Pirmas

NAUJIENA!


NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai

Druskininkai

Organizacijos
Sanatorijos
Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija


Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Sveikintojas – vėl humoro laidoje „Dviračio šou“ 


                                         LNK laidos “Dviračio šou” stop kadrai

    Filmuotus sveikinimus kiekvienai pasitaikiusiai progai kepantis ir į YouTube dedantis Seimo narys iš Druskininkų Zenonas Streikus vėl tapo Lietuvos humoristų taikiniu. Kai naujasis Seimo narys į internetą įkėlė savo sveikinimą Kovo 8-osios proga, Z.Streikaus parodija su jo sparnuotais posmais, kad be moterų vyrai taip ir netaptų žmonėmis, o be mylimųjų vyrijos gyvenimas būtų pliokščias, jau po kelių dienų pasirodė humoro laidoje „Dviračio šou“. Netrukus „Dviračio šou“ humoristai Z.Streikų vėl traukė per dantį, paaiškėjus, kad druskininkietis su dar dviem seimūnais nusprendė pamokyti žurnalistus, kaip dirbti. Kilus sujudimui, kaip valdžios vyrams bei moterims derėtų pasveikinti Vasario 16-osios aktą Vokietijos archyvuose suradusį profesorių L.Mažylį, „Dviračio šou“ komanda vėl neapsiėjo be video sveikinimais garsėjančio seimūno, kurį laidoje taikliai parodijuoja humoristas Artūras Orlauskas.
   „Dviračio šou“, neseniai parodijavusi seimūną iš Druskininkų dėl jo keistų sveikinimo tostų tarptautinės moterų solidarumo dienos proga, šįkart „Seimo narį“ pristatė kaip nepakeičiamą sveikintoją, ruošiantis Seime sutikti Vasario 16-osios aktą Vokietijos archyvuose suradusį profesorių L.Mažylį.
   „Kol Bumblauskas bumbsi, Mažylį jau pasveikino „Žalgirio“ fanai. Dabar sveikinti ruošiasi ir Seimas“, - balandžio 3 d. pranešė „Dviračio šou“ laidos anonsas. „Taip, taip. Savo gražų ir visai nepliokščią sveikinimą įrašinėsiu ir aš, Malinausko iš Druskininkų atsiųstas valstietis į Seimą, Kovo 8-osios Riteris Zenonas Streikus“, - įsitaisęs tarp orchidėjų žiedų, rimtu veidu praneša humoristo A.Orlausko parodijuojamas „Seimo narys“.
   Istorinio sveikinimo scena vyksta „Seimo pirmininko V.Pranckiečio“ kabinete. Kai „Seimo sveikintojas“ įvirsta pas „Pranckietį“ su savo scenine dekoracija - orchidėja, buvęs Agronomijos fakulteto dekanas, iki šiol Lietuvoje žinomas iš televizijos laidų, kuriose dalydavo patarimus sodininkams, žinoma, „mato“ tik ją. „Oi, kaip malonu jus matyti! Tikrai, džiaugiasi mano širdis, jus matydama. Kaip jūs gražiai atrodote!“, - rankomis skėsčioja „Seimo pirmininkas“. „Ačiū“, - patenkintas tokiu sutikimu, laimės neslepia „Seimo sveikintojas“. 
   „Aš čia apie orchidėją „Aleonopsis“, - išlemena „V.Pranckietis“, tik dabar pastebėjęs, kad už viso šio žydinčio grožio pūpso pažįstami juodi ūsai. - Oi, nepastebėjau, kad ir jūs kartu, Zenonai Streikau“. 
   „Ar galiu sutrukdyti, ponas Viktorai?“, - kabinetan su savo orchidėjų vazonu įvirsta „Seimo sveikintojas“. „Kreipkitės į mane – pirmininke“, - prašo „Pranckietis“. „Tai kad pirmininkas pas mus vienas. O čia gi ne kultūros komitetas. Čia viso labo – Seimo pirmininko kanceliarija“, - nusileisti nežada „seimūnas“ ir eina tiesiai prie reikalo. - Aš dėl Mažylio“. „O kas jam? Palikot šiltą dieną prie atviro lango?“, - natūraliai, viską pažodžiui, priima „Pranckietis“. „Nee. Aš apie profesorių Liudą Mažylį. Seime jį lyg ir sveikinsime, kad surado Vasario 16-osios aktą. Ten lyg ir specialią puokštę, atsiprašau, specialią premiją įteiksit“, - su savo orchidėja prie stalo bando įsiskiepyti „Seimo sveikintojas“. 
   „Taip, jau du puslapiai prisirašė į sveikintojų sąrašą. Net Landsbergis tars žodį“, - aiškina „Pranckietis“. „Kuris?“, - smalsauja „sveikintojas“. „Nežinau. Gal ir visi trys. Dabar jau negaliu pasakyti, tiek daug sveikintojų prisirašė. Net Kristina Brazauskienė“, - dėsto „Pranckietis“. „Brazauskienė? O kuo čia dėta Brazauskienė?“, - nesupranta „sveikintojas“. „Jos vyras jau ir tada dirbo Lietuvai. Matyt, nori pasakyti, kad jau tada Nepriklausomybės akto buvo ieškoma. Ir dar krūva parlamentarų užsirašė. Tik Irina Rozova paprašė nesuteikti jai žodžio“, - porina „Pranckietis“. „Kodėl?“, - stebisi „sveikintojas“. „Todėl, kad jinai niekada nešneka Seime“, - atšauna „Seimo pirmininkas“. 
