Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Druskininkus sukrėtė nelaimė: tragiškoje avarijoje žuvo
  jauna moteris

“Lijana buvo nuostabus žmogus” - kalbėjo ją pažinoję žmonės

  Joninių naktis Druskininkuose buvo paženklinta didžiule tragedija. Kelyje nuo Snow Arenos link Druskininkų birželio 23-osios vakarą įvyko siaubinga nelaimė: avarijoje buvo mirtinai sužalota jauna moteris. 

   Policijos departamento žiniomis, avarija įvyko birželio 23 d., apie 22.35 val., kelyje Druskininkai-Leipalingis-Seirijai. Pranešta, kad automobiliu „Opel Zafira“ važiavo policijos pareigūnas. Jis buvo neuniformuotas, ne tarnybos metu, blaivus. Kaip rašoma įvykių suvestinėje, vairuodamas jam priklausantį automobilį Opel Zafira, jis automobilio priekiniu dešinės pusės kampu partrenkė važiuojamąja kelio dalimi ėjusią be šviesą atspindinčių elementų druskininkietę, kuri dėl patirtų sužalojimų mirė vietoje. Tyrimą atlieka Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.
   Naujienų portaluose ir socialiniuose tinkluose pasklindus žiniai apie šią tragišką avariją, nelaimės sukrėsti žmonės DELFI portalo komentaruose netrukus pasidalino informacija, kad miesto prieigose, kelyje nuo Snow Arenos link Druskininkų žuvo 40 metų druskininkietė Lijana Radzevičienė, kurią mirtinai sužalojo Druskininkų PK tyrėjo 46 metų Raimundo Karpuškos vairuojamas automobilis. 
   „Avarija įvyko važiuojant nuo Snow arenos link Druskininkų pagrindiniu keliu – nuokalnė buvo pravažiuota ir buvo važiuota į įkalnę“, - „Druskoniui“ sakė Druskininkų PK Veiklos skyriaus viršininkas Aurimas Vaitkūnas. „Pasižiūrėkit, koks buvo paros laikas – buvo pats baisiausias vairuotojų siaubas – prietema. Pagal pirminius duomenis moteris ėjo keliu, o kaip ten iš tiesų buvo, parodys tyrimas“, - minėjo jis. 
   Tragiškai žuvusi Lijana antradienį, birželio 26 d., buvo pašarvota laidojimo namuose „Nutrūkusi styga“, o amžino poilsio birželio 28-ąją atgulė miesto kapinėse Ratnyčioje. 
   „Birželio 26-ąją būtų suėję dveji metai kaip mes vedę...“, - „Druskoniui“ sakė Lijanos vyras Tomas. „Ji ėjo nuo Snow Arenos į Druskininkus. Tą vakarą mes pakilom keltuvais iki slidinėjimo trasų ir nuėjom į tą restoraną „Aero Gallery“ pabūti terasoje. Ir paprasčiausiai liftais apsilenkėme. Kiek brolis ją vijosi, matė ją iš tolo, tai ji ėjo dviračių taku. Kaip ten rašo internete, kad po visą kelią vaikščiojo, čia yra nesąmonė. Pats brolis matė, kad ji ėjo dviračių taku, ta vieta, kur yra žemiau kelio. Ir ten, kelkraštyje, kur dabar mūsų žvakutės uždegtos, viskas įvyko... Mano versija tokia, nes matosi, kad pieva prie kelkraščio šiek tiek pramindžiota, ji ėjo tuo dviračių taku, o pasibaigus kelio atitvarui, aš taip įsivaizduoju, kad ji toliau lipo tuo kalniuku mašiną tranzuoti, stabdyt ar kažką, kad parvežtų namo į Druskininkus. Mano manymu, taip buvo – gal paslydo, gal kas, gal tuo momentu mašina važiavo ir... Mano nuomonė tokia“, - minėjo Tomas. 
