Pirmas

NAUJIENA!

Šiame numeryje

Miesto žinios
Policijos žinios
Kultūra
Renginiai
Skelbimai
Videolaidos

Druskininkai

Viešbučiai
Menai

Druskininkų apylinkės

Turauskų sodyba
Sodyba "Pas Rūtą"

Redakcija

Informacija
Reklama


Labai gera vieta Jūsų reklamai. Daugiau informacijos čia >>  Gailisi nenufilmavę sveikinimo „Atėjo Ričardas visiems
  laikams“: „Būtų tikrai buvęs feisbukinis hitas“
   Balandžio 16 d. vykusiame pirmame naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdyje, kuriame priesaiką davė ką tik išrinkti savivaldybės tarybos nariai, netrūko ir komedijos vertų akibrokštų. Po iškilmingos dalies į prezidiumą išėjęs senolis netikėtai rėžė sveikinimą R.Malinauskui: „Ateina genijai ir vėl išnyksta. Atėjo Ričardas visiems laikams“. „Gaila, kad nespėjome nufilmuoti, tikrai būtų buvęs feisbukinis hitas“, - juokėsi savivaldybės tarybos narys, opozicijos atstovas Antanas Balkė, pasakodamas apie publikos reakciją, nuskambėjus aranžuotam bolševikų trubadūro V.Montvilos eilėraščiui apie Leniną.

   Balandžio 16 d. vykęs pirmasis naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdis neapsiėjo be komiškų elementų. Naujai išrinktiems savivaldybės tarybos nariams baigus duoti priesaiką, paskui gėlių glėbius tempusius sveikintojus prezidiumo link pajudėjo ir tarp žiūrovų sėdėjęs senolis. Atsistojęs netoli tribūnos žmogelis dėjo sveikinimo posmą R.Malinauskui: „Ateina genijai ir vėl išnyksta. Atėjo Ričardas visiems laikams“.
   „Gaila, kad nebuvo nufilmuota, - nusijuokė savivaldybės tarybos narys, konservatorius A. Balkė. - Kažkoks nepažįstamas diedukas vidury sveikinimo procedūros atsistojo, priėjo prie prezidiumo, atsistojo šalia stalo, už kurio sėdi R.Malinauskas, ir ėmė deklamuoti „perdirbtą“ proletarinio poeto V.Montvilos eilėraštį apie Leniną: “Ateina genijai ir vėl išnyksta. Atėjo Ričardas visiems laikams“. Štai taip ėmė ir padeklamavo. Prisimenat turbūt tą tarybinį eilėraštuką apie Leniną?“. 
   „Kokia buvo daugumos reakcija? Ogi audringa. Emė visi ploti, Malinauskas senoliui ranką paspaudė, - juokėsi A.Balkė. - Normalioj aplinkoj būtų apskritas liapsusas, o čia... Bet pas mus jau niekas nestebina“. 
   „Kaip tas diedulis su posmais ten atsirado, nežinom, bet toks juokingas epizodas posėdyje įvyko. Pasveikino kaip atėjusį visiems laikams, - juokavo A.Balkė. - Supratom, kad tas senolis yra kažkieno pažįstamas iš R.Malinausko rato. Viskas vyko taip netikėtai, niekas nesuspėjo net telefonų išsitraukti, nufilmuoti. Būtų tikrai buvęs feisbukinis hitas. Ir daugumos reakcija buvo pakili: plodami katutes, priėmė eilėraštį kaip už gryną pinigą. Toks įspūdis, kad viskas kaip tarybiniais laikais, kaip prie Lenino, taip ir prie Ričardo“.
   Bolševikų trubadūras, proletarinis poetas Vytautas Montvila, gyvenęs 1902 – 1941 m., labiausiai žinomas savo eilėraščio fraze “Ateina genijai ir vėl išnyksta, atėjo Leninas visiems laikams”. Okupaciją V.Montvila pasitiko rusų poeto V. Majakovskio fraze: “Mano revoliucija”, dėkojo Sovietų Sąjungai, padėjusiai “užversti juodžiausią mūsų istorijos lapą”.

„Druskonio“ inf.


PaieškaKą esate labiau linkę rinktis?
nemokamai dalijamą valdžios propagandą
kompensaciją už "gyvatuko" mokestį
nei vieno iš jų


Siūlau klausimą skaitytojams
Siūlau temą rašiniui

Prekyba lauko durimis

Vadovų paieška

IŠNUOMOJAMI STATYBINIAI IR FASADINIAI PASTOLIAI, PASTOLIAI MŪRO DARBAMS, BOKŠTELIAI, PAMATINIAI IR PERDANGOS KLOJINIAI.
Tel. (8-612) 40856


Svetainių kūrimas

Ieškomi skrajučių platintojai Druskininkų mieste.
Darbo pobūdis: Reklaminės medžiagos (skrajučių, lankstinukų) platinimas į daugiabučių namų pašto dėžutes.
Darbas būtų papildomas, derinant prie pagrindinio darbo.
Darbo patirtis būtų privalumas.
Susisiekti galite
el. paštu:
personalas@avaneta.lt arba
tel.+370 694 09040
.


Paminklai ir akmens
gaminiai


Parduoda sausas spygliuočių ir lapuočių malkas, skaldytas ar supjautas kaladėlėmis.
Atvežimas nemokamas.
Tel. 860146179.


Parduodamas nekilnojamasis turtas (negyvenamosios patalpos - požeminės automobilių stovėjimo aikštelės, unikalus numeris 4400-1497-2314:5867, esančios Druskininkų g. 23, Druskininkai). 1 vietos pardavimo kaina 7000 Lt. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis 861286008 arba elektroniniu paštu parduodamasturtas1@
gmail.com

Roletai 
plastikiniams
langams

Prašome
atsiliepti skaitytojus iš:
Kuveito, Hawaii, Filipinų
info@druskonis.lt


Greitas kreditas
internetu


Nebrangiai
šarvuotos durys butui,
lauko durys namui
,
plastikiniai langai

Langai


© 1997-2013 Druskonis.lt . Visa medžiaga pateikta šiame puslapyje yra laikraščio "Druskonis" nuosavybė.
Kopijuoti, platinti informaciją be laikraščio "Druskonis" sutikimo DRAUDŽIAMA!
Visas teises gina LR istatymai

Dizainas ir programavimas - Dana M. ir Aurimas A.