   „O žinot, pirmininke, aš asmeniškai noriu pasveikinti profesorių Liudą Mažylį“, - praneša „sveikintojas“ apie savo nenumaldomą norą. „Juk sakiau. Sveikintojų Seime gyva galybė. Nusibos žmogui“, - „Pranckietis“ bando apraminti kolegą.
   „Paliaukit, ponas Viktorai. Į valdžią mes atėjom kaip profesionalai. Todėl ir sveikinimą Seime Mažyliui turėtų sakyti profesionalas, o ne tie jūsų liansdbergiai ar šimonytės. O kas yra profesionaliausias sveikinimų sakytojas Seime? Aišku, aš. Ir aš neaušinsiu burnos iš Seimo tribūnos, kaip visi. Mano sveikinimas, kaip jau įprasta, bus kitoks. Video“, - akiniais žaižaruoja „Seimo sveikintojas“ ir nė nebando sudėti ginklų. 
   „Koks dar video?“, - nesupranta „Pranckietis“. „Va, paimkite šitą telefoną ir nufilmuosime. Ten paspauskite raudoną mygtuką, ir filmuos, - „seimūnas“ moko pirmininką kaip darželinuką technikos pradžiamokslio. - Vienas, du trys – action!“.
   Paskendęs orchidėjų žieduose, „Seimo sveikintojas“ lieja banalybių posmus, adaptuotus istorinį dokumentą suradusiam profesoriui: „Gerbiami vyrai ir moterys. Visai nesvarbu, ką kalba profesorius Bliumbliauskas. Svarbiausia, kad yra gera proga mums išreikšti savo meilę, širdį ir pagarbą šalies istorijai. Pasveikinkim vieni kitus su nuostabia pavasario švente, nors vasaris ir yra baltos žiemos mėnuo. Be šio akto nebūtų mūsų pačių ir mūsų vaikų. Be šio dokumento mes taip ir netaptumėm laisvi, o taip ir liktumėm tarybiniais žmonėmis. Be akto mūsų gyvenimas būtų pilkas, pliokščias ir niūrus.      Nepamirškime, kad po Vasario 16-osios akto buvo ir Kovo 11-osios aktas – du aktai iš eilės. O tai rodo mūsų gyvybingumą, tvirtybę ir stiprybę. Aišku, pirmasis aktas visada yra nepamirštamas ir ypatingas. Todėl ir nuostabu, kad atsirado ir buvo atrastas jo originalas. Ir rado jį didis žmogus – Mažylis“. „Tačiau nepamirškime, kad prie šio akto suradimo prisidėjo ir kiti, ne tik profesorius Liudas, - šlovės spindulius į savo politinį katilą bando nukreipti „Seimo sveikintojas“. - Juk tik prie valstiečių valdžios buvo atrastas Vasario 16-osios aktas. Argi prie konservatorių ir socialdemokratų valdžios buvo atrastas aktas? Ne! Prie valstiečių, prie valstiečių valdžios tapo populiarūs autobusai į Lenkiją ir Vokietiją. Galėtume nepriimti profesoriaus Mažylio atradimo, sakydami „Kam mums tas dokumentas, jeigu mes šiandien kaip tik mažiname biurokratiją“, tačiau ponas Ramūnas Karbauskis taip nepasakė. Dėl to ir pasveikinkime poną Ramūną. Ir kaip druskininkietis aš kviečiu poną Liudą Mažylį į Druskininkus pailsėti, nes ne mažiau malonus už aktą yra geras poilsis po akto. Suradimo. Gal net ir mero pirtyje pasikaitinsit. Dabar ten Ratnyčėlė yra akmenimis užtvenkta. Išėjus iš pirties, iš karto galima atsitūpti į vandenį iki kaklo. Labai malonu. Su švente!“, – iki ausų patenkintas šitokiu „nebanaliu video sveikinimu“, „seimūnas“ kaip finalinį tostą į telefono kamerą tiesia vazoną su orchidėjomis. 
   „Tai pasakyk, kada jau galima spausti tą raudoną mygtuką. Jau kada pradėsim įrašą, - lyg šlapiu skuduru kerta telefoną rankose laikantis „Pranckietis“.- Parepetavai, na, tai jau sakyk – action ir filmuojam“.
   „Jobštararai! Tai jūs nepaspaudėt?“, - iš nevilties švokšti pradeda „Seimo sveikintojas“. „Gerai visi sako, kad tamsta tiktai Karbauskio štatyvas, stovas, ta prasme, statytinis. Duokit telefoną – pats nusifilmuosiu! Čia ir apšvietimas prastas, ir užuolaidos storiausios“, - burbėdamas iš „Pranckiečio“ kabineto iššauna istorinį sveikinimą į orą paleidęs „seimūnas“. 
   Jei kas nematėte šios „Dviračio šou“ laidos, pažiūrėti galite internete: http://lnkgo.alfa.lt/visi-video/dviracio-sou-16/ziurek-dviracio-sou-998

„Druskonio“ inf.

 


PaieškaKoks vietovardis Jums tinkamiausias ?
Vieciūnai
Viečiūnai


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.