   „Aš namo parvažiavau maždaug prieš vidurnaktį. Galvojau, gal ji jau namuose. Paskambinau 112, sakau, dingo moteris, apibūdinau išvaizdą, papasakojau, kaip apsirengusi. Pranešė, kad skelbs paiešką. Po 10-ies minučių man skambina iš policijos – prisistatyti atpažinti, ar tas, ar ne tas asmuo, - su liūdesiu balse kalbėjo vyras. - Buvo visa apsirengusi baltai, šviesus metas dar buvo – pusė vienuolikos vakare, Joninių išvakarėse. Ką ten internete rašo apie tuos atšvaitus, kad nebuvo, ten visiškos nesąmonės“. 
   Tragedija apie Lijanos žūtį sukrėtė ir jos bendradarbius. Jauna moteris beveik penkerius metus dirbo virėja kavinėje „Goda“. „Ji buvo puiki darbuotoja, labai kūrybinga. Labai atsakinga. Iš tiesų buvo puikus darbuotojas ir puikus žmogus, - „Druskoniui“ sakė šios kavinės vadovė Inesa. - Lijana pasižymėjo stebėtinu išradingumu, savo iniciatyva „įvesdavo“ daug naujų patiekalų, buvo labai kūrybiška. Be galo liūdna visiems. Šokas mums, dar netsigausim ilgai“. 
   „Druskonio“ kalbinti Druskininkų PK darbuotojai sakė pergyvenantys dėl šios nelaimės ir suprantantys, kokį skausmą išgyvena abi pusės - tiek žuvusios moters artimieji, tiek jų kolega. R.Karpušką pareigūnai apibūdina kaip atsakingą, nuoširdų ir dorą žmogų. „Taip, jis labai skrupulingas pas mus yra. Čia kiekvienam, kaip sakyti, galėjo pasitaikyti...“, - „Druskoniui“minėjo A.Vaitkūnas. „Labai gaila ir policininko. Nes teko susidurti - tai labai geras, kultūringas, supratingas ir ramus žmogus. Baisus įvykis. Užuojauta“, - naujienų portaluose liejosi druskininkiečių emocijos. Su pačiu pareigūnui susisiekti nepavyko. Savaitę prieš šią nelaimę jis išėjo atostogų, atostogose ir šiuo metu.
   Daugeliui neprasprūdo pro akis detalė, kad šioje kelio atkarpoje – vadinamoje įdauboje prie slidinėjimo trasų jau ne pirmą kartą įvyksta tragiškomis žūtimis paženklintos avarijos. Druskininkų PK Veiklos skyriaus viršininkas A.Vaitkūnas taip pat prisiminė, kad maždaug toje vietoje prieš penkerius metus irgi įvyko tragedija.
Apie fatališką nelaimę, įvykusią šioje vietoje, rašė daugelis šalies naujienų portalų. Kelyje Druskininkai–Seirijai, šalia žiemos pramogų komplekso „Snow Arena”, 2012-ųjų rugpjūčio vidury dviračiu važiuodama 71 metų druskininkietė prasilenkdama kliudė kitą dviratininką, nukritusi susižalojo galvą ir kitą dieną mirė. Abu druskininkiečiai tuomet nepaisė Kelių eismo taisyklių, kurios draudžia dviratininkams važiuoti važiuojamąja kelio dalimi, jei yra įrengtas dviračių takas. „Palyginus ten ir taip saugi vieta. Šalia – plačiausias pėsčiųjų ir dviračių takas, gali ramiai ir saugiai eiti“, - komentavo A.Vaitkūnas, paklaustas apie kelio ruožą, jau spėjusį pagarsėti žiauriomis tragedijomis, ir planus toje vietoje stiprinti saugumo priemones. 

