilį, ignoravo aiškiai išreikštą uniformuotų pareigūnų reikalavimą sustoti ir bandė važiuoti atbuline eiga. Tačiau pasieniečiams ilgų gaudynių rengti neteko: už keliasdešimties metrų pažeidėjas šonu kliudė vieną pakelės medį, o kitą – trenkėsi mašinos galu. Čia pat pribėgę VSAT pareigūnai sulaikė abu „Subaru Legacy“ važiavusius vyrus. Paaiškėjo, kad jie yra 30 ir 34 metų Druskininkų savivaldybės gyventojai. Eismo įvykio metu niekas nenukentėjo.
   Aplamdytoje mašinoje pasieniečiai aptiko du ryšulius, kuriose buvo kartoninės dėžės su cigaretėmis. Iš viso rasti 3 tūkstančiai pakelių „Minsk Capital“ markės rūkalų, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis. Taip pat nustatyta, kad „Subaru Legacy“ šių metų birželį buvo išregistruota. Automobilį vairavusiam 30 metų druskininkiečiui pradėta administracinė teisena dėl nepaklusimo sustabdyti transporto priemonę. Už tai gresia bauda nuo 850 iki 1200 eurų. Jam taip pat teks aiškintis su policija ir už tai, kad vairavo neregistruotą mašiną. Dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką abiem vyrams pradėtos administracinės bylos teisenos. Jas nagrinės teismas. Cigaretės bei automobilis laikinai saugomi Kapčiamiesčio užkardoje.  Augino kanapes
   Rugpjūčio 8 d. pareigūnai sulaikė druskininkietį, auginantį kanapes. 41 metų vyras kanapes augino Viečiūnų seniūnijoje, miške tarp Druskininkų ir Grūto kaimo. Apie kanapių augavietę policija žinojo jau ankščiau ir kurį laiką stebėjo šią vietą.   Nustatyta, kad įstatymo draudžiamus augalus augina ir kruopščiai jas prižiūri Druskininkuose gyvenantis vyras. Sumaniai užmaskuotoje, tačiau saulėtoje vietoje kanapės buvo nuolat laistomos ir tręšiamos specialiomis trąšomis. Į kanapių augavietę vyras atvykdavęs nuosavu automobiliu, jį palikdavęs tolėliau nuo kanapių augavietės ir apsimetęs naiviu grybautoju, eidavęs jų prižiūrėti. Pareigūnai vyrą užklupo laistant kanapes augavietėje, tačiau juos pastebėjęs jis metė laistytuvą ir tekinas spruko, palikęs miške stovėti automobilį. Vėliau pareigūnai kanapių augintoją sulaikė jo namuose. Miške pareigūnai aptiko 29 kanapių daigus, o pas uždraustų augalų puoselėtoją namuose pareigūnai rado dar vieną 180 cm aukščio kanapės daigą ir įvairias priemones bei trąšas, skirtas kanapių augimui. Už tokią nusikalstamą veiką vyrui gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

PaieškaAr pritariate nuomonei: "Vagia, bet ir miestui duoda"
Pritariu
Nepritariu
Tai nusikaltimas


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.