„Druskonio“ inf.  Motinos žiaurumas: neradusi namie cigarečių, neblaivi
  moteris iš namų išvarė sūnų
   Joninių šventimas daliai lietuvių tapo brangesnis ir už vaikus. Netoli Druskininkų esančiuose soduose girta motina vidurnaktį išvarė 12-metį sūnų, nes nerado namie cigarečių. 
„Vaikai išvežti į ligoninę. Su daugiavaike motina kol kas nepavyksta pasikalbėti, mat ji iki šiol neišsiblaivė“, - birželio 26 –ąją TV reportaže minėjo TV3 naujienų tarnybos žurnalistė Geda Kumžienė. 
   Netoli Viečiūnų gyvenvietės, Druskininkų savivaldybėje, esančiuose soduose gyvenantys žmonės tikisi, kad po savaitgalio įvykių tarnybos rimtai susidomės šiame namelyje gyvenančia 42-ejų metų moterimi. Birželio 26 d. naktį motina iš namų išvijo 12 metų sūnų, nes nerado namie cigarečių. Atvykę policininkai vaiką rado beklaidžiojantį tamsoje. Motina buvo girta. 12-metis ir penkerių broliukas išvežti į ligoninę. TV3 žurnalistei kaimynai pasakojo, kad dar rytą motina šlaistėsi girta ir kabinėjosi prie kaimynų. „Jinai buvo išvežta gydyti ir vėl grįžo. Tai galvojom, kad bus „spakaina“. Šiandien ryte atvažiuoju, jinai kad šoko ant manęs – tu parašei pareiškimą, man vaiką paėmė. Jokių pareiškimų, aš nieko nežinau, aš tik atvažiavau“, - sakė kaimynė Jevgenija. „Atėjus buvo girta girtutėlė čia prie suoliuko: „Duokit degtukų prisidegt cigaretei“. Na, mes pridegėm jai, tai jinai visaip mane išsivadino, tai aš paėmiau ir ją išstūmiau. Sakiau, „varyk iš čia“, - TV reportaže pasakojo kaimynė Birutė. 
  Sūnų naktį iš namų išvariusi moteris turi 5 vaikus. Du suaugę ir gyvena atskirai. Mažiausiąjį, vos metukų mažylį, augina tėvas. Du auga su motina. Kaimynai sako, kad moteris nuolat geria. O įkaušusi neprižiūri vaikų. Šie esą būna kartais ir alkani. „Matom, kad vaikai nori valgyti. Tai aš pridėjau dvi saujas ir atnešiau visko. Tie vaikučiai pasiėmė, mes čia geriam kavą. Žiūriu, kad tie vaikai vėl čia. Sako, mama liepė neimti“, - pasakojo kaimynė Birutė. Iš moters vaikai paimami jau trečią kartą. Vieną sykį, neapsikentęs girtos motinos, pareigūnams paskambino pats 12–metis. 
   Viečiūnų seniūnas sako, kad moteris kartais susitvarko, kurį laiką negeria, todėl ir vaikai būna grąžinami į šeimą. „Pastoviai yra bendraujama, pastoviai stebimas jų gyvenimo būdas, kiek galima - padedama. Ir ūkiniai klausimai, ir maisto klausimais, ir vaikų priežiūra, yra paskirtas socialinis darbuotojas, kuris ta šeima rūpinasi“, - sakė seniūnas Alvydas Varanis. 
   „Dabar vaiko teisių apsaugos specialistai ir socialiniai darbuotojai vėl spręs 42 metų į alkoholį įnikusios moters vaikų likimą. Kol kas su ja pakalbėti nepavyksta – po savaitgalio moteris dar neišsiblaivė“, - minima pirmadienį transliuotame TV3 reportaže. 
   „Šiandien (birželio 26 d.) mes kalbėjom, bet nebuvo su kuo kalbėti. Kai jinai išsiblaivys, aš tikiuosi, jinai pati ateis. Aš jai skambinau, bet su ja neįmanoma susisiekti. Žiūrėsim, kalbėsim, kaip ten kas“, - komentavo socialinė darbuotoja Vaida Mieklionienė. 
   Lietuviai Jonines šventė su trenksmais. Per dvi savaitgalio dienas visoje šalyje iš girtų tėvų buvo paimta maždaug 10 vaikų.
PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


IŠNUOMOJA 160 kv. m KOMERCINES PATALPAS Krėvės g. 5, Druskininkuose.
Tinka parduotuvei ir kitokiai įvairiai komercinei veiklai.
Kreiptis tel. 861240856.


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.